Zilveren strooier, 925/000, op ronde voet met een gezaagde strooidop. MT.: Barker Ellis Silver Company, Birmingham, jl.:W:1971. ø6,5x18cm. ca 112 gram. In goede staat
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal/bamboe/pioenroos decor. Twee haarlijn restauraties. Afmeting: Ø 42,3 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen cups. Familie Rose met kippen/figuur/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,2 x Ø 6,3 cm. In goede staat.
F. Brandt. 20e Eeuw. Vaas met rozen en druiven. Olieverf op linnen. Afmeting; H 55 x B 40 cm. In goede staat.
Joh. Larij. Vaas met narcissen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 48 cm. In goede staat.
Zilveren tafelbel, 833/000, met bronzen binnenbel. Ronde bel met gedreven bloemversiering en een los zilveren element met druivenbladeren. MT.:P.Roesgen, Schoonhoven, 1860-1864. Samengesteld. ø10x16cm...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse bronzen vergulde tazza met putti en Chinese Familie Rose Kantonese schotel met figuren/floraal en goud decor. Twee haarlijnen. Afmeting: 24 x Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kwispedoor met floraal/goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 9 x Ø 12,1 cm. In goede staat.
Grote antieke mahoniehouten halspiegel met kariatiden, band intarsia en facet geslepen spiegel. Afmeting: 183 x 107 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse wortelnoten commode met twee lades, bronzen beslag en klauwpoten. Orgelgebogen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 67 x 38 cm. In goede staat.
Zilveren brillenkoker, 833/000, rechthoekig model met scharnierend deksel en versierd met graveerwerk. Voorzien van een velouren interieur. ca 70 gram. 13x3,5x1,2cm. MT.: vermoedelijk W. de Pleyt, Sch...
Kristallen mosterdpot en zoutvat met zilver. 950/000, Mosterdpot met zilveren montuur geplaatst op een vierkante voet met 4 klauwpoten. Een ronde rand met knerren en gekrulde grepen met een scharniere...
Frederik Kaxnaa. 20e Eeuw. Indonesische School. Indonesisch landschap met vulkaan. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Zilveren fruitschaal, 800/000, rond opengewerkt model versierd met druivenranken en druiven, geplaatst op een ronde voet met bewerking. De schaal is voorzien van een grepen in de vorm van florale krul...
Twee zilveren bonbonmandjes, 833/000, een ovaal gezaagd model met floraal en spijlendecor. De mand is voorzien van een parelrand. 16x9x4,5cm. MT.: onduidelijk, Schoonhoven, jl.:W:1931 En een ovaal gec...
Fraaie zilveren wijnfleshouder, 925/000, rijkelijk versierd met druivenranken. 25x11x18cm. ca 487 gram. In goede staat
Vier delen oud China/Japan. Bestaande uit: Celadon kom, Satsuma figuur, boeddha van natuursteen + merkteken en een houtgestoken fabelfiguur. Afmeting: 13 - 31 cm. In goede staat.
Twee zilveren miniaturen, een molen, 833/000, op 4 bolpoten met draaibare wieken, 6x4x14cm, jl.:A:1910, en blaasbalg, als doosje, met vergulde binnenzijde, versierd met aan één zijde een romantische ...
Chinees porseleinen voorraadpot met geisha's/zotjes in landschap decor. Met signatuur + tekst onder bovenrand. Afmeting: H 23 x Ø 21 cm. In goede staat.
Mahoniehouten wortelnoten commode. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 114 x 49 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Chine de commande trekpot met Europese figuren decor. Deksel gerestaureerd. Afmeting: 12 x 16 x Ø 9 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse vergulde rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 115 x B 90 cm. In goede staat.
P.B. Cop. 1947. Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Engelse commode van mahoniehout met zes lades, band-intarsia en origineel beslag. Afmeting: 132 x 115 x 51 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades. Circa 1840. Afmeting: 158 x 106 x 50 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Onduidelijk. 20e Eeuw. 17e Eeuws fregat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 27 cm. In goede staat.
Sierlijke witgouden rozetring, met diamant. Witgouden ring met een bloemvormig rozet in het midden voorzien van een briljant geslepen diamant, ca 0,30 ct. Vanuit de middensteen lopen 6 banen met in el...
Witgouden tennisarmband, 750/000, met diamant. Tennisarmband met 2 rijen voorzien van een 4 poot chatons bezet met briljant geslepen diamanten, ca 188. Totaal ca 5,5 ct. De armband is voorzien een bak...
Set geelgouden relatieringen, 585/000, met diamanten. Ringen met een draaibare ring bezet met in elke ring 6 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,80 ct. Breedte ring 6,8 mm. ø 64 en ø 65. Totaal c...
