Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Oude Duitse koekoeksklok van notenhout. Tweede helft 20e eeuw. Stukje los erbij. Afmeting: 55 cm. In redelijke staat.
Kleine 19e eeuwse verzilverde Vorderzappler pendule onder originele glazen stolp. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Groot lot met zilveren bestek met diverse theelepels, een theeduim, 2 suikerlepels, 3 suikerscheppen met kolenbak, een schuiver, met gravure, een botermesje en een petit-four schep met zilveren heft. ...
Grote majolica stolp met onderschotel. Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x Ø 30 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen vaas met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 16,7 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. '89. Nr. 136-150. Abstracte voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 52 x B 68 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Divers. Chinoiserie/floraal decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee delen Yixing China. Eén vaas met draken decor, en één trekpot met bodemmerk. Plus een Bottcher theestoof. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen waterpot met plated/verzilverde monturen van latere datum. Afmeting: H 7 x Ø 8 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Fayence polychrome (Schertz) grappige likeurhouder met bronzen kraan. Gemerkt C.K. Restauratie pootje achter + bovenrand kraag. Afmeting: H 39 cm. In redelijke staat.
Clara de Jong. 1928 - 2005. Chique dame met tas. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 31 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde compositie metalen pendule. Vrouw met zeis en koren. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Mel Westerburg. (Marius Elisa Leonardt). 1922 - 2004. De Markt Amsterdam met figuren. 1948. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 76 cm. In goede staat.
J.W. Bodamer. 20e Eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Twaalf antieke Duitse + Weense porseleinen soldaten. Circa 1900. Gemerkt met bijenkorf + ander merk. Bij één figuur is de steel van vaandel vervangen door hout. Minimale chip mogelijk, verder goed. Af...
Grote porseleinen Herend schaal. Opengewerkt, en met floraal/goud decor. Afmeting: H 8,5 x Ø 24 cm. In goede staat.
Grote vierkante Chinees porseleinen Familie Verte dekselvaas met Chinese goden/vleermuizen decor. Afmeting: 35 x 18 x 18 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen kop en schotels. Haan in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
L.W.R. Wenckebach. 1860 - 1937. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.
André van Helden. 1912 - 1975. Portret man. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 51 x B 31,5 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Koeien bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.
W.G. Hofker. 1947. Paardenkar met figuren aan het laden op de kade. Ets op papier. Afmeting: H 16 x B 44 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002. Abstract figuratieve compositie. Epreuve 'd artiste. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.