Zilveren lodereindoos, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model rijkelijk versierd met bandelwerk. Voorzien van gravure op het deksel, UIT ACH TING. MT.: P.R.Cabboes, Leeuwarden 1836-1859. ca 25 gram...
Vier antieke Duitse Meissen porseleinen kop en schotels uit de Knauff-tijd. Circa 1900. Floraal/goud decor. Afmeting: 8 x Ø 13 cm. In goede staat.
Geelgouden choker, 750/000, met diamant en robijn. Een choker met een koordschakel, in het midden voorzien van 2 verbonden gouden elementen in de vorm van slangen. Beiden voorzien van 2 kleine robijnt...
Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd lijnendecor. Voorzien van een steel met dubbele filetrand. MT.: A.Kruijt, Schoonhoven, jl.: C:1837. ca 24 gram. 16 cm...
Zilveren schaal, 800/000, ovaal model met een gezaagde decor met voluten en een parelrand, voorzien van 4 poten in bladvorm en met grepen in de vorm van zwanenkoppen. 26x10,5x11cm. ca 176 gram. In go...
Zilveren tafelstuk, >800/000, etagiere met 2 schalen voorzien van inkepingen geplaatst op een vierkante voet met poten, grote scheur in. Het geheel is floraal bewerkt en voorzien van een greep. ø21x37...
Twee antieke speelgoed rammelaars. Duitsland. (1) 19e Eeuwse rammelaar pop + geluid. (2) Celluloid rammelaar. Circa 1930. Afmeting: 16 - 32 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Grote vaas gemerkt 't Fortium'. Figuur in landschap decor. Afmeting: H 14 - 24 cm. In goede staat.
Zilveren roomkom, 934/000. rond model met een geschulpt decor versierd met floraal decor, geplaatst op een geschulpte voet. Met 2 horizontaal geplaatste grepen voorzien van puttihoofd. Gemaakt voor de...
Antieke Duitse mahoniehouten biedermeier staande klok met origineel uurwerk en volle Korinthische zuilen. Circa 1820. Oudere restauratie. Functie niet getest. Afmeting: H 235 cm.
Geelgouden hanger/broche, 585/000, met granaat. Rond gecontourneerde broche bezet met granaten met diverse slijpvormen. ø 34 mm. ca 11,3 gram. Voorzien van een scharnierend hangeroog. In goede staat
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie decor. Rechts middenrand gelijmd. Afmeting: Ø 33,7 cm. In redelijke staat.
Drie bijbels, waarvan één met goud op snee, voorzien van zilveren sloten, 833/000. In redelijk goede staat
Antieke Franse Charles Dix pendule van porselein. Circa 1840. In de stijl van Jacot Petit. Wijzerplaat beschadigd, helft sabel mist. Verder in goede staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjessli...
Zilveren hanger, 835/000, met barnsteen/copal voorzien van een zilveren element met bladdecor. 36x59mm, inclusief oog. ca 14,3 gram. In goede staat
Kleine 19e eeuwse Franse pendule van marmer met verguld brons. Achtdaags stil enchappement uurwerk. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Drie delen zilver, 833/000, met een naaldenkoker, een breipenhouder en een vierkant pillendoosje met ribdecor, laatste 2 voorzien van een schilddecor. Allen voorzien van een fijn ribdecor. MT.: onduid...
Duitse notenhouten pronkvrijslinger met messing beslag. Ongemerkt uurwerk. Weekloper met halfuur-slag. Messing gereinigd. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden, 925/000, met een armband en 7 ringen met o.a. turkoois en lapis lazulli. Totaal ca 88 gram. ø 63-69. 19 cm. In redelijk goede staat
Vier antieke Franse pendule uurwerken. Bestaande uit: Drie Franse pendule uurwerken + één zakhorloge uurwerk. Eén uurwerk in platine gesigneerd, circa 1800 -1780. Etienne Baillon Paris. Eén uurwerk e...
Zeer grote metalen verchroomde wekker met batterij-functie. 21e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Dertien antieke polychrome Fayence tegels. Floraal decor. Circa 1900. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren armband, 800/000, met pennen, deels voorzien van bewerking. Met bakslot en veiligheid. breedte 13 mm. lengte 19,5 cm. ca 25,7 gram. In goede staat
Zeven antieke Chinees porseleinen kopjes met peterselie decor. Divers. 18e - 19e Eeuw. Paar minimale chips. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Antieke eiken klok met intarsia. Voor de Engelse markt. Circa 1900. Met Frans achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. H 27,5 cm. In goede staat.
Zilveren reisbestek, 835/000, met lepel en vork. Reisbestek met een vork met scharnierende steel en een lepelbak, versierd met graveerwerk, welke aan de vork geschoven kan worden. MT.: Zaanlandse zilv...
