18e Eeuwse Delftse apothekerspot in flesvorm. Pauw-motief. Circa 1740. A. Lilior Conva (lelietjes van Dalen water).Gemerkt De Pauw. Bovenrandschade. Afmeting: 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen pijpvazen met blauw-groen glazuur. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 20 - 23,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Gerestaureerde haarlijn + chip. Afmeting: Ø 40 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Verte dekselvazen met figuren in berglandschap decor. Enkele minimale haarlijnen + deksel restauratie. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas. Met bodemmerk. Eén oor beschadigd. Afmeting: H 27 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon maanvaas/pelgrimvaas met bodemmerk en zegel. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse eikenhouten bracket klok met leeuwenkoppen en messing ringen + acht bellen carillon, kwartier-slag, Westminster uurslag op gongspiraal. Barrand & Luns 41. Cornhill London. Afm...
Geelgouden choker, 585/000, met robijn, saffier en smaragd. Choker voorzien van een brede gourmetschakel met daartussen 5 ovale gladomzettingen bezet met 2 robijnen, 2 saffieren en in het midden een s...
Zeer groot antiek bronzen figuur door Paul Dubois, 1865. 1829 - 1905. Italiaanse luitspeler. F. Barbedienne Fondeur. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw decor. Enkele randglazuur schades. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met wijsheren decor + verso kraanvogels + zes tekens bodemmerk. Eén minimale schilfer. Afmeting: Ø 26,3 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen familie verte vleesschaal met bloemvaas decor. Afmeting: 22,5 x 30,5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi kop en schotels met tuin/peterselie decor. Bodemmerk. Gecontourneerde omranding. Vier schotels goed. Twee schotels beschadigd. Kopjes in goede staat. Minimal...
Twee Chinees porseleinen borden. 1x Geisha's bij watervogels + verso insecten. 1x Wapen met goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen familie rose porseleinen kop en schotels met mandarijn decor. Circa 1800. Afmeting: 5,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met blauw glazuur en rondom voorzien van tekst in goudkleur. Met bodemmerk. Met houtgestoken console. Afmeting: H 16 x Ø 19 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen dekselterrine met floraal/goud decor. Afmeting: 26 x 27 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom krijgers in landschap decor. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met figuren/bamboe voorstelling + bodemmerk. Republiek stijl. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. 1x Penselenpot met papegaai decor + bodemmerk. 1x Vaas met bloesemtak decor + bodemmerk. 1x Republiek drinkbeker + bodemmerk. 1x Kop + schotel, floraal decor + bodemmerk...
Grote diepe Chinees porseleinen schotel met baars/krab/steur/karper decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 6,3 x Ø 32,6 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met figuren in interieur + goud decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijk/goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Parijs met old timers en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat
Groot antiek religieus houtgesneden Heilig figuur met originele polychromie + vergulding. Renaissance. Circa 1700. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.