Antiek dubbelloops percussie jachtgeweer met graveringen + signatuur. Met damastloop. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek pistool met knikloop en gravering. Circa 1800. Stukje hout van kolf mist. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.
Paar zilveren koektrommels, 833/000, empire, een rond en een rechthoekig model voorzien van filetranden. MT.: H.Smits, Amsterdam, jl.:O:1823. Voorzien van vilt aan de onderzijde. Totaal ca 760 gram. ø...
Groot, oud gegoten bronzen luipaard. Edovolk Benin, Nigeria. Vermoedelijk naar. Afmeting: 41 x 41 x 14 cm. In goede staat.
18e Eeuws houtgestoken barok figuur met polychromie. Eén arm mist. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Djokja zilveren bestekset, 800/000, met 12 tafelmessen met zilver, 12 lepels en 11 tafelvorken. 11 Visvorken, 12 messen en een visschep. 6 Dessertvorken, 6 lepels en 11 dessertmessen met zilver....
Vijf antieke messing kandelaren van brons. 19e Eeuw. Eén set gotische stijl. Afmeting: H 15 - 20 cm. In goede staat.
Zilveren collier en hanger met edelstenen. Zilveren jasseron collier, 835/000, met daaraan een ruitvormige hanger bezet met diverse edelstenen in diverse vormen en kleuren, o.a. turkoois, bloedkoraal...
Zilveren schaal, 800/000, ovaal gecontourneerd opengewerkt model, met een geschulpte rand en gezaagd spijlenpatroon. De schaal is versierd met gedreven bloemdecor op de bodem en met voluten, cartouche...
Chinees porseleinen schaal op drie poten met paars/blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 25,7 cm. In goede staat.
Adolf Joseph Pohl. 1872 - 1930. Bronzen figuur. Badende dame. Op marmer gelijmd. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.
Indisch bronzen orkest met tien musicerende figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.
Gouden ring, 585/000, met diamant en smaragd. Ring met in het midden een geelgouden band en aan de buitenzijden witgouden banden, oplopend naar en zetkast en bezet met in totaal 44 briljant geslepen d...
Geelgouden hanger, 585/000, met bloedkoraal. Ovale hanger met een opengewerkte geschulpte rand, gezet met een ovale bloedkoraal. Grootte hanger 26x14mm. In zeer goede staat
Chinees vergulde bronzen vis met drakenkop. Met bodemmerk. Slijtage/patina. Afmeting: 8 x 8,5 x 7 cm. In goede staat.
Elf-delig antiek Japans porseleinen Satsuma servies met figuren in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiquarisch boek uit 1894. Shepp's New York City Ilustrated. Over New York met vele illustraties. Afmeting: 28 x 23 x 5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse bijbel + een 17e eeuwse Hollandse tegel. Bijbel Staten Generaal 1761, te Amsterdam, door P.H. Losek en H. Brandt, Onder de Linden. O. van Grafhorst, G. de Groot. P. Schouten en Co...
Ronde zilveren schaal, 800/000, op 3 florale poten, versierd met een gezaagde floraal bewerkte rand. ø14x9cm. ca 193 gram. Italië, Firenze. In goede staat.
Fraaie zilveren bloemensteker, 84 zolotniks, 875/000, rond model rijkelijk versierd met floraal graveerwerk en een parelrand. ø15x7cm. ca 359 gram. In goede staat
Geelgouden collier, 585/000, gemaakt met een vierkant gepunnikte schakel. Voorzien van een veeroog. 1,3x1,3mm, lengte 47 cm. ca 4,5 gram. In goede staat
Twee grote 19e eeuwse gotische stucwerk wandconsoles met houten plateau en metalen wandbevestiging. Afmeting: 34 x 36 x 30 cm. In goede staat.
Ovaal zilveren cabaret, 833/000, met een bewerkte rand met voluten en floraal decor. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam, jl:Q:1926. 26x19cm. ca 310 gram. In goede staat
Fraaie zilveren hanger en ring met markesiet. Grote rechthoekig gecontourneerde hanger rijkelijk bezet met markesietstenen en in het midden voorzien van een rond gefacetteerde blauwe steen. De hanger...
Zilveren collier en hanger voorzien van jaspis. Lang venetiaans collier, 835/000, met daaraan een grote rechthoekige hanger bezet met een grote jaspis. Grootte 45x59mm inclusief oog. lengte collier 80...
Chinees porseleinen chocolade-beker met Familie Verte figuren decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen 19e eeuwse Familie Verte vaas met pioenroos/vlinder decor. Met dubbele blauwe bodemringen. Chips bovenrand. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie miniatuur dames portretten. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x B 7 cm. In goede staat.
Twee miniatuur schilderijen. 19e + 20e Eeuw. Dames bustes. Beide compleet geschilderd. Afmeting: 4,5 - 6,5 cm. In goede staat.
Grote Chinese lakwerk vaas met reliëf figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 x Ø 26 cm. In goede staat.
