Staande metalen Halogeenlamp. 2-Lichts met leeslamp, merk Trio Leuchten Duitsland 185x56x25cm. Cond.: G
Zes antieke Franse koperen kookpannen ca. 1900 met hengsel of steel. ø34cm. ø31cm. ø31cm. ø26cm. ø21cm. ø19cm. Cond.: U
Twee bronzen wandlampen voor kaarsen 20e eeuw 37x39x27cm. Cond.: G
2 Oude porseleinen wandlampjes met bloemmotief 20e eeuw 27x6,5x12cm. Cond.: G
Twee stoofjes van beukenhout. Hollands 20e eeuw 28x25x16cm. en 13x18x15cm. Cond.: G
3 Delen koperwerk o.a; 1x koperen telefoon (recent nog gebruikt), 1x messing strijkijzer met houten handgreep en een grote roodkoperen Griekse waterketel.
Roodkoperen appelketel met origineel hengsel en deksel 19e eeuw 36x32x24cm. Cond.: G
Antieke lamp gemaakt van een oud wagenwiel met 4 fittingen Cond.: G
2 Staande schemerlampen met gemarmeleerde uitstraling. Voetstuk en halsstuk zijn van messing. Eind 20e eeuw. 53xø43cm.
Antieke koperen appelketel 19e eeuw. Hollands 34x31x21cm. Cond.: G
Messing orenvaas gedecoreerd met uitgewerkte rozen begin 20e eeuw. Vaas is ooit verzilverd geweest. Onderkant gemerkt met een vlaggetje en genummerd 1331 38x25x18cm. Cond.: G
Antieke tinnen kruik (34xø10cm.) en moderne eikeltjeskan (19x12x8cm.) Cond.: R
Groen cloisonne vaasje ingelegd met bloemen en vogeltjes 20e eeuw 18xø14cm. Cond.: G
2 Cloisonne kraagvaasjes midden 20e eeuw. Ingelegd met bloemen en vogels 26xø14cm. Cond.: G
Antieke majolica hangpetroleumlamp in zeer goede staat. Jugendstil, glazen kap van latere datum 59xø35cm. Cond.: U
Oude koperen (verzilverd) Griekse puntschaal 20e eeuw. 35x31xø32cm. Cond.: U
Antieke 19e eeuwse messing ketel in mooie staat 29x31xø24cm. Cond.: U
Antieke staande messing olielamp ca. 1900 met ijzeren uitgewerkte voet 31xø16cm. Cond.: G
Oude melkbus uit 1970 van Lonneker-Haaksbergen. Groen met beschildering 57xø31cm. Cond.: U
4 Oude glas-in-lood raampjes met ophangsysteem. 51x19cm. 39x19cm. 33x18cm. en 23x19cm. Cond.: G
Antieke staande majolica petroleumlamp met metalen voet (geëlectrificeerd) 43xø13cm. Cond.: G
2 Delen messing. 1x Oude theelicht 7x12,5x14cm. 1x Ketel 20e eeuw 22x21xø14cm. Cond.: U
Oude staande messing petroleumlamp 20e eeuw 33xø15cm. Cond.: G
6 Delen messing. 4x Vaasjes 2x14cm. 2x6cm. 1x Smotte 29cm. 1x Snotneus 11cm. Cond.: U
3 Delen koperwerk (Azië) 20e eeuw. 22xø30cm. 28x25x21cm. en 25x12xø19cm. Cond.: G
19e Eeuws dubbelloops damespistool (voorlader), aan de zijkant geëtst. 1 Haan is gebroken L.: 18cm.
5 Diverse granaathulzen uit WO I. Drie kleinere hulzen (1x Augustus 1917, 1x Dez. 1916, 1x September 1917) 21,5xø9,5cm. 1x Grote koperen huls Dez. 1917 38,5xø9cm. 1x Grote hulz 1913 39xø12,2cm.
Oude zwarte Russische legertank-muts net ingebouwde speakers en microfoon met 4 polige stekker Cond.: G