Grote 19e eeuwse mahoniehouten empire pendulekast met 17e - 18e eeuws uurwerk. Nicolas Gribelin Parijs. 1637 - 1719. Huwelijk. Eén cartouche overgeschilderd. Afmeting: 61 x 35 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten gründerzeit vrijslinger. Regulateur met bronzen versieringen, stil uurwerk, weekloper. Alleen genummerd. Circa 1890. Afmeting: 88 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Lenzkirch vrijslinger regulateur met bronzen versieringen. Circa 1890. Lenzkirch Aug. 490133. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 108 cm. Kroon verbogen. In redelijke staat.
Zware vergulde messing reiswekker met slagwerk op gongspiraal. Matthew Norman London. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 10 x 10,5 cm. In goede staat.
Antiek Frans messing gehamerd klokkenstel met adelaar en leeuwenkoppen. A. D. Mougin. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 44 - 47 cm. In goede staat.
Kleine vuurvergulde bronzen Louis Seize pendule. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Slijtage vergulding. Verder in goede staat. Afmeting: H 28 cm.
Zeldzaam klein 18e eeuws Engels uurwerk met halfuur-slag. Eén-daags uurwerk. Afmeting: 32 x 16 x 21 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek geëmailleerd jugendstil klokkenstel met messing en florale zweepslag decors. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: 56 - 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese notarisstaartklok met wekker. Afmeting: 105 cm. In goede originele staat.
Antieke Duitse eikenhouten Lenzkirch pendule. Aug nr. 822269. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Eikenhouten Duitse staande klok met facet geslepen glas, koperen wijzerplaat, slinger en gewichten. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: H 202 cm. In goede staat.
Eikenhouten Duitse staande klok met facet geslepen glas, koperen wijzerplaat, slinger en gewichten. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: H 193 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans Westminster tafelklok met kwartierslag op vijf gongstaven. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese staartklok (kantoortje) met wekker. Kant en klaar gerestaureerd. Afmeting: 120 cm. In zeer goede staat.
Kleine 19e eeuwse Franse miniatuur wand Cartelklok met werkend enchappement uurwerk. Weekloper. Stil uurwerk. Circa 1880. Met onyx en messing. Bovenin onyx gerestaureerd. Afmeting: 21 cm. In redelijke...
19e Eeuwse Franse Louis Philippe kolomklok met boulle inleg. Circa 1860. Acht daags uurwerk, halfuur-slag. Deel inleg mist. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 59 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Hollandse Friese staartklok van eikenhout. Functie niet getest. Circa 144 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met verguld latoenkoper. Gaud a Beauvoir s/Noirt. Circa 1860. Afmeting: 39 x 31 x 18 cm. In goede staat.
Antieke wekker met rokende soldaat. Frankrijk. Circa 1900. Eén wijzer mist, wekkerveer defect. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker. In goede originele staat. Afmeting: 140 cm.
Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe regulateur. Circa 1880. Gemerkt TH met anker. Niet getest. Afmeting: 110 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans tafelklok. Gründerzeit. Circa 1890. Weekloper met halfuur-slag. Paar oudere wormgaatjes. Afmeting: 48 cm. Verder goed.
Twee kunststof/bakeliet wekkers. 50-er Jaren. Blauwe wekker licht beschadigd zijkant. Afmeting: 10 - 11 cm.