Zilveren oorhangers, 925/000, in de vorm van een putti-kopje, versierd met markesietstenen, een parel en vensteremaille in de vleugels. 14x36 mm. ca 6,3 gram. Nieuw
Leren koord met daaraan een zilveren hanger, 800/000, Egypte. Grote rechthoekige hanger met een cartouche voorzien van hierogliefen. 31x69mm, inclusief oog. ca 28 gram. In zeer goede staat.
Zilveren ankercollier met parel, 925/000, 18 karaat verguld en de parel is voorzien van een rood steentje. Gemerkt Anni Lu. Lengte 40 cm. Nieuw. nieuwprijs € 107,50.
Zilveren armband, 925/000, met grote rond gefacetteerde donker paarse stenen en 3 zilveren bollen. gemerkt: Oubaha. breedte 25 mm. lengte 21 cm. ca 45 gram. Nieuw
Thomas Sabo hanghorloge aan een zilveren koordcollier. Aan het horloge zit een zilveren hanger met zirconia in de vorm van een hart. Nieuw in doos.