Lalique parfumflesje ca. 1930 met cobra motief (stopje zit vast) 8,5x5,6x2,2cm. Cond.: G
12-Delig koffieservies begin 19e eeuw Frankrijk. Ongemerkt. 7 Beschadigingen aan schenkkan, suikerpot, kopje en schotels Cond.: R
16 Chinese kop en schotels van blauw-wit porselein 19e eeuw. Minime beschadiging en chips aan enkele kopjes en bordjes. ø13cm. en ø8cm. Cond.: G
Eetservies voor 10 personenen, 55 delig,Royal Albert, Old-country roses, Engeland, 10 platte borden,Ø26 cm.,9 diepe borden (1 l.best.)2 saucierres met onderschotel,2 kleine borden,9 dessert borden,3 s...
Delftse plaquette, afbeeldend een landschap met 2 figuren (17e-18e eeuw). Slecht gerestaureerd 21x24x1,5cm. Cond.: M
Groot 90-delig blauw servies van Weimar Porzellan, decor Katharina 20003/38 Echt Weimar Kobalt 20e eeuw. Cond.: U
Zeer rgoot antiek Japans goud-imari bord ca. 1880 met bloemdecor en gekartelde rand 5xø47cm. Cond.: G
15-Delig porseleinen Droste Cacao servies 30-er jaren met tablet. 39x28cm. Cond.: G
Twee porseleinen vazen 19e eeuw (Frankrijk of Italië). gemerkt met twee zwarte zwaardjes (geen Meissen). Bladgoud in zeer goede staat. Prachtige voorstellingen uit de Romeinse oudheid met figuren 40xø...
Antieke lamp met vuurvergulde voet, voet eind 19e eeuw waarschijnlijk Frankrijk. Omgebouwd naar electrisch 75xø54cm. COnd.: G
Porseleinen potpourri dekselpot, ongemerkt (waarschijnlijk Thuringen) ca. 1880. gedecoreerd met bloemen. Deksel met putti en guirlandes in de hand. Lichte schilfertjes bij de bloemen en takje weg 32x1...
Twee ivoren beeldjes ca. 1900 voorstellend een man (15cm.) en een vrouw (14cm.) Cond.: G
5 Delen porselein. 3 Kannen een vaasje en een schaal ca. 1900. Blauw decor met rozetten. Onduidelijk gemerkt. haarscheur in 1 kannetje Cond.: G
34-Delig porseleinen eetservies van Rosenthal Winifred (Duitsland). Blauw decor met bladgoud. 1 Grote ovale presenteerschaal, 1ronde grote schaal, 4 grote borden, 6 diepe borden, 6 soepkoppen met onde...
Collectie van 13 Swarovski kristalfiguren incl. vitrinekastje 20e eeuw. Paard 9x11cm. Kangaroe 5,5x6cm. Zwaan 4,5x6cm. Vlinder 3,5x3cm. Kaarskandelaar 3x3,5cm. Koala 3x2,5cm. Eekhoorn 6x6,5cm. Vogel ...
11 Delen Meissen serviesgoed (Duitsland). Koppen en schotels, blank 19e eeuw met beschadigingen ø10cm. en ø6cm. Cond.: G
Grote blauwe Chinese kraagvaas met bloemdecor ca. 1900 met oortjes (1 gerestaureerd) 52xø16,5cm.
Bijzonder 17e eeuws Delfts bord (bont decor met guirlandes). Is gelijmd ø35cm. Cond.: R
Chinees porseleinen vaas. 19e Eeuws met blauw decor van pauwen 36,5xø15cm. Cond.: G
6 Chinese kop (5x8,5cm.) en schotels (ø14cm.) Quang Chi ca. 1700 met bloemdecor. Binnenkant rand met guirlandes en op de bodem diverse voorstellingen. Lichte randschade Cond.: G
Chinees Familie Rose porseleinen bord (18e-19e eeuw) met randbeschadigingen ø27cm. Cond.: R
37 Delen divers ruitgeslepen kristalwerk met goudkleurige randen 20e eeuw. Bestaande uit 2 karaffen, waterkan, koekjestrommel, 4 schalen, bonbonschaaltje, dekseldoos en 27 diverse glazen Cond.: G
Grote porseleinen Rosenthal beeldengroep van C. Volkhart (1886 - 1935) ca. 1920. Voorstellend 3 dansende dames getiteld "Tanzlust". Gerestaureerd 24x33x22cm.
