Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

55. Januariveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 12. Januar 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

5x China/Japan
Startpreis 40 EUR

Vijf delen China/Japan. Antiek. Bestaande uit: twee messing knobbelvazen met bodemmerk. Eén bronzen vaas, verzilverd/plated en verguld. Eén porseleinen vaas met paarden decor + bodemmerk. En een tinne...

5x Chinees figuur
Startpreis 40 EUR

Vijf antieke Chinese polychrome porseleinen figuren. Wijsheren. Afmeting: H 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen Aziatica
Startpreis 40 EUR

Drie delen Aziatica. Aardewerk. Bestaande uit: 1x Perzische fayence flesvaas, polychrome, 17e - 18e eeuw. Twee Chinees porseleinen dekselpotten, waarvan 1x familie rose + 1x banko ware. Afmeting: 7 -...

Chinees spekstenen figuur
Startpreis 50 EUR

Antiek Chinees spekstenen figuur. Haan op pioenroos. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

2x Chinees/Japans cloisonné
Startpreis 60 EUR

Twee delen Chinees/Japans cloisonné. Wierookbrander + oorvaas. Oorvaas zijn oren gerestaureerd. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese rijstkom Ø 11,5 cm.
Startpreis 60 EUR

Antieke Chinees porseleinen kom met figuren in tuin decor. Circa 1880. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Startpreis 60 EUR

Drie delen Chinees porselein. Twee Kantonese vazen met krijger decor + bodemmerk, goed. Eén Imari vaas, gelijmd. Afmeting: 19 - 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot China etc.
Startpreis 60 EUR

Chinese spekstenen boeddha + drie bronzen Hindoeïstische figuren. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 - 14 cm. In goede staat.

2x Japanse cloisonné vazen
Startpreis 70 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse bronzen cloisonné vazen met floraal decor. Afmeting: H 21 - 24 cm. In goede staat.

3x Antieke Chinese bibilot vaasjes
Startpreis 70 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen bibilot vaasjes. Minimale chips. Afmeting: H 4 - 5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas(lamp)
Startpreis 70 EUR

Grote Chinees porseleinen familie noir tafellamp met figuur in landschap/goud decor. Met houten console. 20e Eeuw. Afmeting: (vaas) H 43 cm. Afmeting: (met console) H 88 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 25 cm.
Startpreis 70 EUR

Antiek Chinees porseleinen familie rose bord met floraal decor. Chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijke staat.

3x Kantonees bord Ø 18,5 cm.
Startpreis 80 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen Kantonese familie rose borden met floraal/vogel/insecten/goud decor. Afmeting: Ø 18,5 cm. In goede staat.

5x Chinees schilderij
Startpreis 80 EUR

Vijf maal China. Geschilderd op zijde. Enkele signaturen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 35 cm. In goede staat.

Vijf Chinese borden Ø 16 - 24 cm.
Startpreis 80 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Divers. Twee borden gelijmd. Twee borden haarlijn. Afmeting: Ø 16 - 24 cm. In matig/redelijke staat.

Twee Japanse borden
Startpreis 80 EUR

Twee antieke Japanse porseleinen borden/schalen. Landschap/paradijsvogel decor. Bovenmerken. Afmeting: 25 - 31 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas op console
Startpreis 80 EUR

Chinese celadon vaas met craquelé glazuur, op houten console. 20e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

2x Chinese snuffbottle, H 6 - 8 cm.
Startpreis 80 EUR

Twee Chinese snuffbottles. 1x Agaat met karaktertekens. 1x Hoorn, met draken decor. Afmeting: H 6 - 8 cm. In goede staat.

Japanse kom op sokkel Ø 25 cm.
Startpreis 80 EUR

Japanse aardewerken Shigaraki kom met gouden lijnenspel. Gemerkt. Afmeting: H 11 x Ø 25 cm. In goede staat.

Twee Chinese rijstkommen Ø 15 cm.
Startpreis 80 EUR

Twee Chinees porseleinen rijstkommen met deksel. Zotjes decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 11,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinees presse-papier van marmer
Startpreis 80 EUR

Antiek Chinees wit-marmeren presse papier in de vorm van een foo-hond. Afmeting: 6 x 5 x 6 cm. In goede staat.

Twee Chinese pijpvazen, H 21,5 cm.
Startpreis 80 EUR

Twee Chinees porseleinen celadon pijpvazen. 20e Eeuw. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

Antieke Japanse of Chinese vaas, H 22 cm.
Startpreis 80 EUR

Antieke Japanse of Chinese porseleinen vaas met tuin/vogel decor. Circa 1880. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese melkkannen
Startpreis 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung melkkannen. Divers decor, landschap/kostbaarheden. Haarlijn + één gelijmd. Afmeting: 10 - 11,5 cm. In redelijke staat.