Verguld harmonica manuscript. Thailand/Laos. 20e Eeuw. La Na schrift. Religieus schrift voor tempels. Waarschijnlijk boeddhistisch. Afmeting: 7 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Vijf delen Chinees porselein. Divers. 1x Meiping drakenvaas met zes tekens bodemmerk, goed. 1x Kantonese dekselvaas, beschadigd. 2x Schotels, divers, goed. 1x Drakenvaas met vier tekens bodemmerk, goe...
Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Divers. Floraal/tuin met koekoek decor. Twee delen chips en/of haarlijn. Afmeting: Ø 12,5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke Japanse borden. Onder andere; Kakiemon en Imari. Twee borden gelijmd, één bord chip, grootste bord chips. Afmeting: Ø 13 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven antieke Japanse Imari porseleinen kommen. Divers. Eén haarlijn + enkele chips. Afmeting: Ø 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Kapitale Japans porseleinen Imari schotel met tuin/pioenrozen/goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 56 cm. In goede staat.
Twee delen antiek glaswerk. 1x Vaasje (inktpot?) van kristal met goud decor, circa 1900. 1x Dekseldoos, Fachschule Stienschönau, Haida met zwaan decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: Ø 7 - 13 cm. I...
Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Chips bodemrand. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met feniks/floraal decor. Rood oxide glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse albasten lampvoet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 83 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse glazen vaas met reliëf landschap decor. Jugendstil. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Grote dikwandige A.D. Copier Leerdam Unica vaas uit het jaar 1946. Met tin craquelé. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.
Bronzen wijwaterhouder in Romaanse stijl. Met annotatie 1556. Met wapen en portretten. Circa 1900. Afmeting: 21 x 15 x 9,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Gelijmd/beschadigd. Afmeting: H 23 - 27 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen Familie Verte knobbelvaas met spelende kinderen in tuin/wijsheer decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Collier van gefacetteerde goudsteenkralen, ø 10mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting, 18x11mm, lengte 47,5 cm. In goede staat
Lot met 18 bedels, 925/000, van o.a. Pandora, Baccio en Tedora. Totaal ca 61,6 gram. In goede staat
Groen emaille hanghorloge. Rond mechanisch horloge met parelrand, groene wijzerplaat, ø 29 mm. Aan de achterzijde zit een versiering met groen en goudkleurig emaille. Geheel is van zilver. Enkele pare...
Drie grote ronde glazen stolpen. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 - 56 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Landschap + tuin decor. Eén bord goed. Eén bord chips. Eén bord haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen ruiter op marmeren basement. Cavalerist te paard trekt sabel. Verguld + verzilverd/plated. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 23 x 14 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn + chips. Twee kopjes goed. Twee schotels chip. Eén schotel goed. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In redelijk/goe...
Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Frans dubbelloops penvuur jachtgeweer met aparte beveiligingen in de loop. 'Aury A. St. Etienne'. Mogelijk ooit kolf vervangen. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.