Grote zilveren hanger, 925/000, met parelmoer en amethist. Peervormige hanger uit parelmoer met een zilveren gekrulde versiering voorzien van peervormig geslepen amethist en hangeroog. 6x4cm, inclusie...
Twee grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen vazen met floraal/paradijsvogel/goud decor. Eén minimale haarlijn. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Imari schaal met zilver, 833/000. Rond schaal met een rechthoekig gecontourneerde rand voorzien van een afbeelding met figuren. Aan de schaal zit een zilveren opengewerkte beugel versierd met floraal ...
Bijzondere zilveren rozensprenkelaar, 800/000, met gedreven Djokja decor. ø 5,5x12cm. ca 86,5 gram. Iets scheef, verder in goede staat
Lot met 2 zilveren doosjes, 833/000, een rond pillendoosje, gladmodel met gravure aan de bovenzijde, 1940, en een bewerkte rand. MT.: onduidelijk. jl.: vermoedelijk R: 1826. ø 48mm. En een klein drieh...
Collier van 13 rijen met fijne langwerpige bloedkoralen, ø2,5mm, bevestigd aan een double sluiting. Getorst collier. ca 48 cm. ø ca 14mm. ca 64,2 gram. In goede staat
Fraaie geelgouden armband, 750/000, in de stijl van Hermes, met robijn en diamant. Slavenband met scharnier en aan de bovenzijde voorzien van een druppelvormig element bezet met een ovale cabouchon ro...
Lot met 11 antieke zilveren knopen, 800/000, gladde modellen. ø14-17,5mm. ca 16,2 gram. Enkelen beschadigd, verder in goede staat
Lot antiek smeedijzer. 19e Eeuw. Onder andere; Zeis, klopper, notenkraker, vuurtang. Afmeting: 14 - 35 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse kaarskandelaren van porselein met messing. Sevres. Circa 1890. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Tas met een zilveren beugel en ketting, 833/000. Zwart velouren tas met een gecontourneerde beugel met graveerwerk en opgesoldeerde geslepen zilveren elementen. De beugel is voorzien van een jasseronk...
Tas met zilveren beugel, 833/000, ovaal gecontourneerd model opengewerkt met wapen van Nederland en van diverse Nederlandse steden en guirlandes. vermoedelijk Groningen, jl.:J:1919. Voorzien van een k...
Lot met 4 dubbele odeurflacons, in diverse kleuren en Boheems kristal. De grote rode geslepen heeft 2 zilveren doppen. In redelijk goede staat. 9-15 cm.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschap/pagode decor. Beide haarlijn. Eén kom chip. Bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,6 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met feniks/draak decor. Beide kommen haarlijn. Eén kom chip. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Chinese wierookbrander van messing met foo-honden koppen, floraal en (kraan)vogel decor. Afmeting: 22,8 x 31 x 26 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung borden met tuin decor. Eén bord chips + minimale haarlijn. Afmeting: Ø 16 - 17 cm. In goede staat.
Collier van cultivé parels, ø7-7,5mm, met een fraai luster, bevestigd aan witgouden sluiting in een bloemvorm met 4 parels een klein briljant geslepen diamantje en 4 saffiertjes. ø slot 15mm. lengte 8...
Bulova accutron horloge, rond model met goudkleurige kast. Voorzien van een nieuw glas en een andere stalen en double band. Werkend. ø 35 mm.
Witgouden rijring, 585/000, met zirconia's. Rivierering met een rij met 5 vierpootchatons bezet met zirconia's. Breedte 3,3 mm. ø 60 mm. ca 1,9 gram. Band iets uit model, 1 pootje ontbreekt, verder in...
Zeldzaam Fries Kandijbakje, 833/000, rond model met floraal gezaagde rand en geplaatst op een rond voetje met rand. Met hengsel voorzien van lijnendecor. ø8x10cm. MT.: R.Feenstra, Sneek, jl.:H:1817. c...
Statenbijbel met lederen kaft en 2 zilveren sloten, 833/000, met acanthusbladeren en opgesoldeerde florale elementen. MT.: H.H. van den Dool, Schoonhoven, jl.: F:1840. 15,5x8,5x7cm. In goede staat.
Zilveren bonbonmand, 835/000, ovaal gezaagd model met een gecontourneerde rand met parelbewerking. Geplaatst op een ovale ring met filetrand en voorzien van grepen met bloemdecor. De mand is voorzien ...
Keramieken buste met gipsen piëdestal. Tweede helft 20e eeuw. Scherf ingelijmd. Afmeting: H 119 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose (Scherz) drinkbeker. Figuur kan omhoog en omlaag. Met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 9 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren en foo-honden decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.
Compleet marmeren schaakspel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 x 40,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen pop + opvouwbaar metalen poppenbed. Circa 1930. Pop gemerkt met zon + P + ster, nr. 4536 G.3. Pop heeft echt haar, babylichaam en slaapogen. Bakfout + chip bij linkeroog. Af...
