Antieke Chinese cloisonné oorvaas met florale inleg en restvergulding. Met bodemmerk. Afmeting: H 19,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met paradijsvogel in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
Twee zeldzame antieke Chinees porseleinen maanvazen met figuren in tuin decor. 18e - 19e Eeuw. Lichte glazuurschade. Afmeting: H 25,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte lamp met figuren in tuin decor + messing monturen. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose bord met figuren in tuin/feniks decor. Haarlijnen en chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In matige staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen familie verte schotel met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi vaas met geisha's/zotjes in tuin decor. Gelijmd. Afmeting: H 32 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen klapmutskom met tuin/huis decor. Afmeting: H 7 x Ø 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen knobbelvazen. Gemoderniseerd naar tafellampen. Eén vaas gelijmd. Afmeting vaas: H 46 cm. Afmeting lamp: H 105 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen familie rose scheerbekken met floraal decor. Afmeting: H 8 x Ø 27 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met familie rose/krijger/draken decor. Met bodemmerk. Eén beschadiging bij draak. Afmeting: H 35,5 cm. In redelijk/goede staat.