Chinees porseleinen familie rose penselenpot met geisha's in berglandschap/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese wierookbrander met kylin/bal en draken decor. Met bodemmerk. Zeer gedetailleerd. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 38 x 24 x 20 cm.
Antieke Chinese bronzen wierookbrander met jongen op de bel + rondom rituele dansers. Gedetailleerd. 19e Eeuw. Afmeting: 40 x 26 x 18,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/figuur decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen waterpot met rondom teksten + gemerkt. Afmeting: H 16 x Ø 22 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Figuren in landschap decor. Gekartelde omranding. Eén kopje goed. Drie kopjes haarlijn + chips. Twee schotels goed. Twee schotels minimale chips. A...
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen kang xi bord met geisha's in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord enkele chips. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Vier antieke Japanse + Chinees porseleinen borden. 3x Japan, met paradijsvogel decor. 1x China, 18e eeuw, bloemvaas decor, randschade. Afmeting: Ø 22 - 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen familie noir gemberpotten met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 17 cm. In goede staat.
Zeven delen Chinees porselein. 18e - 19e - 20e Eeuw. Divers. Vijf schotels + twee kommen. Eén schotel chip, rest goed. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenborden. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 22,2 cm. In redelijk/goede staat.
Twaalf antieke Chinees porseleinen schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Twee schotels goed. Drie minimale chip. Zeven met randschade + haarlijnen. Afmeting: Ø 9 - 12 cm. In redelijke staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met floraal/insecten decor. Afmeting: 46 x 39 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. Familie rose. Floraal/goud decor. 1x Gecontourneerde diepe schaal. 1x bord, chips. afmeting: Ø 25 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung terrines met tuin decor. Afmeting: 20 x Ø 24 cm. In zeer goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Twee Imari borden met floraal/goud decor, één bord chips + één bord haarlijn + chips. En een familie rose bord, haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 23 - 26,5 cm...
Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met figuren in landschap/floraal decor. Met console. Bakfout in knobbel. Afmeting: H 37,3 cm. In goede staat.
Chinese opengewerkte houtgestoken penselenhouder van bamboe. Met figuur in tuin decor. Afmeting: H 13,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen drie-delige familie rose kop + schotels met deksels. Floraal/vleermuis decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 10,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose kom met figuren/goud decor. Haarlijn + rand gelijmd. Afmeting: H 11 x Ø 26 cm. In redelijke staat.
Diepe Chinees porseleinen schaal met floraal decor. Buitenkant schaal sang de boeuf glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 22,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur. Bodemmerk. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen familie noir vazen met floraal/vlinder decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,4 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinese bronzen vergulde boeddha in lotushouding. Met gedetailleerd uitgewerkt gewaad. Met bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japans porseleinen schotel met tuin/vogel decor. Bodemmerk. Afmeting: Ø 41 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen gueng lung schotel met floraal decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 41,5 cm. In matige staat.
Grote Chinees porseleinen familie rose schotel met geisha/kinderen in interieur/goud decor, verso vleermuizen. Bodemmerk. Afmeting: Ø 29,9 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen vergulde kaarskandelaren met Chinees 18e eeuws porselein. Tuin decor. Eén haarscheur. Afmeting: 33 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Drie borden goed. Twee borden gelijmd. Eén bord chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In matig/redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met familie rose/krijger/draken decor. Met bodemmerk. Eén beschadiging bij draak. Afmeting: H 35,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden. 1x Geisha's bij watervogels + verso insecten. 1x Wapen met goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met landschap decor. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met wit glazuur + ijzeroxyde rood met geritst draken/floraal decor. Craquelé glazuur. Eén haarlijn. Afmeting: H 34 x Ø 33 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung visschaal met vergiet en onderschaal. Floraal decor. Afmeting: 42,5 x 36 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Gecontourneerde omranding. Eén bord gelijmd. Eén bord goed. Afmeting: Ø 20,4 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Japanse eierschaal porseleinen kop + schotels, waarvan twee met deksel. Circa 1900. Konijnen in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 11 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenschotel. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met oranje/rood glazuur. Geen bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose vleesschaal met floraal decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 38 x 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen flambe oorvaas in sung-stijl. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met emaille beschildering. Vlinder decor. Bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen oorvaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees queng lung porselein. 1x Pattipan met landschap decor. 1x Vaas met tuin decor, haarscheur + randschade. Afmeting: 13 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen familie rose trekpot met floraal/insecten decor. Afmeting: 17 x 21 x Ø 13 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met familie rose/mandarijn decor. Glazuur verlies handvat. Afmeting: 10 x 13,5 x Ø 8 cm. In goede staat.