Drie oude Afrikaanse houtgesneden maskers met patina. Afmeting: 33 - 35 cm. In goede staat.
Duitse Schatz scheepsbarometer. Messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 17 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theekist met messing beslag. Afmeting: 12 x 14 x 12 cm. In goede staat.
18e Eeuwse wortelnoten barok theekist met origineel slot, sleutel mist. Afmeting: 13 x 24 x 17 cm. In goede staat.
Italiaanse marmeren wandconsole met drie zuilen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 x 27 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek koptisch handwerk weefsel. 4e - 5e Eeuw na Christus. Afmeting: 14 x 14 cm. In goede staat.
Groot massief houten paard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 140 x 35 cm. In goede staat.
Twee oude gietijzeren Amerikaanse spaarpotten met automaat. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 - 29 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse messing vergulde bloemenvaas. Frankrijk. Circa 1860. Afmeting: H 116 cm. In goede staat.
Duitse vintage W.F.M. koffiemachine uit de jaren vijftig met wandbevestiging. Messing/chroom. Type: W.M.F. 5/225, 22V - 2 KW. Functie niet getest. Afmeting: 67 x 38 x 20 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse messing dekseldoos met riembevestiging. Barok. Afmeting: 4 x 17,5 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse boulle dekseldoos met gecontourneerde omranding en bronzen versieringen. Slotplaat niet origineel. Slot mist. Afmeting: 10 x 15 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Franse marmeren cassolettes met vergulde messing ornamenten. Circa 1890. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Groot oud Afrikaans houten missionaris figuur met relikwie (Fetish). Met schelpen, klei en vlas. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
18e Eeuwse messing tabaksdoos met drie kalenderschijven,' eeuwig durende kalender'. Tekst onduidelijk geworden, front + verso. Afmeting: 3,5 x 13 x 5,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oude hoge ijzeren bi kinderfiets. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 83 x 90 x 35 cm. In goede staat.