Grote Chinese 19e eeuwse gemberpot. Deksel en pot gedecoreerd met guirlandes en Chinese tekens 24xø19cm. Cond.: G
Delftse treef (17e-18e eeuw) op 3 pootjes. Slecht gerestaureerd. Prachtige voorstelling met diverse figuren 5,5x23cm. Cond.: R
Bijzonder 18e eeuws Fries spreukenbord anno 1783 met twee spreuken. Is gelijmd ø35cm. Cond.: R
Porseleinen groep van etende kinderen ,Sitzendorf G.D.R., 20e eeuw, 17x17x21cm.
Porseleinen groepje, Jan Huygen in de ton, King's porselein, Italië, 21e eeuw, 20xø20cm.
2 Chinese kop (4,5xø8,5cm.) en schotels (ø13,5cm.) capucijner, ca. 1720 Kang Xi, 1 schotel met chip.
Antiek Japans goud-imari bord ca. 1880 met bloembeschildering en gekartelde rand 5,5xø31cm. Cond.: G
5 Chinese kop (4xø7cm.) en schotels (3xø11,5cm.) 18e eeuw. Gedecoreerd met bloemen- en landschapsdecor Cond.: G
Groot Villeroy & Boch eet- en ontbijtservies design "Alt Strassburg Mettlacher steindruck". Enkele delen licht beschadigd.
Beigekleurige aardewerk vaas China,20e eeuw,met opgezette figuren, L.best. H.24.5cm.
Twee porseleinen flacons Frankrijk ca. 1850 met gouddecor en vogels. Handbeschilderd. 1 heeft kleine chip aan de voet. 18,5x12,5x4cm. Cond.: G
Japanse goud imari kraagvaas,geheel handbeschilderd met o.a. paradijsvogels en bloemen. Cond:U, 31xø15cm.
Antieke lamp met vuurvergulde voet, voet eind 19e eeuw waarschijnlijk Frankrijk. Omgebouwd naar electrisch 75xø54cm. COnd.: G
2 Porseleinen bokalen 2e helft 20e eeuw met 3 meisjes die de bokalen dragen. Gemerkt R.B. 1 Bokaal is gerestaureerd aan de voet 25,5xø19cm. Cond.: G
3-Delig Chinees terracotta kaststel 19e eeuw. Vazen gedecoreerd met draken, middelste vaas wordt gedragen door 3 figuren. Cond.: G
Chine de Commande porseleinen schotel 18e eeuw. Voorstelling van Europeanen met schapen. Handbeschilderd (chip) ø15,3cm. Cond.: G
18e Eeuws trekpotje, blauw decor met samoerai te paard. (China of Japan), minime chip 9,4x11,4xø6,7cm. Cond.: G
Japanse goud imari dekselvaas met bloemdecor. Cond:U, 32.5xø16 cm.
