Drie delen oud/antiek handbeschilderd porselein. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse keramieken bulldogs. Circa 1920. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Vier porseleinen figuren. 20e Eeuw. (1) Herend, jager met hond. (2) Lippolsdorf, biddende vrouw. (3) Budapest, naakte vrouw. (4) Thüringen, dame met jurk (vinger mist). Afmeting: 14 - 21 cm. In redeli...
Kleine Duitse Meissen porseleinen spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x B 18 cm. Beschadigingen. In matig/redelijke staat.
Negen Duitse gelimiteerde porseleinen Fürstenberg wandborden met romantische winter-voorstellingen. 80-er Jaren. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
Art Deco keramieken geglazuurde vaas. Met bodemmerk. Circa 1930. Eén chip. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
12-Delige Duitse Dresden gebakset van porselein. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 16 - 25 cm. In goede staat.
Grote antiek geglazuurde wandtegel van Westraven Utrecht. Figuren decor. Afmeting: 30 x 24 x 4 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Duits porselein. 20e Eeuw. Twee Hutschenreuther Dresden Seladon borden. En één Karlsbader Porzellan kop en schotel. Afmeting: 14 - 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bisquit porseleinen schenkkan in Wedgwood-stijl. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig Delfts keramieken kaststel met molen landschap decor. Circa 1900. Bovenrandschade aan grote dekselvaas. Afmeting: H 29 - 41 cm. In redelijke staat.
Duitse porseleinen figurengroep. Koets met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip aan oor van paard. Afmeting: 23 x 10 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Rudolstadt porseleinen dekselvaas met draken/floraal en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Art Deco keramieken geglazuurde vaas met salamander. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Hollands plateel. (1) Grote schaal met pauwen, Holland Liberty, minimale chip, afmeting: 11 x Ø 23,5 cm. (2) Oorvaas, één oor gelijmd, afmeting: 16 cm. In redelijke staat.
Vier dieren figuren. Porselein/keramiek. Bestaande uit: 1x Paard/schimmel, gemerkt H.R. Germany. 1x Stijgerend paard, Jena Holland. 1x Herdershond, Germany, circa 1930. 1x Chow Chow hond. Afmeting: 15...
Negen diverse vossen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Nao-Spain, Gustavsberg Sweden, Goebel, Bing & Gröndahl + ongesigneerd. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.
Grote polychrome Fayence schenkkan met driemaster decor. Spanje?. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 x Ø 26 cm. In goede staat.
Vijf sierschotels. Onder andere; Limoges, Bavaria Duitland met Vienna decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 12 x Ø 33 cm. In goede staat.
Antieke majolica bloempot met figuren decor + blauw glazuur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 27 x Ø 27 cm. In goede staat.
Lot antiek Duits Zwiebelmuster porselein. Gemerkt Hutten Steinach. Bestaande uit: 5 schotels, 3 kopjes, eierdoppenhouder (een dop mist + 2 gelijmd) comfoor (chip) + menage (goed). Eén schotel beschadi...
19e Eeuwse Fayence polychrome (Schertz) grappige likeurhouder met bronzen kraan. Gemerkt C.K. Restauratie pootje achter + bovenrand kraag. Afmeting: H 39 cm. In redelijke staat.
Vijf antieke Hollandse herdenkingsborden. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 21 - 33 cm. In goede staat.
Acht delen divers porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit schalen/schaaltjes. Afmeting: 11 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Engels Ironstone Staffordshire vier-delig lampetstel met floraal/goud decor. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.
Drie herstelde 17e majolica schotels. Kern is origineel, omranding is hersteld. Italië of Spanje. Afmeting: Ø 26 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse Gouda polychrome platelen miniatuur pijpvaas met floraal decor. Nr. 537 A.B. Circa 1910. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Twee grote keramieken beelden. Kip + haan. 21e Eeuw. Staart beschadigd. Afmeting: 32 - 37 cm. Verder in goede staat.
Twee delen plateel met Jugendstil decor. 1x Vaas, gemerkt Gouda Ivora Holland Nr. 307130. Afmeting: H 22,5 x Ø 17 cm. In goede staat. 1x Rond bord met vogel decor. Achterkant met schilders letter E.D....
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Eén bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: Ø 25 - 26 cm. In redelijke staat.
Kobaltblauwe porseleinen (mokka) kop + schotel met zilver-overlay. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 12 x 9 cm. In goede staat.
Grote antieke Zuid-Amerikaanse empire porseleinen kop en schotel met wapen/inheems figuur decor. Met tekst Para orcini de Casieli. Circa 1820. Met vergulding. Afmeting: H 11,5 x Ø 16 cm. In goede staa...
Tien oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Onder andere; Duitsland. Enkele beschadigingen. Afmeting: 12 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Franse figuren van porselein. Man en vrouw. Met blindmerk. Circa 1830. Dame gelijmd + chip hoed. Afmeting: H 21 cm. In matig/goede staat.
Lot antieke wandtegels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In goede staat.
Grote Hollandse Makkumer Fayence sier-wand-schotel. Gemerkt Tichelaar. Figuren in park decor. Afmeting: Ø 38,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse porseleinen schaal met blindmerk, floraal/goud decor. Afmeting: 40 x 36 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen koffie/thee servies. Circa 1900. Floraal/goud decor. Bestaande uit: Koffie/theekan, 7x kop en schotel, tablet, 8x gebaksborden. Enkele beschadigingen. Afmeting: 7 - 27 cm.In r...
Drie Duitse Gerold porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
Twaalf-pas Jugendstil polychrome tegeltableau. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x B 30 cm. In goede staat.
Negen antieke Petrus Regout Maastricht keramieken borden. Circa 1890. Decor Timer. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil majolica Fayence tabakspot. Floraal/hond en kind decor. Circa 1900. Afmeting: 19 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen vazen. Handbeschilderd. Landschap met figuren/floraal/goud decor. Afmeting: H 12 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen theebussen. 20e Eeuw. 1x Fürstenberg, rood/floraal decor. 1x Ongemerkt, blauw/wit, floraal decor. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Porseleinen cavalerist te paard. Garde Imperial. 20e Eeuw. Nr. 667. Thüringen? Bakfouten in basement. Afmeting: 29 x 24 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met bloemenranken/goud decor. Beschadigd, één deel los erbij. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/matige staat.
Grote Duitse schenkkan van keramiek met boerderij voorstellingen. 60er - 70er Jaren. Bruin-oker glazuur. Afmeting: H 32 x Ø 24 cm. In goede staat.