Diese Webseite verwendet Cookies

54. Oktoberveiling

Versteigerung am Donnerstag, 6. Oktober 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 19,5 - 26 cm. 7194
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 19,5 - 26 cm.

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Chinese Quan Yin, H 26 cm. 7195
Chinese Quan Yin, H 26 cm.

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
Antieke Japanse of Chinese bronzen vaas, H 39,5 cm. 7196
Antieke Japanse of Chinese bronzen vaas, H 39,5 cm.

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Zeldzame 18e eeuwse Japanse vaas, H 21 cm. 7197
Zeldzame 18e eeuwse Japanse vaas, H 21 cm.

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Lot Chinees porselein (2x) 7198
Lot Chinees porselein (2x)

Ergebnis:

325 EUR

Verkauft
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi stemcup Ø 8 cm. 7199
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi stemcup Ø 8 cm.

Ergebnis:

800 EUR

Chinese vaas, H 40 x Ø 31 cm. 7200
Chinese vaas, H 40 x Ø 31 cm.
Startpreis 1.500 EUR
Twee Chinese borden Ø 23 cm. 7201
Twee Chinese borden Ø 23 cm.
Startpreis 200 EUR
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm. 7202
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Startpreis 250 EUR
Antieke Peking-glazen pijpvaas, H 28 cm. 7203
Antieke Peking-glazen pijpvaas, H 28 cm.
Startpreis 2.200 EUR
Verkauft
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels 7204
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels

Ergebnis:

350 EUR

Verkauft
Twee Chinese theebussen, H 10,5 cm. 7205
Twee Chinese theebussen, H 10,5 cm.

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
Drie delen antiek Chinees porselein 7206
Drie delen antiek Chinees porselein

Ergebnis:

160 EUR

Chinese celadon penselenpot Ø 20,3 cm. 7207
Chinese celadon penselenpot Ø 20,3 cm.
Startpreis 300 EUR
Verkauft
Spiegel 7208
Spiegel

Ergebnis:

160 EUR

Verkauft
Chinese penselenvaas, 1900 7209
Chinese penselenvaas, 1900

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Stel Chinese vazen, H 47,5 cm. 7210
Stel Chinese vazen, H 47,5 cm.

Ergebnis:

700 EUR

Verkauft
Chinese vaas met oren, H 25 cm. 7211
Chinese vaas met oren, H 25 cm.

Ergebnis:

1.300 EUR

Verkauft
16e Eeuwse Chinese Wanli schotel Ø 29,2 cm. 7212
16e Eeuwse Chinese Wanli schotel Ø 29,2 cm.

Ergebnis:

80 EUR

Chinese vaas, H 26,5 cm. 7213
Chinese vaas, H 26,5 cm.
Startpreis 300 EUR
Verkauft
Antieke Chinese vergulde waterpot Ø 12 cm. 7214
Antieke Chinese vergulde waterpot Ø 12 cm.

Ergebnis:

3.000 EUR

Verkauft
Twee 18e Eeuwse Chinese Kang Xi kommen Ø 19,5 - 22,5 cm.

Ergebnis:

275 EUR

Verkauft
Chinese Sung schaal Ø 21 cm. 7216
Chinese Sung schaal Ø 21 cm.

Ergebnis:

400 EUR

Verkauft
Twee delen Chinees porselein 7217
Twee delen Chinees porselein

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
Twee grote 18e eeuwse Chinese kommen Ø 20 - 23 cm. 7218
Twee grote 18e eeuwse Chinese kommen Ø 20 - 23 cm.

Ergebnis:

1.300 EUR

Verkauft
18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 18 cm. 7219
18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 18 cm.

Ergebnis:

2.500 EUR

Verkauft
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,3 cm. 7220
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,3 cm.

Ergebnis:

100 EUR

Chinese kopje, H 5,5 x Ø 10,2 cm. 7221
Chinese kopje, H 5,5 x Ø 10,2 cm.
Startpreis 2.000 EUR
19e Eeuwse Chinese wucai vaas, H 33,5 x Ø 27 cm. 7222
19e Eeuwse Chinese wucai vaas, H 33,5 x Ø 27 cm.
Startpreis 500 EUR
17e Eeuwse Chinese kylin vaas, H 21 cm. 7223
17e Eeuwse Chinese kylin vaas, H 21 cm.
Startpreis 800 EUR
Verkauft
Grote Chinese vaas, H 40,5 cm. 7224
Grote Chinese vaas, H 40,5 cm.

