Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

06. Januariveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 7. Januar 2011 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

3-Delig kaststel
Startpreis 20 EUR

3-Delig Delfts bont kaststel ca. 1970. Handbeschilderd met bloemen. Bestaat uit twee knobbelvazen H.: 27cm. en 1 grote dekselvaas 32x16cm. Cond.: G

4 Borden V&B
Ergebnis: 15 EUR

4 Borden en een dekseldoosje van Heinrich Villeroy & Boch. 3x Groot jaargetij bord van lente, herfst en zomer ø25cm. 1x bordje getiteld "the black medick fairy" ø20cm. Alle borden zijn eind 20e eeuw. ...

11 kopjes en 6 schoteltjes
Startpreis 15 EUR

17 Delen porselein. 11x Moccakopjes (4,5xø5cm.) en 6 onderschotels (1,5xø10cm.). Blauw decor met bladgoud begin 20e eeuw. Cond.: G

2 Chinese bordjes
Ergebnis: 30 EUR

2 Chinese bordjes. 1x Klein diep bordje met landschaps- en huizendecor eind 19e eeuw 3,5xø13cm. Cond.: G 1x Klein bordje met bloemdecor ca. 1900 ø13cm. Cond.: G

5 Delen Petrus Regout
Ergebnis: 15 EUR

2x Borden met afbeelding van koeien in het bos ø23,5cm. 1x Blauw bord met bloemdecor. 1x kop en schotel met Pompeia decor (haarscheurtje). Allen begin 20e eeuw.

2 Imari vazen
Startpreis 180 EUR

Stel imari kraagvazen 19e eeuw rondom handbeschilderd. In 1 kraag is een klein stukje gelijmd verder Cond.: G 33xø16cm.

3 Aardewerken kruiken
Ergebnis: 10 EUR

3 Bruin geglazuurde aardewerken kruikjes waarschijnlijk Aziatisch. De kleine kruik is gedecoreerd met een draak. 20e eeuw. Cond.: G

3 Porseleinen kannetjes
Ergebnis: 30 EUR

3 Chinees porseleinen kommen begin 20e eeuw. Allen handbeschilderd met 3 hanen. Kleine kom heeft randschade, middelste kom is gaaf, grote kom heeft twee haarscheuren 8,5xø17,5cm.

Porseleinen gebaksschotel
Startpreis 15 EUR

Grote porseleinen Art Deco gebaksschotel ca. 1920. gedecoreerd met bruine en oranje bladeren 3,5xø30,5cm. Cond.: G

3 Opaline vazen
Ergebnis: 40 EUR

3 Antieke opaline vazen, handbeschilderd met bloemen 27xø12cm. en 2x 25xø10cm. Cond.: U

Grote opaline vaas
Ergebnis: 30 EUR

Antieke grote opaline vaas, handbeschilderd met bloemen ca. 1900 39xø12cm. Cond.: G

Mechels wandrek + kop & schotels
Startpreis 40 EUR

Antiek eiken Mechels wandrek met diverse kop en schotels (blauw decor, beschadigingen) 61x58x10cm. Cond.: G

Imari porseleinen bord
Ergebnis: 90 EUR

Groot Imari porseleinen bord (Goud-imari). Japans 19e eeuw met prachtige voorstelling 4xø34,5cm. Cond.: U

Japans imari bord
Startpreis 40 EUR

Japans imari groot bord met geschulpte rand ca. 1900 ø30,5cm. Cond.: U

Hummel figuur
Ergebnis: 30 EUR

Porseleinen Hummel figuurtje van Goebel Duitsland ca, 1957-1960. Voorstellend jongentje in appelboom H.:10cm. Cond.: G

Hummel figuur
Startpreis 30 EUR

Hummel figuur voorstellend zittend meisje op een hekwerk,Hum 112/3/0,ontwerper Reinhold Unger 1938,nr.1964-72, l.besch/gerest. H.10cm.

Hummel figuur
Startpreis 30 EUR

Hummel figuur ,dorpsjongen Hum 51/3/0 ontwerper Arthur Möller 1936,merk 1957-64. H. 10 cm.

Hummel figuur
Ergebnis: 35 EUR

Hummel figuur "tenor" Hum 135,ontwerper Arthur Môller 1940,nr.1957-64, l.besch. H 12cm.

Hummel figuur
Ergebnis: 35 EUR

Porseleinen Hummel figuurtje van Goebel Duitsland ca, 1957-1960. Voorstellend jongentje met trompet H.:12,5cm. Cond.: G

Hummel figuur
Startpreis 40 EUR

Hummelfiguur,"de eerste inkoop",Hum 98/0,ontwerper Arthur Möller 1938,nr.1957-1964,H.14cm.

Hummel figuur
Startpreis 50 EUR

Hummel figuur, "Dorpsjongen" Hummel 51/20 ontwerper Arthur Möller 1936,bewerkt Theo Menzenbach 1960. nr.1961, H.13 cm.

Moccaservies
Kein Mindestpreis

Porseleinen moccaservies in Franse stijl eind 20e eeuw, gemaakt door Bavaria Duitsland. Voorstellingen van een edelvrouw en edelman in het park. Set bestaat uit een dienblad, 2 kopjes, 4 schoteltjes, ...

2x 4-delig Chinees stapeldozenset
Startpreis 120 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese stapeldoosjes. Elk doosje bevat 4 delen. 1x Beschilderd met figuren te paard. 1x Zittende vrouw 11,5xø8cm. Cond.: R-G

Vrijmetselaars glas
Startpreis 250 EUR

Groot kristallen vrijmetselaarsglas 19e eeuws. Compleet geslepen en geëtst met troffels, zwaarden, sterren en zonnetje. Met vrijmetselaarsteken 16xø11cm. Cond.: G