Zware palissanderhouten armleunstoel met floraal snijwerk. Circa 1850. Met latere goede stoffering (zijde). Afmeting: 100 x 61 x 65 cm. In goede staat.
Grote Chinese gestoken armleunstoel van hardhout. Met leeuw/olifantkoppen en draken. ca 1920. Afmeting: 86 x 63 x 69 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Imari porseleinen diepe schotel + kom op drie poten. Japanse kom op drie poten met feniks/landschap decor, chips. En een 18e eeuws Chinees diep bord met floraal/goud decor, één chip. ...
Vier antieke mahoniehouten laat biedermeier stoelen met velours stoffering. Circa 1850. Afmeting: 95 x 55 x 47 cm. In redelijke staat, moeten verlijmd worden
IWC horloge, zakhorloge met witte wijzerplaat en decentrale secondewijzer en vergulde wijzers, geplaatst in een stalen kast voorzien van leren band. Het horloge heeft een glazen achterdeksel. ø 57 mm....
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose penselen vaas met keizerlijke figuren/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting; H 11,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose tempelhouder met keizerlijk geel + floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 42 cm.
Witmetalen zakhorloge voorzien van een wijzerplaat met een erotische afbeelding. Op de achterzijde van het horloge staat een afbeelding van ruiters op paarden. ø69 mm. Werkend. In goede staat.
Maurice Lacroix dames horloge, model Calypso, met een goudkleurige kast en een zwart lederen wijzerplaat. Quartz. ø uurwerk ø27 mm. Het horloge is voorzien van wat gebruiksporen. kastnummer 32311. In...
Jan Kelderman. 1914 - 1990. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
A. Lignas. Circa 1880. Wandelaar in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 27 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten vitrine opzetkast met panelen. Twee-delig. Circa 1900. Afmeting: 201 x 115 x 45 cm. In goede staat.
Anton Verhoeven. 1920 - 2006. Stilleven met fruit en Roemer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Davenport secretaire van mahoniehout. Met schrijfklep en lades in zijkant. Circa 1880. Afmeting: 90 x 53 x 56 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten empire commode met vier lades en volle geëboniseerde Korinthische zuilen. Circa 1810. Afmeting: 85 x 86 x 50 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille tuin decor + goud. Beiden chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Kleine Chinees porseleinen penselenvaas met floraal en krekel decor. Met bodemmerk. Republiek. Circa 1900. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung schaal met floraal/vissen decor. Met bodemmerk. Reliëf. Afmeting: H 5,7 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zeldzame Duitse/Oostenrijkse oorkonde met lakstempel. Door Carl der Sechste (handgeschreven). Kanzler von Rome 1685 - 1740. Betreffende Europese zaken, getekend in Nürnberg. Afmeting: 45 x 72 cm. In g...
Drie geelgouden (pink)ringen, 585/000, met een railzetting bezet met veirkant geslepen robijnen, smaragden of saffieren. Op de zijkanten van de rail zit een klein briljant geslepen diamant. Breedte pe...
Handgeknoopte Perzische loper. Voornamelijk rood van kleur. Afmeting: 270 x 75 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed. Rood-oranje en blauw van kleur. Afmeting: 210 x 140 cm. In goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kaarskandelaren met faun en putti + Carrera marmer. Circa 1860. Afmeting: H 36 - 37 cm. In zeer goede staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse eikenhouten putti. Duitsland. Barok. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Twee grote Art Deco koperen piedestallen voor planten/kaarsen etc. Circa 1930 - 1940. Afmeting: H 121 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met granaat. Staafbroche met in het midden een ovaal gecontourneerd gouden element bezet met 4 facetgeslepen granaatstenen. Grootte 14x56mm. ca 4,4 gram. In goede staat.
Set sieraden met granaat met een double armband, choker en zilveren ring.
Antieke Chinese wierookbrander van brons. 19e Eeuw of veel ouder. Afmeting: 12 x 12 x 7,8 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans bronzen figuur. Paardenmenner. Naar Coustou. Afmeting: 37 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met floraal/symbolen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon vazen. 1x Octagonale pijpvaas met blauw/groen craquelé glazuur. 1x Oorvaas met blauw/groen glazuur. Afmeting: H 20 - 24 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse houtgesneden religieuze wandsculptuur met polychromie. Afmeting: 59 x 16 x 14 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Italiaanse Corpus Christi van brons. Renaissance. Afmeting: 23 x 18,5 x 6 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten dekseldoos met brievenhouder voorzien van intarsia. Afmeting: 19,5 x 24,5 x 17 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen flamingo's op waare grote. Afmeting: 97 / 129 cm. 21e Eeuw. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Frans porselein. 1x Sevres tazza met verguld messing, haarscheuren. 1x Olielamp met floraal/figuren decor. Afmeting: 35 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden oorhaken, 750/000, met een rond element voorzien van een lijndecor. ø 11 mm. ca 2,6 gram. In goede staat
Geelgouden armband, 585/000, met zirconia's. Tennisarmband met zirconia's voorzien van S-vormige schakels om de stenen met elkaar te verbinden. Voorzien van een bakslot en veiligheid. breedte 3,5 mm. ...
