Kleine Chinees porseleinen penselenpot met hoornblazer/hert/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Familie Rose met Kang Xi bodemmerk. Antiek. Vaas gerestaureerd. Gemberpot, haarlijn bovenrand. Afmeting: 15 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen Chinees porselein. Divers. 1x Meiping drakenvaas met zes tekens bodemmerk, goed. 1x Kantonese dekselvaas, beschadigd. 2x Schotels, divers, goed. 1x Drakenvaas met vier tekens bodemmerk, goe...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22,6 cm. Chips. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Chinese wierookbrander van messing met foo-honden koppen, floraal en (kraan)vogel decor. Afmeting: 22,8 x 31 x 26 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met oranje/rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met kraanvogel/herten decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. rand met chips verder goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met steur/baars decor. Glazuurschade handvat + tuit. Afmeting: 13 x 15 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen schaal met floraal/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 2 x Ø 8 cm. In goede staat.
Twee Chinese bronzen censers. 1x met draken en oren, ongemerkt. 1x met draak + bodemmerk. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Zeer grote oude/antieke Chinese Yixing theekan in pompoen-vorm. Ongemerkt. Deksel gelijmd, chip tuit + gebruikssporen. Afmeting: 16 x 23 x 16 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille tuin decor + goud. Beiden chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose voorraadpot met figuren decor + tekst. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpot met figuren decor + teksten. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse of Chinese figuren dragers. Ongemerkt. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met florale emaille beschildering + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,8 cm. In goede staat.
Groot Chinees messing gegraveerd tablet met diverse dieren/draken voorstellingen + Chinees geluksteken. Gecontourneerd. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 74 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met kostbaarheden decor. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli bord met tuin decor. Dubbele blauwe bodemring. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese kom van jade. Groen gevlekt. Afmeting: H 5,5 x Ø 12,8 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit; drie kopjes + één schotel. Floraal decor. Met bodemmerk. Eén kopje minimale haarlijn. Eén schotel chip. Afmeting: 6,8 - Ø 11,3 cm. In red...
Oude/antieke Chinese schenkkan van terracotta. Draak decor, staart gelijmd. Restglazuur. Bodemvondst? Afmeting: 20 x 23 x Ø 14 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met granaatappel/floraal decor. Drie borden haarlijnen +chips. Eén bord chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen pot met oren. Rondom voorzien van rivier landschap/figuren/pagode decor. Dubbele blauwe bodemring. Met console. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schotel met geritste tekst in bodem + goud. Afmeting: H 4 x 18,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met groen glazuur + tuin decor in reliëf met vlinders. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rondom vissen in zee decor. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose diepe schotels. Floraal decor. Drie schotels goed. Twee schotels haarlijn. Eén schotel minimale chips. Afmeting: Ø 16,7 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren aan tafel/zangvogel decor. Met bodemmerk. Chip bovenrand. Afmeting: H 15,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Blanc de Chine cup met vier tekens bodemmerk. Afmeting: 5,3 x Ø 6,8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met paars verlopen glazuur en oren. Afmeting: H 36,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met blauw-groen glazuur + ribbels. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Yixing trekpotten. 1x Kleine trekpot, octagonaal + bodemmerk. 1x Dubbele hectagonale Yixing trekpot met bamboe/vleermuis decor, bodemmerk onder deksel. 1x Grote Chinese Yixing trekpo...
Vier delen 19e eeuws Chinees porselein met bodemmerk. Coral Red. Bestaande uit: Penselenvaas met goud decor. Gemberpot met tekst en goud decor. Stapeldoos met goud decor. Dekselpot met goud decor. Afm...
Vierkante Chinees porseleinen vaas met vogels op bloesemtak + teksten decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 18,3 cm. In goede staat.
Zéér grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met zotjes in tuin/floraal decor + verso floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Kang Xi merkteken + dubbele blauwe bodemring. Afmeting: Ø 44,5 cm. In...
