Grote antieke Franse zwart marmeren pendule met Grieks figuur + zuil met tekst. Virgilio Marone. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 61 x 44 x 19 cm. In goede st...
Twee antieke Duitse Meissen porseleinen fruitschalen uit de Knauff-tijd. Met opgewerkt floraal/goud decor. Circa 1900. Enkele chips aan bloemen. Bij één fruitschaal poten gerestaureerd. Afmeting: 14 x...
Twee delen Chinees porselein. 1x Bolvaas met draken decor + bodemmerk. 1x Waterschaal met figuur in landschap decor. Afmeting: 10,5 - 14 cm. In goede staat.
Lot met 12 zilveren, 925/000, deels vergulde sloten in bloemvorm met zirconia's en rozetten met blauw, rode, groene en zwarte stenen. De sloten hebben een aanzet voor 3 rijen. ø 21 mm. Totaal ca 110 g...
Antieke Franse vergulde bronzen glaspendule met facet geslepen glas. Japy Freres. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gong. Met monogram + jaartal 1897. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Vier antieke Japans porseleinen borden met floraal/landschap decor. Grootste bord beschadigd, rest goed. Afmeting: Ø 19 - Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek Oostenrijks bisquit porseleinen figuur. Circa 1900. Dame te paard. Mist iets in haar hand. Onduidelijk gemerkt en genummerd. Enkele chips basement. Afmeting: 56 x 36 x 18 cm. In redelijk/...
Chinees porseleinen Familie Rose stemkom met keizerlijk geel glazuur en kostbaarheden/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Zilveren collier met hanger, 925/000, in de vorm van een bloem met rode en oranje zirconia's. ø 36 mm. 43 cm. ca 15,2 gram. In goede staat.
Porseleinen jardiniere met bronzen engelen/vogels. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 41 x 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 13 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met robijnen. Langwerpige broche met in het midden een uitlopende slag, aan beide kanten bezet met 3 rond gefacetteerde robijnen in een 4-poot chaton. Grootte 58x18mm. ca ...
Antieke Italiaanse Fayence schaal met Romeinse voorstelling. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 10 x Ø 30 cm. In goede staat.
Antieke Japanse wierookbrander van brons met cloisonné. Floraal/foo-hond decor. Met bodemmerk. Hengsels missen. Afmeting: H 26,5 x Ø 21 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Franse porseleinen borden met damesportretten. Handschilderd + goudrand. Circa 1840. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse bronzen cloisonné vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Terry Donahue, 1956. Landschap met edelhert. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 75 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zittend vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 53 x 33 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek Chinees emaille. Bestaande uit: 2x Pattipan + 1 trekpot. Lichte beschadigingen. Afmeting: 9 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Andy Warhol. 1928 - 1987. Two dollar biljet met twee signaturen en postzegel. Andy Warhol + president Thomas Jefferson. Series 1976. G. 37153244A. In PVC houder + certificaat. Afmeting: 15,5 x 6,7 cm....
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Knobbelvaas met blauw glazuur + bodemmerk. En een zalfdoosje met draken decor + bodemmerk. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Italiaanse polychrome neo renaissance wandschotels met monogram. Circa 1900. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
Twaalf-delig antiek Japans porseleinen theeservies. Circa 1910. Met geisha in landschap decor. Theepot bodem gebarsten. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Rolf Dieter Meyer-Wiegand. 1929 - 2006. Düsseldorfer Schule. Meisje met dieren in het park. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 15 cm. In goede staat.
Negen Duitse gelimiteerde porseleinen Fürstenberg wandborden met romantische winter-voorstellingen. 80-er Jaren. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
Lien Verburgt-Kramers. Monogram. 1876 - 1968. Moeder met kind. Aquarel op papier. Afmeting: H 62 x B 48 cm. In goede staat.
Antieke Chinese tijgeroog zalfhouder met vleermuiskoppen. Restauratie dekselrand + chip. Afmeting: 6,5 x 12 x 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antieke wandtegels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In goede staat.
Twee delen Chinees brons. 20e Eeuw. 1x wierookbrander met bodemmerk. 1x Octagonale dekseldoos met draken decor + bodemmerk. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Buck Taylor. Amerikaanse School. Kust gezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
A.J.J. Banning, '36. 18e Eeuws interieur met figuren aan de drank. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Twee fraai zilveren kandelaren, 950/000, op console 4 Lichts kandelaren op een driehoekig gecontourneerde voet voorzien van een getorste rand met bewerking en 3 bokkepoten met ramskoppen als zuil. De ...
Zilveren schaal, 833/000, ovaal model met een omgeslagen gezaagde gecontourneerde rand. Geplaatst op een ovale voet met filetrand. De schaal is voorzien van 2 scharnierende grepen. MT.: A. de Groot Bo...