Henk Dekker, 1925. 1897 - 1974. Vele schepen bij havenmonding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse zwart marmeren pendule. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Bovenste plint gelijmd + enkele chips. Afmeting: H 29 cm. In redelijk/goede staat.
Fraaie Orrefors karaf met zilveren rand, 925/000. Buikkaraf met zilveren rand en een bewerkte bolstop, kleine chip aan de onderzijde van de stop. ø16x25cm. In goede staat
Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollandse winterse ijspret met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 71 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten Friese burgermeester staartklok met achter-glas-schilderij. Mooie wijzerplaat. Wekkerfunctie. Circa 1880. Louis Seize. Afmeting: 170 cm. In goede staat.
Elf stuks 18e - 19e eeuwse Hollandse tegels met terphuizen decors. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen glaspendule met facet geslepen glas. Japy Freres. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gong. Met monogram + jaartal 1897. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boeren interieur met schouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Twee zilveren brandewijnkommen, 835/000, een klein en een groot rond model geplaatst op een gecontourneerde ronde voet met horizontaal geplaatste grepen met putti. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaa...
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit kast. Twee-deurs + lade, met origineel beslag en leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 99 x 120 x 69 cm. In goede staat.
Vier grote antieke Engelse keramieken Staffordshire honden. Afmeting: H 24 - 26 cm. In goede staat.
A. de la Riviere. 1857 - 1941. Marktgezicht met figuren bij pannenverkoper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 25 cm. In goede staat.
Antiek Hollands sideboard van eikenhout. Neo renaissance. Circa 1880. Zes-deurs, met getorste zuilen en kariatiden. Afmeting: 158 x 248 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 115 x B 90 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Berglandschap met bloesembomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Antieke zilveren naaldenkokerhouder/naaldenkoker, Rond model. Amsterdam jl.:L:1770. Enkele deukjes en wil niet open. 8 cm. ca 15 gram.
Zeer grote 19e eeuwse Hollandse eikenhouten kapstok met koppen. Neo renaissance. Afmeting: 56 x 190 x 12 cm. In goede staat.
Lot antiek Engels serviesgoed. Circa 1900. Onder andere; Coalport. Royal Worcester en ongemerkt. Kop + schotels, 2 sets + borden + schalen. Afmeting: 5,5 - 31 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In go...
Lot met zeven zilveren lepels, 2 roomlepels, één met een bak in schelpvorm en een gekrulde steel met griffioen en één roomlepel met ronde bak en een steel met een randje met bandwerk, drie suikerschep...
Hollandse mahoniehouten empire eettafel. Circa 1820. Afmeting: 66 x 106 cm. In goede staat.
Anthony Keizer, 1942. 1897 - 1961. Meppeler School. Heidegezicht landschap Kraloo in Drente. Olieverf op linnen. Afmeting:H 41 x B 81 cm. In goede staat.
Odeurflacon met zilveren dop, 833/000. Flacon uit Boheems glas met floraal decor, voorzien van een zilveren kraag en dop met graveerwerk. Gaatje in dop bij scharnier. 11 cm. Verder in goede staat.
Antieke Duitse boeren kast van eikenhout met panelen. Uitneembaar. Circa 1840. Afmeting: 170 x 60 x 208 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Boerderij bij beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 54 cm. In goede staat.
Antieke en volledig gerestaureerde bijzettafel met diverse sterren, tevens rondom intarsia. Circa 1910. Minimale fineerschade. Afmeting: 75 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten houtgepinde armleunstoel. Barok-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 124 x 64 x 50 cm. In goede staat.
Tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd met bloemdecor en voorzien van een ketting. Aan de beugel zit een geborduurde tas. 10 cm. In goede staat.
G. Burger, 1886. Damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 21,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse empire-stijl porseleinen siervazen. Napoleon III. Circa 1870. Handbeschilderd + verguld. Figuren/landschap decor + kariatiden. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Hollandse dekenkist van eikenhout met panelen + origineel beslag. Afmeting: 69 x 116 x 59 cm. In goede staat.
Antieke schrijfpult/leraarpult (lessenaar) van eikenhout. Circa 1920. Afmeting: 123 x 129 x 69 cm. In zeer goede staat.
Geelgouden dameshorloge, 585/000, met diamant. Horloge Prestige Quartz, met een rechthoekige kast aan de boven- en onderzijde bezet met in totaal 16 singlecut geslepen diamanten. Het horloge is voorzi...
J.F. Hoppenbrouwers. 1819 - 1866. Wandelaar langs rivier. Aquarel op papier. Afmeting: H 9 x B 18 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence trekpot met floraal decor. Deksel chip, en mogelijk niet origineel. Afmeting: 11 x 17 x 10 cm. In redelijk staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil wandkast met koperen beslag. Circa 1900. Afmeting: 65 x 51 x 26 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. A. Danerson? Portret jonge vrouw. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 23 x B 17 cm. In goede staat.