Twee grote capodimonte gestempelde beelden van keramiek 20e eeuw. Voorstellend een jongen met geweer op de rug en meisje met bloem. Minime beschadigingen 69x31x30cm. en 67x32x30cm. Cond.: G
Grote Japanse vaas begin 20e eeuw met bloemdecor en vogels beschilderd. familiezegel op de bodem 44xø20cm. Cond.: U
Grote Japanse goudimari schotel 19e eeuw. Handbeschilderd met landschapsdecor en geheel omrand met bloemendecor ø33cm. Cond.: U
3 Chinese kop (4xø7,5cm.) en schotels (2,5xø11,5cm.) eind 18e eeuw met landschapsdecor Cond.: G
5 Mangaankleurige tegeltjes 19e eeuw met bijbelse voorstellingen 13x13cm. Cond.: R
8 Imari porseleinen schotels, goud imari 19e eeuw (chips eraf) ø10,5cm. Cond.: M
Groot Imari porseleinen bord (Goud-imari). Japans 19e eeuw met prachtige voorstelling 4xø34,5cm. Cond.: U
Japans imari Arita schotel 18e eeuws met bloempotdecor en een paradijsvogel. Bord is op meerdere plekken gelijmd ø34,5cm. Cond.: M
Grote 19e eeuwse imari bolkom met landschapsdecor en bloemenmandje. 1 Haarscheur 13xø25,5cm. Cond.: G
18e Eeuws glas, rijkelijk gegraveerd "De Groote visserij", hoge kwaliteit (voet beschadigd) 18,2x7,7cm. Cond.: R
Slingerglas (18e-19e eeuw) met brede voet (kleine chip 18x8,3cm. Cond.: G)
18e Eeuws glas met tekst "Het welvaaren van de leerlooier" 19,5x8,4cm. Cond.: G
Chinees Imari porseleinen bord. In het midden gedecoreerd met bloemen op vaas eind 20e eeuw. 8xø41cm. Cond.: G
Antiek albast trekpotje, vermoedelijk China 19e eeuw 6,5x10,4xø7cm. Cond.: G
Porseleinen groepje met wipwap. Dresden midden 20e eeuw, 15x15x8cm.
5 Blauwe Chinese borden 18e eeuw. 3 Borden gedecoreerd met met bloemen op vaas staand op tafel. Borden hebben lichte randschade en haarscheurtjes ø23,5cm. 2 Borden gedecoreerd met bloemenrand met guir...
Grote kapitale Japanse goud-imari schotel, 1e helft 20e eeuw. Gedecoreerd met landschapsdecor en vogels. In het midden 3 bloemen ø45,5cm. Cond.: U
3 Duitse borden. 2x Blauw bord (KPM) met bloemdecor en vlinder. Rand gedecoreerd met guirlandes en goudkleurig randje ø24cm. Cond.: G. 1x Duits warmhoudbord gedecoreerd met Zwiebelmuster motief 5,5xø2...
Aardewerken schenkkan 18e-19e eeuw Duitsland 35x25x22cm. Cond.: G
47-Delig servies van Royal Sphinx serviesgoed (Holland, Maastricht) 50-er jaren in pastelkleuren. Lichte beschadigingen Cond.: G
2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. staand meisje 19,5cm. Cond.: U
27-Delig Frans koffieservies gemerkt G.D.A. France ca. 1930. Bestaand uit 12 Kop & Schotels, koffiekan, melkkannetje, suikerpotje. Rand met rozen en goudkleurige guirlandes gedecoreerd Cond.: G
3 Blauwe 18e eeuwse tegels met landschapsdecor met boten op water. 1x Waarschijnlijk 17e eeuw. 13x13cm. Cond.: G
3-Delig Satsuma kaststel 20e eeuw. 2 Kleine kraagvazen (21,5xø13cm) en 1 grote orenvaas (25xø16cm.). Alle vazen zijn gedecoreerd met mannenhoofden en 1 dame. Cond.: G
3 Delen Herend porselein. 2 Deksldoosjes (6,5,7,5x11cm.) en (7,5xø9,5cm.) en 1 schaaltje (3,5x13x7,5cm.) met bloem en vlindernotief. Midden 20e eeuw. Cond.: U
Imari dekselvaasje 19e eeuw. Handbeschilderd met bloemen. Deksel met een zittend hondje. Dekselrand heeft 2 bakscheurtjes 30,5xø14cm. Cond.: G
Kristallen karaf 19e eeuw met originele stop. Lichte randschade Cond.: G 26x11x11cm.