A.J. Berry. Circa 1920. Katwijkse bomschuiten met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 54 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke Delftse Fayence wandschotel met gelobte omranding en floraal decor. Circa 1920. Afmeting: Ø 48 cm. In goede staat.
Antieke eiken klok met intarsia. Voor de Engelse markt. Circa 1900. Met Frans achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. H 27,5 cm. In goede staat.
Odeurflacon met gouden kraag en dop, 585/000. in cassette. Fraaie rechthoekig gecontourneerde flacon met een rechthoekig verlopende gouden kraag en dop, versierd met graveerwerk. De flacon is voorzien...
Antieke zilveren brandewijnkom met drijfwerk versierd met floraal decor. Met 2 horizontaal geplaatste grepen met putti. 25x12x8cm. Sneek, 1738. ca 203 gram. In goede staat
Petrus Landkroon. 1907 - 1997. Hollands havengezicht in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 63 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Randglazuur schade. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon pot met geritste gouden tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 18,3 cm. In goede staat.
Gé Nijhuis. Wijlen Enschedese galeriehouder. Plasgezicht met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Prachtig Hollands 19e eeuws wortelnoten barok vitrine/porselein kast met schappen, lade en mooi snijwerk. Uitneembaar. Afmeting: 225 x 135 x 50 cm. In goede staat.
Zeven 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kopjes met decor van kempvissen. Afmeting: H 5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Zilveren trommel met onderschotel, 833/000 rond model met scharnierend deksel. De trommel en schotel zijn allebei versierd met filetranden. MT.: zilverfabriek Begeer, Voorschoten, jl.: 1945-1946. ø18x...
Chinese jade cup met salamander. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Mosterdpot van kristal met zilver, 833/000. Geslepen mosterdpot geplaatst op een 8-kantige voet met graveerwerk. Met een zilveren greep en een zilveren kraag en dop met graveerwerk. 13x9x18cm. Deksel ...
Chinees porseleinen gemberpot met figuren decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 14,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Onduidelijke monogram. 19e Eeuw. Hollandse School. Wintergezicht met houtsprokkelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Duits Dresdner barok damesschrijfbureau van notenhout. Met vergulde bronzen versieringen en feniks. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 128 x 97 x 55 cm. In zeer goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse Familie Rose dekselpot, chips + knop gelijmd. Een dekselkom met figuren/draken decor + craquelé glazuur. En een gemberpot met floraal/vissen dec...
Grote 19e eeuwse Franse eikenhout gestoken armleunstoel met leder en leeuwen decor. Afmeting: 137 x 63 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Duitse vertico van notenhout, met origineel beslag. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 140 x 46 x 102 cm. In goede staat.
Zuid Amerikaanse School. Lépeza? Circa 1930 - 1950. Verso Bananales en El Magdalena (Colombia?) Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 54 cm. In goede staat.
Plated miniatuurklok voorzien van een rond gecontourneerde wijzerplaat versierd met bloemen. Aan de rand van het klokje staat een tekst: O, there were flowers in Storrington. On the turf and on the sp...
Zilveren doos,800/000, plat heupmodel, sigarettenkoker, voorzien van een ribdecor. MT.:Lutz & Weiss, Pforzheim. 13x8x1cm. ca 166 gram. In goede staat
Elf-delig antiek Japans porseleinen Satsuma servies met figuren in landschap/goud decor. alle kopjes gemonogrameerd met W.S.E. Met bodemmerk. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 15 cm. In g...
Fijn gedecoreerde 19e eeuwse Familie Rose kom met rondom figuren op balkon/boot decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,2 x Ø 13,2 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse draaibare armleun-bureaustoel op wielen. Mahoniehout. Afmeting: 90 x 60 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd ster en cirkeldecor. Voorzien van een gecontourneerde steel met gestanste bewerking. MT.: onduidelijk jl.:i1868. 16 c...
Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met pruimen, aardewerk en glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Riviergezicht met visser en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 30 cm. In goede staat.
Theo Kuijpers. '85. 1939 - . Nr. III van IV. Lithografie. Abstracte voorstelling. Afmeting: H 57 x B 77 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met keizerlijk geel, floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,4 cm. In goede staat.
Twee tassen met zilveren beugels, 833/000, een tas met een opengewerkte halfronde beugel met bloemendecor en een ketting. Voorzien van een zwarte tas, en een rechthoekig gecontourneerde beugel met rib...
Paul Ooms. 1939 - . 20e Eeuw. Dorp in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
Zes antieke Mechelse stoelen van eikenhout. Met biezen zittingen en getorste poten, met floraal decor. Afmeting: 107 x 42 x 40 cm. In goede staat.
