Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

06. Januariveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 7. Januar 2011 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Franse kersen tafel
Ergebnis: 550 EUR

Franse massief kersenhouten tafel ca. 1820 met 1 lade over de lange kant. Op de kopse kanten ook 1 lade en 1 uitschuifblad 78x174x74cm. Cond.: G

Bouille stijl meubel
Ergebnis: 800 EUR

Franse Bouille stijl meubel 19e eeuw ingelegd met koper en schildpad. Bronzen ornamenten op de schuine hoeken. Marmeren blad en origineel slot met sleutel. In zeer goede staat. Minimale restauratie no...

Schommelstoel
Ergebnis: 85 EUR

Amerikaanse schommelstoel ca. 1920. Donker gebeitst met velours bekleding in goede staat 110x77x55cm. Cond.: G

Notenhouten wijntafel
Ergebnis: 60 EUR

Notenhouten Hollandse wijntafel met inlegwerk 20e eeuw. geschulpt bovenblad 62x53x53cm. Cond.: U

6 Eethoekstoelen, Viktoriaans
Ergebnis: 300 EUR

6 Victoriaanse mahoniehouten eetkamerstoelen 20e eeuw met goede stoffering. Mooi uitgewerkt en in zeer goede staat 87x47x52cm. Cond.: U

Notenhouten theekastje
Ergebnis: 120 EUR

Notenhouten theekastje Queen-Anne stijl, Engels 20e eeuw. Facetgeslepen glas 66x60x40cm. Cond.: U

Perzisch tapijt 200x300cm.
Ergebnis: 175 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt, rood-oranje van kleur 305x200cm.

Krantenbakje
Ergebnis: 45 EUR

Mahoniehouten tijdschriftenmeubel met lade 20e eeuw in Engelse stijl. 61x38x47cm. Cond.: U

Windsor chair
Ergebnis: 70 EUR

Engelse iepenhouten Windsor chair ca. 1820. prachtige patina 95x57x52cm. Cond.: G

Pers
Ergebnis: 120 EUR

Groot Perzisch handgeknoopt tapijt met prachtige kleuren 335x231cm. Cond.: U

6 Stoelen
Ergebnis: 200 EUR

6 Eetkamerstoelen 30-er jaren, prachtig gestoffeerd en gerestaureerd. Massief mahonie. 4 Stoelen zonder leuning 95x53x45cm., 2 stoelen met leuning 102x67x65cm. Cond.: U

Eiken wijntafeltje
Ergebnis: 80 EUR

Eiken antiek tafeltje met gedraaide poot (3 poten uitgewerkt) 19e eeuw in goede staat 72x66cm. Cond.: U

Mahonie vitrine
Ergebnis: 300 EUR

Franse mahoniehouten vitrine ca. 1900 met hekjes en bronzen applicaties. Geheel staand op spitspoten met bronzen schoentjes 158x77x33cm.

Mahoniehouten plantentafeltje
Ergebnis: 80 EUR

Notenkleurig beukenhouten plantentafeltje in de Franse stijl 1e helft 20e eeuw. Geheel met messing afgezet en met marmeren blad 90x27x27cm. Cond.: G

Spiegel met kammenbakje
Ergebnis: 50 EUR

Engels mahoniehouten spiegeltje met kammenbakje ca. 1900 in originele toestand 60x30x17cm. Cond.: G

Kamerscherm, Japans
Ergebnis: 123,5 EUR

Japans kamerscherm zwartlak uitgewerkt met figuren en goudbeschildering 20e eeuw. Dubbelzijdig bewerkt in uitstekende staat 121x155x2cm. Cond.: U

Commode
Ergebnis: 200 EUR

Eikenhouten Hollandse empire commode 19e eeuw met zwarte zuilen en koperen beslag. Zijkanten met krimpnaden 95x95x47cm. Cond.: G

Muntenverzamelaars kast
Ergebnis: 325 EUR

Mahoniehouten Engelse muntenverzamelaarskast ca. 1860 met 38 laden. Zijkant met handgrepen 109x68x50cm. Cond.: R-G

3 Perzische kleden
Ergebnis: 35 EUR

Drie handgeknoopte Perzische kleedjes(1x Yastik). 95x48cm. 108x57cm. en 74x50cm. Cond.: G

Handgeknoopt Perzisch tapijt
Ergebnis: 70 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt 20e eeuw 195x295cm. Cond.: G

Klein bijzet boekenkastje
Ergebnis: 225 EUR

Frans noten marqueterie gefineerd wandboekenkastje ca. 1900 met 2 legplanken. 92x90x21cm. Cond.: G

6 Eikenhouten stoelen
Ergebnis: 50 EUR

6 Eikenhouten stoelen

Eikenhouten klepsecretaire
Kein Mindestpreis

Eikenhouten klepsecretaire,eind 20e eeuw,B 90 D 41 H 108 cm.

Art Deco Glasvitrine
Ergebnis: 60 EUR

Art Deco mahoniehouten vitrinekastje. Boven met 2 beglaasde deuren met gezwarte glaslatten ca. 1920 Duits. 167x93x51cm. Cond.: R-G