3 19e Eeuwse blauwe tegels met bijbelse voorstellingen. 1x Jezus loopt met kruis Mat. 27.V.32. 1x Man knielt bij heer Lucas.15V.10 1x Jezus gekruisigd Luc.23V31. Allen 13x13cm. Cond.: G
Porseleinen tafelopzet gemerkt R.B. Voorstellend grote schelp met linsk en rechts een jongen en een meisje met bloemenkrans 20e eeuw. 18x24x14,5cm. Cond.: G
2 Chinese porseleinen kastkommen ca. 1900. Handbeschilderd met lichte randschade 6,5xø18,5cm. Cond.: G
Groen Chinees celodon schaaltje 19e eeuw. Binnenkant met draken gedecoreerd 5,5xø19cm. Cond.: G
Grote kapitale Japans porseleinen schotel ca. 1900. Gedecoreerd met landschapsdecor en zwarte rand. Binnenin allemaal bloemen ø47,5cm. Cond.: U
Bijzonder schenkkannetje 18e eeuw. Vermoedelijk Chinees met voorstelling van rammen en bloemen 13,3x9,5xø7,2cm. Cond.: G
Chinees bord 18e eeuws met zilveren hengsel Kang Xi. Haarscheur en chip aan de rand ø22,5cm. Cond.: R
Grote kapitale vroeg 18e eeuwse blauw Chinese schotel Qiang-Lung. Schotel is geheel gedecoreerd met bloem en takmotief. Onderkant met tak en bladdecor. Schotel is aan 1 zijkant gebroken geweest en de ...
Antieke ivoortand van een potwalvis, met scheur, 12x4,5x3,5cm. Cond.: G
12 Persoons eet- en koffie/thee servies van Mosa Maastricht 50-er jaren. Groen gekleurd met een gouden randje. Geheel bestaand uit 12 borden, 12 kop & schotels, 3 terrines, dienschaal, vleesschaal, bo...
Majolica portretbord 19e eeuw. Afbeeldend een portret van een edeldame met hoed. Omheen gedecoreeerd met 6 zeemeerminnen en 3 vrouwenhoofdjes ø32,5cm. Cond.: G
Antiek ivoren beeldje van een Aziatische man zittend op een rots met een waaier in de hand. Geheel staand op een houten console 12x5,5x4,5cm. Cond.: G
Dekseldoosje en vaasje van Herend porselein met vlinder en bloemmotief. 1e Helft 20e eeuw. Knop van het dekseldoosje in de vorm van een vin. 10xø12cm. Vaasje 12x12x7cm. Cond.: U
Groot capodimonte gemerkt keramisch beeld van een jager 20e eeuw. Bakscheur in de voet en een vinger is gelijmd 67x38x34cm. Cond.: G
Rosenthal porseleinen vaas (21xø14,5cm) met sierschotel (3xø33,5cm.). Beide met bloembeschildering "Selb-Germnay" 20e eeuw. Cond.: G
2 Chinese gemberpotten zonder deksel 20e eeuw. 16xø17cm. en 12,5xø13,5cm. Cond.: G
2 Groene opaline vazen ca. 1910, handbeschilderd met een huisje en daaromheen bloemen. 25,5xø13cm. Cond.: G
2 Blauw Chinese schotels 18e eeuw. 1 Grote ronde schotel met geribte rand en landschapsdecor, rand met bloemdecor. Schotel is gerestaureerd met 5 nagels aan de achterkant, randbeschadiging 5xø28cm. 1x...
Chinese schotel met figurendecor 18e eeuw. Lichte randschade ø28,5cm. Cond.: G
Japans porseleinen eiervormig sieradendoosje eind 19e eeuw. Handbeschilderd met landschapsdecor 9,5x15,5x10cm. Cond.: G
Antiek porseleinen goud-imari bord. Japans 19e eeuw met bijzondere beschildering in goede staat.
6 Imari porseleinen kopjes Japans 19e eeuw. Beschadigd ø6cm. Cond.: R
Gouds platelen vaas met oor, "Dolce" Iris Gouda 1e helft 20e eeuw 24xø12cm.
Plateel vaasje gemerkt Regina Gouda Holland 15xø7cm. Cond.: G
Swarovski kristal beeldje Art. 7460 Nr. 108. Twee mussen bij drinkbakje 6,3xø7,7cm. in originele doos. Inclusief 17 gekleurde steentjes (facet geslepen). Cond.: U