Groot antiek Oostenrijks bisquit porseleinen figuur. Circa 1900. Dame te paard. Mist iets in haar hand. Onduidelijk gemerkt en genummerd. Enkele chips basement. Afmeting: 56 x 36 x 18 cm. In redelijk/...
Zeer grote metalen verchroomde wekker met batterij-functie. 21e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antiek Japans Satsuma porseleinen boeddha beeld met goud decor + bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Porseleinen jardiniere met bronzen engelen/vogels. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 41 x 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte pijpvaas met draak in zee decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Zilveren brandewijnkom, 833/000, ovaal model voorzien van lobben, in de kom en op de voet, met gepointilleerde bewerking. De kom is voorzien van fijne grepen met krullen en drakenkoppen. 20x13x11cm. W...
Antieke Italiaanse Fayence schaal met Romeinse voorstelling. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 10 x Ø 30 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde messing reiswekker met bel. Circa 1900. Afmeting: 11,5 cm. In zeer goede staat.
Vier delen fijn gedecoreerd Japans Satsuma porselein. Diverse decors, onder meer figuren/landschap,pagode/floraal. Bodemmerk. Eén deksel theepot chip, verder in goede staat. Afmeting: 10 - 14 cm.
Drie 19e eeuwse Franse porseleinen borden met damesportretten. Handschilderd + goudrand. Circa 1840. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen pendule. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag + touwtjesslinger. Afmeting: 35,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Bolvaas met draken decor + bodemmerk. 1x Waterschaal met figuur in landschap decor. Afmeting: 10,5 - 14 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise met koude beschildering en bloemslinger. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk met ankergang. Afmeting: 45 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse zwart marmeren pendule met Grieks figuur + zuil met tekst. Virgilio Marone. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 61 x 44 x 19 cm. In goede st...
Vier antieke Japans porseleinen borden met floraal/landschap decor. Grootste bord beschadigd, rest goed. Afmeting: Ø 19 - Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen glaspendule met facet geslepen glas. Japy Freres. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gong. Met monogram + jaartal 1897. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Italiaanse polychrome neo renaissance wandschotels met monogram. Circa 1900. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose stemkom met keizerlijk geel glazuur en kostbaarheden/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Negen Duitse gelimiteerde porseleinen Fürstenberg wandborden met romantische winter-voorstellingen. 80-er Jaren. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 13 cm. In goede staat.
Lot antieke wandtegels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In goede staat.
Antieke Japanse wierookbrander van brons met cloisonné. Floraal/foo-hond decor. Met bodemmerk. Hengsels missen. Afmeting: H 26,5 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse bronzen cloisonné vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek Chinees emaille. Bestaande uit: 2x Pattipan + 1 trekpot. Lichte beschadigingen. Afmeting: 9 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.