Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese muntstukken. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met groen geschubt glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Onder andere; Kang Xi, floraal decor. Alle borden gelijmd. Afmeting: Ø 23 - 28 cm. In matig/redelijke staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met orchidee en vlinder decor. Haarlijn/schilfers. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese Huanghuali hardhouten tafel. Langwerpig. Eén brandvlek. Afmeting: 81 x 98 x 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox. Keramiek met polychromie. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Groot Chinees messing gegraveerd tablet met diverse dieren/draken voorstellingen + Chinees geluksteken. Gecontourneerd. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 74 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse cloisonné vaas. Circa 1880. Meiji periode. Draak/feniks/floraaldecor. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Japanse Ando cloisonné vaas met floraal motief en verzilverde/plated rand. Kleur: Groen. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse of Chinese bronzen gepatineerde tafelschaal met reiger/kraanvogel/schildpad en baars decor. Afmeting: H 7 x Ø 26,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen lampenvoet met jade-achtig glazuur + Familie Verte figuren in landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Groot oud Nepalees boeddhistisch figuur. Bodhisattva op lotusbloem. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Vier zilveren suikerscheppen, 833/000, één lepel met een parelrand, 3 met biedermeier bewerking. o.a. Van Kempen, Voorschoten. ca 39 gram. In goede staat
Lot zilver met diverse theelepel, 2 suikerlepels en een bonbontang met rozendecor. Totaal ca 136 gram. Diverse gehaltes. In goede staat.
Zilveren roomstel, 833/000, met een melkkan, suikerbak op een blaadje. De melkkan en suikerbak zijn voorzien van 4 inspringen en geplaatst op 4 gekrulde pootjes, geplaatst op een ovaal blaadje. MT.: H...
G. Cox. 1864 - 1931. Heidegezicht met schapen en herder. Pastel op papier. Afmeting: H 53 x B 70 cm. In goede staat.
Mel Westerburg. (Marius Elisa Leonardt). 1922 - 2004. De Markt Amsterdam met figuren. 1948. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 76 cm. In goede staat.
Anton Verhoeven. 1920 - 2006. Stilleven met aardewerk en vis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Zilveren tablet, 925/000, ovaal gecontourneerd model met omgeslagen rand. MT.: Wilhelm Binder, Schwabsich Gmund. ca. 119 gram. 20x12x0,5cm. In goede staat
J.F. Hoppenbrouwers. 1819 - 1866. Wandelaar langs rivier. Aquarel op papier. Afmeting: H 9 x B 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde Soester spiegel met bewerkte foto van Andreas Gursky, handgesigneerd. Afmeting: H 61 x B 41 cm. In goede staat.
Sierlijke geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamanten. Ring met aan de bovenzijde een bloemvormige kop voorzien van een geschulpt motief, waar in het midden een grote rond gefacetteerde saffie...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes met vlinder/bloemen decor. Met bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: H 3,5 x Ø 6,7 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels. Drie schotels goed, twee kopjes chip. Afmeting: 5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek zeven-delig Japans Satsuma theeservies. Met figuren in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Twee deksels beschadigd. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Brede geelgouden armband, 750/000, met schakels deels voorzien van een ruitvormige bewerking. Bevestigd door middel van pennen. breedte 18 mm. Voorzien van een bakslot en een veiligheid. 19 cm. ca 28,...
Geelgouden armband, 585/000, met zirconia's. Tennisarmband met zirconia's voorzien van S-vormige schakels om de stenen met elkaar te verbinden. Voorzien van een bakslot en veiligheid. breedte 3,5 mm. ...
Bijzondere geelgouden hanger, 750/000, in de vorm van een tempel. Grote hanger in de vorm van een tempel versierd met filigrain en met 2 rode stenen en 2 blauwe stenen, beschadigd. Grootte 20x37mm, in...
Antieke Japanse wierookbrander van brons met cloisonné. Floraal/foo-hond decor. Met bodemmerk. Hengsels missen. Afmeting: H 26,5 x Ø 21 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Japans brons. Circa 1900. Bestaande uit; Twee vazen, vogel/floraal decor. En een wierookbrander in zeilboten-vorm. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse bronzen wierookbranders met foo-honden. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met karaktertekens. Afmeting: H 27 x Ø 19 cm. In goede staat.
Fritz Diekmann, 1929 - 2017 Recklinghausen. Duitse School. Surrealistisch landschap met figuren en spreuk 'du hast keine wahl'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Joh. Larij. Vaas met narcissen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 48 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Koeien bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.
Vijf delen Chinees porselein. 19e Eeuw. 1x Kom met floraal decor, haarlijn. 1x Bord, floraal/vlinder decor, goed. 3x Familie Rose schaal, floraal, één chip. Afmeting: Ø 9 - 17 cm. In redelijk/goede st...
Yaseneva Sveta. 1963 Kiev Oekraïne. Titel: Lady in blue. Erotisch. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
W. Hoving. Hollandse School. Abstracte compositie. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 103 x B 40 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met wilde aardbeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twee paarden bij hek. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24,5 x B 30 cm. In goede staat.
H.C. Bogman. 1861 - 1921. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Twee retouches. Afmeting: H 38 x B 25 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Familie Rose. Haarlijnen + gelijmd. Afmeting: Ø 23 - 27 cm. In redelijke staat.
Mijdema. Circa 1930. Hollandse School. Koeien langs de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Keith Haring '86. 21e Eeuw. Party Mouse. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
Elf stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Set van vijf borden met landschap decor + een set van zes borden met floraal decor. Twee borden beschadigd, één bord haarlijn. Acht maal minimale chips...
Elegante witgouden choker, 585/000, met diamant.. Een vierkant Venetiaans collier, 2,3x2,3mm, met in het midden een element floraal versierd met een golvende rij met 5 vierpoot chatons bezet met brilj...
Parelcollier met gouden streeksluiting, 585/000. Een collier met 4 rijen roze zoetwaterparels, wat cilindervormig, 8x5mm, bevestigd aan een antiek streekslot versierd met filigrain knopjes, gouden orn...
Geelgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een markiesvormige kop bezet met 14 diamanten met een oud briljant slijpsel en 1 zirconia. Grootte kop 10x19mm. ø52. ca 3,3 gram. In goede staat
Geelgouden oorringen, 750/000, groot model met een bamboe motief en voorzien van een mat lijnendecor. Breedte 8,5mm. ø 45 mm. ca 10,3 gram. In zeer goede staat
19e Eeuws Frans sabel met bronzen heft, adelaar en leeuwenkoppen. LA 77. Afmeting: L 91,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek pistool met knikloop en gravering. Circa 1800. Stukje hout van kolf mist. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse messing brandweerhelmen. Sapeurs Pompiers de Mitry Mory. Zonder binnenhelm. Afmeting: 18 x 24 x 20 cm. In goede staat.
Twee antieke ijzeren handboeien. 19e Eeuw. Afmeting: 29 x 10 x 3 cm. In goede staat.
Duitse dolk. F.D. Wüsthof-Solingen. WO II. RZ. M. 7/19. Spits van dolk ooit gerepareerd. Afmeting: L 25 cm. Verder in goede staat.
Antiek Frans dubbelloops jachtgeweer met (goud)graveringen, F. Bernard, penvuur. 19e Eeuw. Afmeting: L 117 cm. In goede staat.