Zilveren tasje, 925/000, in de vorm van een portemonnee voorzien van een lijnen bewerking. Het tasje heeft een klipsluiting en voorzien van een ketting met draagoog. MT.: onduidelijk, Birmingham, jl.:...
Karaffen set met zilver, 800/000, Ovaal zilveren blaadje, op 4 klauwpootjes met zilverenhouders en greep, allen versierd met een floraal bewerkte rand en bewerkte klauwpoten. Met 2 ovaal geslepen kara...
Antieke Hollandse landkaart van Dordrecht. Handingekleurd. 17e Eeuw. Gravure op papier. Afmeting: H 43 x B 53 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit een kopje met emaille beschildering, floraal decor, met bodemmerk, chip rand. En een kom met tuin decor + bodemmerk, goed. Afmeting: 9 - 12,5 c...
Zilveren nagelgarnituur op kristallen basement. 925/000. Engels nagelgarnituur met zilveren greep/heft, geplaatst op een basement met 2 potjes voorzien van zilveren deksels, wat uit model, en een zilv...
Grote zilveren brijlepel, 826/000, Deens, voorzien van een gehamerde steel. gemerkt Christophersen. MT.: Christian F.Heise, 1930. ca 143 gram. In goede staat.
Albertus Verhoesen 1866 (1806-1881), 3 koeien in de weide, olieverf op linnen, 19x26,5cm. In goede staat
Fraaie zilveren empire inktset, 925/000, voorzien van een gecontourneerd schuitvormige gezaagde houder op 4 pootjes ,met een spijlendecor. In de houder zitten 2 vierkante zilveren houders met daarin v...
Massief Eikenhouten eettafel omstreeks 1920, tafel is geheel gerestaureerd en verkeerd in een goede conditie. 135x85x78 cm
Decoratief handgeschilderd kamerscherm van zachthout met vier lamellen. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 164 x 4 x 190 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander op drie poten. Draken decor. Haarscheuren. Afmeting: 21 x 23 x Ø 17 cm. In redelijke staat.
Rose Mary. 21e Eeuw. Stilleven met blauw emaille. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.
Johan Mensink, 1927. (Twente). Twentse boerenschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 22 cm. In goede staat.
Zilveren thorapointer, 84 zolotniks, versierd met rode stenen en een opgesoldeerd bloemapplique. 28 cm. ca 54 gram. In goede staat.
Elegante witgouden armband, 750/000, met diamant en saffier. Armband met vierkante schakels en in het midden 8 ovaal gefacetteerde blauw saffieren, 4x3mm. Tussen elk van de saffieren zitten 2 briljant...
Duitse, laat biedermeier essenhout fineer naaitafel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 80 x 56 x 43 cm. In goede staat.
Leo Kurpershoek. 1885 - 1970. Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Kees de Waal. 1922 - . Titel: Diary. Agenda, Aquarel op papier. Afmeting: H 52 x B 69 cm. In goede staat.
Geelgouden choker, 585/000, met bloedkoraal. Fijn gourmetcollier met in het midden gouden elementen waarvan 3 bezet met een bloedkoraal. Geplaatst in een zetrand met bewerkte rand. lengte 47 cm. breed...
Retro Wassily-stijl moderne stoel met leder en chroom. Retro. Vrijwel ongebruikt. Afmeting: 74 x 78 x 70 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met granaatappel/floraal decor. Drie borden haarlijnen +chips. Eén bord chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Schwarzwalder dekseldoos met koekoek en eiernest op deksel. Afmeting: 24 x 23 x18 cm. In goede staat.
Zilveren specerijenset met glas, 925/000, Mosterdpotje met deksel, geplaatst op 3 pootjes, 7,5x6x5cm, en een bijpassend zoutvaatje met blauw glazen binnenbakje, ø6x3cm. MT.: Mappin & Webb Ltd, Briming...
Witgouden armband, 585/000, Art Deco, met diamant, parel en saffier. Armband met fijne pennenschakels en in het midden een witgouden element met in het midden een parel, met aan weerskanten een vierka...
18e Eeuwse Duitse eikenhouten barok tafel met lade en schuifbaar blad. Afmeting: 80 x 100 x 80 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, in de vorm v an 2 bloemen. 42x23mm. ca 3,2 gram. In goede staat.
Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit één kop + vier schotels. Floraal decor. Kopje heeft chips. Alle schotels minimale chips. Afmeting: Ø 7,5 - Ø 11,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee levensgrote pop art poppen met koptelefoons. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 182 - 190 cm. In zeer goede staat.