Antieke Hollands zilveren slatang gegraveerd met een schitterend gedraaide sluitdop. Maker: van Benten 1839 835/000 168gr. 29,5x6,5x5cm. Cond.: U
Grote zilveren thora van hout bewerkt met zilver 61cm. Cond.: U
Prachtige zilveren kandijpot rustend op 4 pootjes met een eikel op de top 835/000 401gr. 15,5x17,5cm. Cond.: G
Prachtige zilveren fruitschaal Birmingham 1944 835/000 428gr. 8xø25,5cm. Cond.: U
Prachtige strakke Hollands zilveren aspergetang. Maker: Kempen & Zonen Schoonhoven 835/000 184gr. 23x4,5x3,2cm. Cond.: U
Antiek Hollands kristallen theebus met antiek zilveren dop eind 20e eeuw. 835/000 18xø8,5cm. Cond.: U
Antiek Hollands kristallen theebus met mooi gegraveerde zilveren dop met bloem op de top. Eind 20e eeuw 835/000 . 12x10x8cm. Cond.: G
Antieke zware zilveren theepot rustend op 4 sierlijke pootjes. Scandinavisch gemerkt T.H. Marthirsen 830/000 530gr. 17x21x9,5cm. Cond.: U
Antiek 18e eeuwse Chinese imari schotel met antiek Hollands zilveren blaker en zilveren handvat. Mooi gegraveerd 835/000 Cond.: U 8x ø12cm.
Leuke Engelse zilveren zware tassa Chester ca. 1920 835/000 ,305gr. 8xø21cm. Cond.: U
Zes mooie zilverbaren van 6 paleizen van ons vorstenhuis. Zeer fraai. 999/000 600gr. Cond.: U
Mooie geribbelde zilveren sigarettenkoker met een goudvergulde binnenkant 830/000 176gr. 13x9,5x1,5cm. Cond.: U
Mooi antiek bewerkt schaaltje, maker S.H. 835/000 150gr. 6xø20,5cm. Cond.: G