Diese Webseite verwendet Cookies

06. Januariveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 7. Januar 2011 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ketting ivoor 324
Ketting ivoor
Kein Mindestpreis
Koraal,messing verz.collier 325
Koraal,messing verz.collier
Kein Mindestpreis
Schilderij, Verbrugge 662
Schilderij, Verbrugge
Kein Mindestpreis
Gesigneerd D. Ket 666
Gesigneerd D. Ket
Kein Mindestpreis
Albertus Verhoesen 669
Albertus Verhoesen
Kein Mindestpreis
2 Aquarellen 1049
2 Aquarellen
Kein Mindestpreis
Verkauft
Paul Burgers, olieverf op doek 1170
Paul Burgers, olieverf op doek

Ergebnis:

15 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Hollands winterlandschap 1200
Ongesigneerd, Hollands winterlandschap

Ergebnis:

40 EUR

Monogram Y.D.F., flanerende dames 1203
Monogram Y.D.F., flanerende dames
Kein Mindestpreis
B. Kusecki '85, rabbijn 1206
B. Kusecki '85, rabbijn
Kein Mindestpreis
W. Bosman, landschap met boerderij 1224
W. Bosman, landschap met boerderij
Kein Mindestpreis
Verkauft
2 Prenten en een schilderijtje 1230
2 Prenten en een schilderijtje

Ergebnis:

10 EUR

Schilderij, watermolen 1232
Schilderij, watermolen
Kein Mindestpreis
Verkauft
H.P. van Eck 1236
H.P. van Eck

Ergebnis:

160 EUR

Stilleven 50-er jaren 1238
Stilleven 50-er jaren
Kein Mindestpreis
Verkauft
Slager Jr. 1242
Slager Jr.

Ergebnis:

80 EUR

Hanton1928 1244
Hanton1928
Kein Mindestpreis
Verkauft
Gesigneerd G. Metsu 1252
Gesigneerd G. Metsu

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
J. van Santen, 3 portretten 1265
J. van Santen, 3 portretten

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
Pendant, Hollandse school 1287
Pendant, Hollandse school

Ergebnis:

15 EUR

Aqaurel, boerenhoeve 1295
Aqaurel, boerenhoeve
Kein Mindestpreis
Verkauft
2 Oude prenten 1312
2 Oude prenten

Ergebnis:

35 EUR

C. Spies 1327
C. Spies
Kein Mindestpreis
C. Spies 1329
C. Spies
Kein Mindestpreis