Ergebnis:

500 EUR

Chinese rolvaas, H 48 cm. 7225
Chinese rolvaas, H 48 cm.
Startpreis 900 EUR
Verkauft
Drie 18e eeuwse Chinese schotels 7226
Drie 18e eeuwse Chinese schotels

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm. 7227
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm.

Ergebnis:

425 EUR

Verkauft
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm. 7228

Ergebnis:

275 EUR

Verkauft
Twee 18e Eeuwse Chinese kommen Ø 15,5 -20,5 cm. 7229
Twee 18e Eeuwse Chinese kommen Ø 15,5 -20,5 cm.

Ergebnis:

450 EUR

Verkauft
Vier 18e eeuwse Chinese schotels Ø 10 - Ø 12 cm. 7230
Vier 18e eeuwse Chinese schotels Ø 10 - Ø 12 cm.

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Drie 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11 cm. 7231
Drie 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11 cm.

Ergebnis:

120 EUR

Oud Chinees rol schilderij, 66 x 37 cm. 7232
Oud Chinees rol schilderij, 66 x 37 cm.
Startpreis 1.500 EUR
Verkauft
Chinese vaas, H 61 cm. 7233
Chinese vaas, H 61 cm.

Ergebnis:

190 EUR

Grote Chinese kom Ø 21,8 cm. 7234
Grote Chinese kom Ø 21,8 cm.
Startpreis 400 EUR
Vier antieke Chinese/Japanse borden Ø 19 - 26 cm. 7235
Vier antieke Chinese/Japanse borden Ø 19 - 26 cm.
Startpreis 160 EUR
Verkauft
Chinese gemberpot, H 20 x Ø 16 cm. 7236
Chinese gemberpot, H 20 x Ø 16 cm.

Ergebnis:

550 EUR

Chinese vaas, H 42 cm. 7237
Chinese vaas, H 42 cm.
Startpreis 200 EUR
Chinese kom van jade Ø 12,8 cm. 7238
Chinese kom van jade Ø 12,8 cm.
Startpreis 280 EUR
Verkauft
Chinees draken tablet 7239
Chinees draken tablet

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Vier 18e eeuwse Chinese schotels Ø 21 - Ø 26 cm. 7240
Vier 18e eeuwse Chinese schotels Ø 21 - Ø 26 cm.

Ergebnis:

130 EUR

Verkauft
18e Eeuwse Chinese suikerpot 7241
18e Eeuwse Chinese suikerpot

Ergebnis:

225 EUR

Chinese vaas, H 27 cm. 7242
Chinese vaas, H 27 cm.
Startpreis 600 EUR
Verkauft
Chinese pijpvaas, H 17 cm. 7243
Chinese pijpvaas, H 17 cm.

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Chinese schaal Ø 7 cm. 7244
Chinese schaal Ø 7 cm.

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
Lot antiek Chinees porselein (7x) 7245
Lot antiek Chinees porselein (7x)

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Chinese pelgrimfles, H 29,5 cm. 7246
Chinese pelgrimfles, H 29,5 cm.

Ergebnis:

800 EUR

Verkauft
Drie Chinese vazen 7247
Drie Chinese vazen

Ergebnis:

700 EUR

Antiek Chinees bronzen Lohan figuur, H 17 cm. 7248
Antiek Chinees bronzen Lohan figuur, H 17 cm.
Startpreis 4.000 EUR
Chinese celadon vaas, H 26,5 cm. 7249
Chinese celadon vaas, H 26,5 cm.
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Twee Chinese borden Ø 23,3 cm. 7250
Twee Chinese borden Ø 23,3 cm.

Ergebnis:

550 EUR

18e Eeuwse celadon schotel 7251
18e Eeuwse celadon schotel
Startpreis 400 EUR
Verkauft
Antiek Chinese wierookbrander 7252
Antiek Chinese wierookbrander

Ergebnis:

1.100 EUR

Verkauft
17e - 18e Eeuwse bronzen wierookbrander 7253
17e - 18e Eeuwse bronzen wierookbrander

Ergebnis:

225 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinese kommen Ø 11,5 cm. 7254
Vijf 18e eeuwse Chinese kommen Ø 11,5 cm.
Startpreis 200 EUR
Zes 18e eeuwse Chinese schotels Ø 16,7 cm. 7255
Zes 18e eeuwse Chinese schotels Ø 16,7 cm.
Startpreis 300 EUR
Verkauft
18e Eeuwse Chinese Imari schotel Ø 35,3 cm. 7256
18e Eeuwse Chinese Imari schotel Ø 35,3 cm.

