Frans noten marqueterie gefineerd wandboekenkastje ca. 1900 met 2 legplanken. 92x90x21cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijt 20e eeuw 195x295cm. Cond.: G
Eikenhouten Hollandse empire commode 19e eeuw met zwarte zuilen en koperen beslag. Zijkanten met krimpnaden 95x95x47cm. Cond.: G
Japans kamerscherm zwartlak uitgewerkt met figuren en goudbeschildering 20e eeuw. Dubbelzijdig bewerkt in uitstekende staat 121x155x2cm. Cond.: U
Notenkleurig beukenhouten plantentafeltje in de Franse stijl 1e helft 20e eeuw. Geheel met messing afgezet en met marmeren blad 90x27x27cm. Cond.: G
Eiken antiek tafeltje met gedraaide poot (3 poten uitgewerkt) 19e eeuw in goede staat 72x66cm. Cond.: U
6 Eetkamerstoelen 30-er jaren, prachtig gestoffeerd en gerestaureerd. Massief mahonie. 4 Stoelen zonder leuning 95x53x45cm., 2 stoelen met leuning 102x67x65cm. Cond.: U
Handgeknoopt Perzisch tapijt, rood-oranje van kleur 305x200cm.