Evert Pieters. 1856 - 1932. Gemberpot met rozen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Bart Peizel. 1887 - 1974. Havengezicht Rotterdam met schepen. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen inkthouder met twee ratten, voorzien van blauw glazuur. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenpot met perzikboom/goud decor. Afmeting: 12,3 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Jongen aan het bellen blazen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 46 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten bracketklok door Jasper Guy Shaftesbury. Eerste helft 19e eeuw. Met zwaar bronzen uurwerk, fusee, snek. Weekloper, halfuur-slag op grote verzilverde/plated bel. Afmeting...
Massieve notenhouten pendule met mandoline spelen Pierrot. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags F.H.S. uurwerk met enchappement + repetitie slagwerk op twee bellen. Afmeting: H 50,5 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese notaris staartklok + wekker. Circa 1800. Afmeting: 100 cm. In goede originele staat.
Chinees porseleinen Familie Rose figuur. Chinese godheid. Met fijn geschilderde decoraties. Mist één vinger. Afmeting; H 21,3 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen terrine met landschap in coulissen decor. Geen bodemmerk. Vier ogen voor hengsels. Hengsels missen. Afmeting: H 17,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Groot werk van John Bevort. 1917 - 1996. Landschap met berkenbomen en fazanten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Zilveren schaal met blauw glas, 833/000/ Bolle glazen schaal met zilveren houder uitgewerkt met bloemdecor, geplaatst op een ronde voet. Amsterdam, jl.:Y:1933. ø12x7-9cm. ca 200 gram. Kleine chip in h...
Drie delen kristal met zilver, 833/000, met een hoge mosterdpot voorzien van zilveren kraag met scharnierende dop, ø7x16cm, een kristallen peperbus geplaatst op een zilveren voet met zilveren strooido...
Gesigneerde 19e eeuwse Chinese cloisonné bloempot van brons. Met floraal decor et cetera. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 21 cm. In goede staat.
Lot zilver met o.a. servetringen en bestek. 5 diverse modellen servetbanden, 4 vingerdoekringen en een druppelstop, 4 theelepels, een suikerschep, botermesje, 2 koffielepels, 2 lange lepels met rand r...
Chinese rituele bronzen dolk. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: L 56 cm. In goede staat.
Grote antieke ikoon met heilige voorstellingen in bladgoud. Handgeschilderd. Afmeting: H 44,5 x B 34,5 cm. In goede staat.
Jacob van Rossum. 1881 - 1963. Lezende elegante dame. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 39 x B 22 cm. In goede staat.
Zilveren tablet, 925/000, ovaal gecontourneerd model met omgeslagen rand. MT.: Wilhelm Binder, Schwabsich Gmund. ca. 119 gram. 20x12x0,5cm. In goede staat
Twee zilveren kandelaren, 835/000, 3 lichts, op ronde voet met gecontourneerde bewerking. De kandelaren zijn voorzien van een metalen bodemplaat. MT.: J.Grimminger, Schwabisch Gmund. 15x28x23cm. bruto...
Grote dikwandige Chinees porseleinen diepe schotel met draak decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met groen glazuur, reliëf decor en olifanten koppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten tafelklok met messing. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch uurwerk met Westminster kwartierslag op vijf gongstaven. Met enchappement. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antiek zeven-delig Japans Satsuma theeservies. Met figuren in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Twee deksels beschadigd. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekker. Vrouw op ezel. Wijzer wekker mist. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige grote Franse antieke palisanderhouten Charles Dix wandklok met florale intarsia en vergulde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 48 x 38 x 15 cm. In zeer ...
Geelgouden oorhangers, 585/000, met oranje steen. Oorstekers met een bol en daaraan een hanger met een markies geslepen oranje steen. lengte 30 mm. ca 3,3 gram. Hangeroog wat sleets, verder in goede s...
Lot met negen colliers met barnsteen/copal. Met getrommelde en ronde kralen. ø8-18mm. 40-70 cm. totaal ca 313 gram. In goede staat
Twee portretten. Hollandse School. 19e Eeuw. Gesigneerd V. Lens. Echtpaar. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 57 x B 46 cm. In redelijk/goede staat.
J.C. v. Wassenaar. Circa 1930. Stadsgezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Elf stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Set van vijf borden met landschap decor + een set van zes borden met floraal decor. Twee borden beschadigd, één bord haarlijn. Acht maal minimale chips...
Vierkante Chinees porseleinen vaas met geisha in landschap decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee scheepsklokken. Tweede helft 20e eeuw. Vernikkeld metaal. Eén secondenwijzer mist. Afmeting: Ø 19 - 26 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met bloedkoraal. Ronde hanger met een geschulpte rand, een gegraveerde bewerking en in het midden bezet met een ronde bloedkoraal. Onderaan de hanger zitten 3 kwastjes met ...
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met brood en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twee paarden bij hek. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24,5 x B 30 cm. In goede staat.
Oude Chinese vergulde metalen penning met boeddha en tekst verso. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 5,5 cm. In goede staat.
Drie antieke Duitse regulateurs. Circa 1900. Functie niet getest. Afmeting: H 50 - 80 cm. In goede staat.