Ergebnis:

800 EUR

Verkauft
Chinese rolwagen vaas, Ø 21,5 cm. 7257
Chinese rolwagen vaas, Ø 21,5 cm.

Ergebnis:

1.200 EUR

Verkauft
Chinese schaal Ø 19 cm. 7258
Chinese schaal Ø 19 cm.

Ergebnis:

900 EUR

Verkauft
Chinese penselenpot, Ø 21 cm. 7259
Chinese penselenpot, Ø 21 cm.

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Chinese Meiping vaas, H 30,5 cm. 7260
Chinese Meiping vaas, H 30,5 cm.

Ergebnis:

425 EUR

Chinese vaas, H 17 cm. 7261
Chinese vaas, H 17 cm.
Startpreis 800 EUR
Verkauft
Chinese penselenlegger 7262
Chinese penselenlegger

Ergebnis:

375 EUR

Chinese voorraadpot, H 32 cm. 7263
Chinese voorraadpot, H 32 cm.
Startpreis 250 EUR
Chinese voorraadpot, H 32 cm. 7264
Chinese voorraadpot, H 32 cm.
Startpreis 250 EUR
Verkauft
Vier delen antiek Chinees porselein 7265
Vier delen antiek Chinees porselein

Ergebnis:

325 EUR

Verkauft
Twee Chinese celadon vazen, H 20 - 24 cm. 7266
Twee Chinese celadon vazen, H 20 - 24 cm.

Ergebnis:

1.100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 14 - Ø 15 cm. 7267
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 14 - Ø 15 cm.
Startpreis 80 EUR
Verkauft
16e - 17e  Eeuwse Chinese ming schotel Ø 36,6 cm. 7268
16e - 17e Eeuwse Chinese ming schotel Ø 36,6 cm.

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
Chinees bord Ø 21,4 cm. 7269
Chinees bord Ø 21,4 cm.

Ergebnis:

275 EUR

Twee Chinese vazen, H 6 - 8 cm. 7270
Twee Chinese vazen, H 6 - 8 cm.
Startpreis 350 EUR
Verkauft
Chinese Familie Rose vaas, H 34,5 cm. 7271
Chinese Familie Rose vaas, H 34,5 cm.

Ergebnis:

20.000 EUR

Chinese pot 7272
Chinese pot
Startpreis 200 EUR
Vier Chinese borden Ø 23 - 24 cm. 7273
Vier Chinese borden Ø 23 - 24 cm.
Startpreis 350 EUR
Chinese vaas, H 15,5 cm. 7274
Chinese vaas, H 15,5 cm.
Startpreis 300 EUR
Verkauft
Chinese Familie Verte lampenvoet, H 65 cm. 7275
Chinese Familie Verte lampenvoet, H 65 cm.

Ergebnis:

1.600 EUR

Chinese wierookbrander Ø 11,5 cm. 7276
Chinese wierookbrander Ø 11,5 cm.
Startpreis 325 EUR
Antiek Chinees bronzen figuur, 1880 7277
Antiek Chinees bronzen figuur, 1880
Startpreis 120 EUR
Verkauft
Antieke Chinese wierookbrander, 1920 7278
Antieke Chinese wierookbrander, 1920

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Twee antieke Chinese figuren 7279
Twee antieke Chinese figuren

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
Twee Chinese figuren 7280
Twee Chinese figuren

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Antiek Japans beeld, H 33 cm. 7281
Antiek Japans beeld, H 33 cm.

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
Antieke Japanse geisha, H 39 cm. 7282
Antieke Japanse geisha, H 39 cm.

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Antiek Chinees geborduurd kleed van zijde 7283
Antiek Chinees geborduurd kleed van zijde

Ergebnis:

50 EUR

Oosterse bronzen boeddha 7284
Oosterse bronzen boeddha
Startpreis 200 EUR
Oosters bronzen boeddhistisch figuur 7285
Oosters bronzen boeddhistisch figuur
Startpreis 150 EUR
Boeddhistisch figuur Shiva 7286
Boeddhistisch figuur Shiva
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Lot diverse munten 7287
Lot diverse munten

Ergebnis:

300 EUR

Vijf Chinese munten/penningen 7288
Vijf Chinese munten/penningen
Startpreis 60 EUR
Tibetaanse gebedsrol houder 7289
Tibetaanse gebedsrol houder
Startpreis 100 EUR