Chinees porseleinen pijpvaas met theeglazuur + twee tekens bodemmerk. Afmeting: H 19,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met vissende figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 19,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met decor van vrouwen aan het vis vangen. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen rolwagen vaas met feniks/draken in landschap decor. Afmeting: H 26,8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met vogels/tekst/boschage decor. Met bodemmerk. Afmeting: 26 x Ø 21 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen maanvaas met draken decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met Familie Rose tuin/vogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 14,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met tekst en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon penselenpot met bodemmerk. Bamboe-vorm. Chip bodemrand. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met oren en floraal decor. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Chinese emaille sur bisquit porseleinen penselenpot met lelie decor. Afmeting: H 10,6 cm. In goede staat.
Elf-delig antiek Japans porseleinen Satsuma servies met figuren in landschap/goud decor. alle kopjes gemonogrameerd met W.S.E. Met bodemmerk. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 15 cm. In g...
19e Eeuwse Chinese wierookbrander van brons, met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Vaas met floraal/goud decor, chips. 1x Vaas met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Vier Chinees porseleinen borden. 1x Schotten decor, haarlijn. 1x Familie Rose/floraal decor, chips. 1x Kang Xi/floraal decor, haarlijn. 1x Familie Rose/floraal decor, chip. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In ...
Chinees porseleinen celadon bord met pioenrozen/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Ingekort. Afmeting: H 13 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon vaas met lichtblauw craquelé glazuur + ribbels. Afmeting: 22,5 x 18,5 cm. In goede staat.
Gesigneerd Japans erotisch harmonica boek met vijf erotische handgeschilderde voorstellingen. Eerste helft 20e eeuw. Gouaches op papier. Afmeting: (uitgeklapt) 85 x 19 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met Chinese goden, herten, vleermuizen in landschap decor. Afmeting: H 20 x Ø 19,2 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kwispedoor met floraal/goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 9 x Ø 12,1 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander op drie poten. Draken decor. Haarscheuren. Afmeting: 21 x 23 x Ø 17 cm. In redelijke staat.
Antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Vroeg 19e eeuw. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bloempot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 19 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen, cilindrisch, met geisha decor + bodemmerk. Afmeting: H 30,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 21,8 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen celadon schotel met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting; Ø 26,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/vruchten decor. Emaille beschildering. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met blauw craquelé glazuur en ribbels. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte vaas met Chinese hoogwaardigheidsbekleder decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met noppen + floraal reliëf decor. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen maanvaas met draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met feniks en floraal decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas met draken/feniks decor Lampenvoet. Mogelijk bovenrand schade. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees speksteen gesneden hoofd op houten console. Enkele chips. Afmeting: 20 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met onderwater vissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 24,6 cm. In goede staat.
Prachtige grote oude Nepalese Thangka, met zeldzame voorstelling Chakra Mandala. Mooie gedetailleerde schilderskwaliteit. Afmeting: H 97 x B 70 cm. In goede staat.
Grote Nepalese bronzen olielamp met boeddha/figuren decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur + florale Familie Rose decor met goudrand. Gaatje in bodem met dubbele blauwe ring. Chip bovenrand. Afmeting: 39 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen blauw/witte cup met rondom figuren in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 10,6 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vaas met krijger/floraal decor. Met bodemmerk. Gaatje in bodem, voorheen lampenvoet. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas, Familie Rose in republiek stijl. Figuren/tekst/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met rondom geisha + zotjes in tuin decor. Minimale chip bovenrand. Afmeting: H 33,5 x Ø 27 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schaal met floraal decor. Dikwandige schaal. Afmeting: H 9 x Ø 38 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen penseelvazen met landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met rondom figuren in tuin decor. Kang Xi stijl. Afmeting: H 7,2 x Ø 9,8 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte lamp met figuren in tuin decor + messing monturen. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen waterpot met geel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,8 x Ø 6 cm. In goede staat.
Chinees klein kamerscherm met Chinees porseleinen plaquettes, berglandschappen/tekst decor. Signatuur. Republiek stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 50,5 x 1,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met kraanvogel in waterpartij decor. Met bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen bolvaas met rondom figuren in tuin decor + dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met figuren in tuin/floraal/krekel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 19 x Ø 21 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen kan met Chinese tekst. Bodemvondst. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met katachtig decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Qung Lung schotel met floraal decor. Professionele randrestauratie. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijner vazen met floraal/vogel decor + vegulde bronzen monturen. Afmeting: H 21cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing vergulde kaarskandelaren met Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vazen. Figuren/floraal en goud decor. Ingekort. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.