Twee fraai zilveren kandelaren, 950/000, op console 4 Lichts kandelaren op een driehoekig gecontourneerde voet voorzien van een getorste rand met bewerking en 3 bokkepoten met ramskoppen als zuil. De ...
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met keizerlijk geel, floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,4 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte dekselpotten met floraal/vogel decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Zeldzame Hollandse Copier Leerdam vaas in oranje kleur. Pompoenvormige uitvoering. Met bodemmerk. Circa 1928. Eén minimale chip. Afmeting: H 38 x Ø 32 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte lampenvoet met figuren decor + houtgestoken voet. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met zeedraak en vissen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16,2 x 19,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemcup met floraal opengewerkt decor. Afmeting: H 11 x Ø 10,3 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bronzen vergulde tazza met putti en Chinese Familie Rose Kantonese schotel met figuren/floraal en goud decor. Twee haarlijnen. Afmeting: 24 x Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
Bijzonder antiek vuursteen pistool met zilverdraad inleg + zilver + gravures. St. Etienne Frankrijk. Gerthonbourlieu fils Aines. Circa 1800. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose/haan decor. Deksel gelijmd. Haarscheur vaas. Afmeting: H 80 x Ø 43 cm. In redelijke staat.
Mahonie kabinet. Louis Seize. Circa 1800. Met drie lades onder de twee deuren, en binnenin vijf lades. Afmeting: 218 x 185 x 55 cm. In goede staat.
Zeldzaam grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met bloemvaas/goud decor. Met bodemmerk. Professionele randrestauratie, chip. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen voorraadpot met geisha's/zotjes in landschap decor. Met signatuur + tekst onder bovenrand. Afmeting: H 23 x Ø 21 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet met origineel bronzen beslag en prachtige paneeldeuren. Afmeting: 240 x 200 x 70 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Fraai geelgouden zakhorloge, Omega, met gouden ketting. Gouden zakhorloge, 585/000, mechanisch, versierd met knerrenranden, voorzien van een creme-kleurige wijzerplaat met arabische cijfers en een dec...
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 8 x Ø 43 cm. In goede staat.
Kapitale Japans porseleinen Imari schotel met tuin/pioenrozen/goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 56 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen. 1x Tuin/paradijsvogel decor + bodemmerk. 1x Tuin/hert/kraanvogel decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 16 - 17 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met draken decor. Eén kopje haarlijn. Twee kopjes goed. Drie schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Japanse kakiemon kop + schotels met floraal/vogel decor. Eén kopje haarlijn + chip. Eén kopje bakfout. Eén kopje goed. Drie schotels goed. Afmeting: 5,5 x Ø 10,8 cm. In redelijk/goede ...
Lot antiek Japans porseleinen kop + schotels met tuin/bamboe/vogel decor. Circa 1900. Zes schotels goed. Vijf kopjes, waarvan één groot kopje chip. Afmeting: In redelijk/goede st...
Bijzondere zilveren Bauhaus klok, 800/000, met glas voorzien van een ronde zilveren rand en wijzers. Mechanisch. Het geheel is geplaatst op een rechthoekige zilveren voet, voorzien van gravure: 3.11.1...
Grote Chinees porseleinen vaas met kylin decor. Chinese fabeldieren. Met bodemmerk. Afmeting: 49 x 41 cm. In goede staat.
Lot van tachtig stuks mangaan-kleurige tegels met landschap decor + dubbele cirkels. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom figuren in berglandschap/waterval decor. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Paul Dom. 1885 - 1978. Twee meisjes in interieur met kinderboek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 98 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Fayence apothekerspot met Latijns opschrift. E. Diacassiae. Bovenrand schade + kleine haarlijn. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Perzisch kleed, Afschari. Met figuren/floraal decor. Afmeting: 181 x 160 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpotten met tuin decor, ribbels en tempelhond. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon waterpot met craquelé. Afmeting: H 9 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbel-oorvaas met draak/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. 1x Imari, tuin/goud decor, goed. 1x Familie Verte, tuin decor, twee haarlijnen + restauratie. Afmeting: Ø 20 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtig 18e eeuws Hollands wortelnoten barok kabinet met bronzen beslag + bronzen vazen. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 203 x 185 x 65 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Venetiaanse piedestal met klauwpoten, vergulding + originele polychromie. Afmeting: 110 x 36 x 36 cm. In goede originele staat.
Bronzen panter. Gesigneerd. Naar R. Bugatti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 46 x 7 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten barok vitrinekast. Uitneembaar. Circa 1800. Mooie patina + geheime vakken aan zijkanten onderkant. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 150 x 53 cm.
Zilveren bestek, 835/000, met 6 kleine lepels en 5 kleine vorken, 10 grote lepels en 11 grote vorken, een eierlepel, 2 vismessen, een klein vleesvorkje, een sauslepel, een groentelepel, aardappellepel...
Vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap/leeuw decor. Gemerkt De Bijl. Enkele chips. Afmeting: H 26 - 39 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Man met haan en wolf. Door Auguste de Wever. 1836 - 1910. Le conseiller double plaisir de tromper le trompeur. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen rolwagen vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Kapitale 18e eeuwse Japanse Arita porseleinen vaas met Kilin, tuin/floraal en goud decor. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijgers in landschap/kylin koppen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence apothekers schenkkan met tekst Sendiviae. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met creme-kleurig craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon wierookbrander met oren, op drie poten. Afmeting: H 13 x Ø 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor + craquelé glazuur. Afmeting: H 38 x Ø 31 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met deksels en onderschalen. Landschap/pagode decor. Eén deksel restauratie. Eén deksel haarlijn. Eén onderschotel twee chips. Afmeting: 13 - Ø 14 cm. I...