Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels. 1x 18e Eeuw met tuin decor + bodemmerk, chips + haarlijn. 1x 19e Eeuw met Familie Rose/floraal/goud decor, zes tekens bodemmerk, haarscheur + chips. A...
Twee delen oud/antiek Chinees porselein. 1x Celadon theekan, floraal/pompoen decor, craquelé glazuur. 1x Abrikoos met okerkleurig glazuur, chip. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Chinees antiek Kantonees porselein. Bestaande uit; Grote gemberpot, gaaf. Grote dekselvaas, bovenrand gelijmd + deksel. En een kleine dekselvaas, beschadigd. Afmeting: 18 - 31 cm. In matig...
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Onder andere Kang Xi en Queng Lung. Beschadigd. Afmeting: 8,5 - 26 cm. In matig/redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord. Eén chip. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japanse Imari porseleinen kastkommen. Circa 1900. Eén kom randschade, rest goed. Afmeting: H 8 x Ø 15,5 cm.
Twee delen antiek Japans Imari porselein. 1x Vaas met tuin/goud en ribbel decor. 1x Stopfles met bloemvaas decor, hectagonaal. Afmeting: H 19 - 20 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met riviergezicht/pagode decor. Eén bord haarlijn + chip. Drie borden chips. Afmeting: Ø 14 - Ø 15 cm. In redelijke staat.
Drie antieke Japanse borden. Circa 1900. Ganzen/schildpad decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18 - 18,5 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees borduurwerk op zijde. A hundred boys. Afmeting: H 62 x B 31 cm. In goede staat.
Antieke Chinese tijgeroog zalfhouder met vleermuiskoppen. Restauratie dekselrand + chip. Afmeting: 6,5 x 12 x 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twaalf delen oud Chinees geglazuurd steengoed. Onder andere: schalen, kommen et cetera. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese houtgestoken walnoot met console. Figuren decor. Afmeting: H 4 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek Chinees emaille. Bestaande uit: 2x Pattipan + 1 trekpot. Lichte beschadigingen. Afmeting: 9 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen antiek Japans brons. Circa 1900. Bestaande uit; Twee vazen, vogel/floraal decor. En een wierookbrander in zeilboten-vorm. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Grote Chinese Quan Yin van gietijzer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met tuin decor en goudrand. Haarlijn. Afmeting: Ø 22,3 cm. In redelijke staat.
Vijf Chinees porseleinen schalen. 19e Eeuw. Floraal decor. 1x haarlijn + 1x gelijmd. Rest goed. Afmeting: 6 - 11 cm.
Drie Chinees porseleinen schotels met floraal decor. 18e Eeuw, cargo? Afmeting: Ø 16 - Ø 17 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Kom + vier bordjes, floraal decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: Ø 14,5 - 15,5 cm. Eén restauratie + chips bij één bordje. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met lijster op bloemtak decor +tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,4 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Japans porseleinen Imari bord. Figuur in boot decor. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Japanse Imari porseleinen borden met bloemvaas decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Eén grote schotel met tuin/goud decor, gelijmd + chips. En een schotel met floraal/goud decor, chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 20,5 - Ø 28 cm. ...