Diese Webseite verwendet Cookies

55. Januariveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 12. Januar 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schwarzwalder klok, 1900
Ergebnis: 60 EUR

Franse pendule
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Franse pendule
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Franse zwart marmeren pendule met vergulde messing versieringen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Glaasje kapot. Marmer gaaf. Afmeting: 53 x 26 x 15 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Ergebnis: 60 EUR

3x Regulateur klok
Ergebnis: 60 EUR

Friese stoelklok
Ergebnis: 50 EUR

Friese stoelklok (Schippertje)
Ergebnis: 50 EUR

Oude kleine Friese handbeschilderde schippertjes stoelklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

Antieke Engelse tafelklok, 1900
Ergebnis: 50 EUR

Gustav Becker regulateur, 1890
Ergebnis: 50 EUR

Antieke Junghans regulateur, 1890
Ergebnis: 50 EUR