Negen antieke Petrus Regout Maastricht keramieken borden. Circa 1890. Decor Timer. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Bijzondere geelgouden hanger, 750/000, in de vorm van een tempel. Grote hanger in de vorm van een tempel versierd met filigrain en met 2 rode stenen en 2 blauwe stenen, beschadigd. Grootte 20x37mm, in...
18e Eeuwse Drentse rankenkast met kussens in eikenhout met palissander + schappen + lades. Afmeting: 189 x 190 x 70 cm. In goede staat.
Houtman. Verso. Hollandse School. Winters landschap met hooimijt. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Kleine Noord-Duitse 2-deurs eikenhouten spinde op sledepoten. Barok. Circa 1800. Afmeting: 169 x 165 x 65 cm. In zeer goede staat.
Dertien antieke tegels met leuke voorstellingen. Divers. 17e - 18e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten barok tafel met lade en schuifbaar blad. Afmeting: 80 x 100 x 80 cm. In goede staat.
Agnes van den Brandeler. 1918 - 2002. Schaal met fruit. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 48 cm. In goede staat.
Parelcollier met gouden streeksluiting, 585/000. Een collier met 4 rijen roze zoetwaterparels, wat cilindervormig, 8x5mm, bevestigd aan een antiek streekslot versierd met filigrain knopjes, gouden orn...
Hollandse dubbelgebogen eiken commode in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 97 x 50 cm. In goede staat.
Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Poldergezicht met boerenhuis en boot met punter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Empire-stijl bijzettafel. Fijn hout belijmd met messing beslag en florale marqueterie. Stijlmeubel 21e eeuw. Afmeting: H 78 x Ø 55 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Rosenburg platelen polychrome knobbel vaas met floraal decor. Nr. A 440. Circa 1900. Binnenin vaas zit iets vast. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Hollands 20-pas tegeltableau met driemaster en annotatie 1775. Afmeting:H 65 x B 52 cm. In goede staat.
Geelgouden zegelring, 585/000, met een blauw lagensteen. Ring met een ovale blauwlagen steen voorzien van een dameswapen. breedte ring 12 mm. ca 4,4 gram. ø 54 In goede staat
Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Groot werk naar Andy Warhol. Greta Garbo als Mata Hari. Lithografie op papier. Uit de serie the Star uit de Myths serie uitgever ronald Feldman Fine arts Inc New York. Afmeting: H 95 x B 97 cm. In goe...
Geelgouden ring, 585/000, met oud diamant. Ring met een markiesvormige kop versierd met een gestorste rand, met een ovaal zilveren element bezet met roos geslepen diamanten. De ring is voorzien van ee...
Drie delen oud/antiek handbeschilderd porselein. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 20/199. Met watermerk. Vrouwen in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 58 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Hollandse platbodems op zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 42 x B 70 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, met muntjes. Armband met singapore schakel voorzien van 5 kleine muntjes met filigrain bewerking. Voorzien van een haaksluiting. 20 cm. breedte 2,4-11mm. ca 3,7 gram.
Drie delen 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein met peterselie decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: twee kopjes (octagonaal) + één kom. Afmeting: 7 x Ø 11 cm. In goede staat.
Fransiscus Willem Helfferich. Eendenfamilie in hoog gras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Lot kostuumsieraden met 15 broches in diverse modellen rijkelijk versierd met stenen. In goede staat
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met landschap/figuur decor. Beide kopjes haarlijnen. Beide schotels, goed. Afmeting: 5,5 - Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Johan Mensink, 1927. (Twente). Twentse boerenschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 22 cm. In goede staat.
Twee zilveren ringen en een hanger, 925/000, met kleurstenen. Twee ringen met peridoot en amethist. De oorhangers met peridoot, amethist en citrien. ø 54/56, Totaal ca 17,8 gram. Nieuw.
Geelgouden oorhaken, 585/000, met granaat. Oorhaken met daaraan een ovaal gecontourneerde zetkast versierd met graveerwerk en in het midden bezet met een gefacetteerde granaat. Grootte oorhaak 25x13,5...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met kostbaarheden/floraal/landschap in coulissen decor. Dunne haarlijn. Afmeting: Ø 34,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee werken van Otto Coenders. 1883 - 1952. Bosven + Ophaalbrug. Herkomst familie van Otto Coenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 30 cm. / H 22 x B 33 cm. In goede staat.
Geelgouden choker, 585/000, met diamant. Fijn gourmetcollier met in het midden een zeskantig opengewerkt element en met 2 diamanten met een oud slijpsel. breedte 2-25 mm. ca 4,3 gram. lengte 52 cm. Kl...
G. van Heemskerk. Tweede helft 20e eeuw. Zeilboot met figuren op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x 8,5 cm. In goede staat.
Zilveren zakhorloge, 800/000, met witte wijzerplaat en rosé elementen op de kast en voorzien van een voorstelling op de achterzijde. Aan het horloge zit een horlogeketting gemaakt uit haar met geelgou...