Drie delen brons. 20e Eeuw. Bestaande uit: Grote penning Clemenceau 1917 - 1919 Foch, Armees Alliees WO I etc. Afmeting: Ø 9,6 cm. En twee musicerende putti's, 20e eeuw, afmeting: H 14 cm. In goede st...
Vier oude/antieke Oosterse bronzen boeddha figuren. Deels verzilverd/verguld. 20e Eeuw. Afmeting: H 11 - 16 cm. In goede staat.
Antiek bronzen Maria met kind beeld. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen honden. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur. Moeder met kind, op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Oosters bronzen boeddhistisch Ganesha figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse gepolychromeerde bustes van gips. 1x Faust, hoed gerestaureerd. 1x Gretchen. Afmeting: H 28 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Twee boekensteunen met bronzen maribu's en marmer. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 15 x 10 cm. In goede staat.
Bronzen figuur, Romeinse estafette loper. Gemerkt A.K. 20e Eeuw. Nr. 4/244. Afmeting: 28 x 22 x 20 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste op marmeren basement. Edelman met hoed. Circa 1900. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Lot antieke messing/bronzen figuren. Divers. Aantal: 7 stuks. Eerste helft 20e eeuw. Bustes, plaquette et cetera. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren sokkel. Tweede helft 20e eeuw. Jongen bij boomstronk. Gesigneerd Aug. Moreau. Chip. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Oude bronzen beeldengroep met bachussen bij wijnton, op zwart marmeren basement. Gesigneerd A. Moreau. Echter, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Zeer groot erotisch marmeren gepolijst figuur door Carlos de Almeida uit 1990. Afmeting: 50 x 43 x 65 cm. In goede staat.
Groot Balinees houtsnijwerk beeld/buste met goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 116 cm. In goede staat.
Duits gepolychromeerd steengoed figuur door Elfriede Balzar Kopp. 1904 - 1983. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen figuur op zwart marmeren basement. Dansend paar. Naar Edgar Degas. Echter, 21e eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Zeer grote art deco figuren groep op zwart marmeren basement. Twee konings fazanten. Compositie metaal. Circa 1920. Afmeting: 30 x 75 x 16 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws bronzen figuur. Edelman met geweer. Ongesigneerd. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Bronzen ruiter op marmeren basement. Cavalerist te paard trekt sabel. Verguld + verzilverd/plated. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 23 x 14 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen handen op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 30 x 20 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans bronzen figuur. Paardenmenner. Naar Coustou. Afmeting: 37 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Naakte danseres. Gesigneerd Sandor Jaray. 1870 - 1916. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee bronzen jugendstil stijl wandplaquettes in de stijl van Mucha. 21e Eeuw. Gesigneerd Milo. Afmeting: 22,7 x 9 x 1 cm. In goede staat.