Vier oude bronzen figuren in klederdracht. 20e Eeuw. Afmeting: H 11 - 12 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur. Erotische dame in catsuit, op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd A.J. Dalous. Afmeting: 33,5 cm. In goede staat.
Massieve geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met oplopende gladde band bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,15 ct. ca 6,5 gram. In goede staat.
Bronzen ruiter op marmeren basement. Cavalerist te paard trekt sabel. Verguld + verzilverd/plated. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 23 x 14 cm. In goede staat.
17e Eeuwse antieke bronzen kandelaar. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Oosterse robijnrode glazen hanglamp met filigrain koperwerk. 20e Eeuw. Afmeting: circa 39 x Ø 21 cm. In goede staat.
Italiaanse albasten tafellamp met Korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 x Ø 24 cm. In goede staat.
Lot oud koperwerk. 1x Vijzel, neo renaissance, 20e Eeuw. 2x Messing kemphanen, 20e eeuw. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung kommen met floraal decor + ribbels. Eén kom haarlijn, randglazuur schade. Afmeting: H 9,5 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren collier, 925/000, met een biesmarkschakel. Breedte 9 mm. Voorzien van een veeroog. 42 cm. ca 32,2 gram. In goede staat
Collier uit bloedkoraal en zwarte parels met een geelgouden slot, 585/000. Collier met zoetwaterparels, ø 8mm, en bloedkoraal,4 mm, om en om met gouden rond slot met bewerking, ø 10 mm. lengte 47 cm. ...
Zilveren klemarmband, 800/000, breed model met diverse bewerkte banden. breedte 47 mm. ca 80,4 gram. ø ca 60x55mm. Iets scheef verder in goede staat
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose scheerbekken met tuin/pauw/goud decor. Afmeting: 8,5 x 33 x 24 cm. In goede staat.
Grote dikwandige A.D. Copier Leerdam Unica vaas uit het jaar 1946. Met tin craquelé. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse of Chinese figuren dragers. Ongemerkt. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse glazen vaas met reliëf landschap decor. Jugendstil. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten barometer met plated wijzerplaat en Hollands opschrift. Eén krimpnaad. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, met granaat. Armband met ronde en ovaal bewerkte schakels voorzien van geschulpte rand en bewerking. De schakels zijn bezet met rond en ovaal gefacetteerde granaten. Breed...
Twee delen antiek glaswerk. 1x Vaasje (inktpot?) van kristal met goud decor, circa 1900. 1x Dekseldoos, Fachschule Stienschönau, Haida met zwaan decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: Ø 7 - 13 cm. I...
Witgouden rozetring, 750/000, met diamant en parel. Ring met een grote rozet met in het midden een grote cultivé parel, ø 10 mm. Om de parel zit een rand met 8 briljant geslepen diamanten in 4-poot ch...
19e Eeuws dames-kousenbandpistool. Afmeting: L 13 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans dubbelloops jachtgeweer met gravering. Afmeting: L 120 cm. In goede originele staat.
Lot divers patroon-vul-gereedschap. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.
Zeer grote Duitse Grenzhausen steengoed bloempot op zuil. Neo renaissance, historisme. Gemerkt + nummer. Circa 1890. Afmeting: 123 x Ø 35 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen dekseldoos met putti. Duitsland? Circa 1880. Historisme. Twee blindmerken + nummers. Floraal/goud decor. Afmeting: 17 x 21 x 12 cm. In goede staat.
Zilveren choker, 800/000, met barnsteen. Choker met getorste schakels en in het midden versierd met een gecontourneerde rechthoekig element bezet met barnsteen. 33x52mm. Lengte 58 cm. ca 38 gram. In g...
Twee oude Hollandse Erricson bakelieten draaischijf telefoons. Afmeting: 14 x 23 x 18 cm. In goede staat.
Lot sieraden met een collier van Giorgio Martello met zilver, een ring met parels, Collier van Swarovski met hanger, armband van Fossil, een collier met bewegende hanger en een armband met parels. In ...