Amerikaanse Colt. Gemerkt B.C. Cat 1544. Leeftijd? Incompleet. opengemaakt leermodel. Afmeting: L 34 cm. In redelijke staat.
Oosters bronzen boardkanon. Lantanka met bewerking. Circa 1800. Borneo/Indonesië. Afmeting: 91 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerd trommelrevolver. David H 351 Breveté. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duits vuursteen voorlader jachtgeweer met benen sierstukken + gravering. Afmeting: L 144 cm. In goede complete staat.
19e Eeuws Marokkaans vuursteen geweer met rijke bewerking + been. In goede complete staat. Afmeting: L 163 cm.
Groot lot oude/antieke jachtmessen et cetera. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 10 - 30 cm. In goede staat.
Twee vroeg Indonesische speren. 18e - 19e Eeuw. Hardhout + ijzer + laag gehalte zilver. Afmeting: L 159 - 165 cm. In goede staat.
18e Eeuws pistool met beugel + gravering op loop. Met merkteken. Naden in kolf + hout beschadigd. Mechanisme o.k. Originele patina. Afmeting: L 26 cm.
Groot lot diverse dolken + jachtmessen. Diverse merken. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Antieke Turkse karabijn + bajonet. Ankara 1935 ASFA . Niet functioneel. Afmeting: L 124 cm. In goede staat.
Lange ijzerhouten Dajak blaaspijp met koker en pijlen. Borneo. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 199 cm. In goede staat.
19e Eeuws enkelloops voorlader jachtgeweer. Met gravering. Gesigneerd H. Nock. Originele patina. Afmeting: L 110 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer. U.S.A. Henry Tomes & Co. New York. Afmeting: L 120 cm. In goede ongereinigde staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer met gravering + damast loop. Vroeg 19e eeuw. Afmeting: L 114 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws penvuur jachtgeweer met dubbele haan + gravering. Eén nieuwe schroef bij haan. Afmeting: L 117 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Duitse wapens. 1x Sabel lemet Weyersberg Kirschbaum & Cie. Solingen. 1x 17e Eeuwse degen/tapier met bronzen heft. Afmeting: 81 - 89 cm. In goede staat.