Twee antiek Delftse fayence vazen met berglandschap decor. Gemerkt 'De Klauw'. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Delftse fayence vazen met floraal/tuin decor. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence vaas met riviergezicht decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Vier antiek Delftse fayence borden. Divers. 18e - 19e Eeuw. Enkele randschades. Afmeting: Ø 16 - 23 cm. In goede staat.
19e Eeuws porseleinen scheerbekken van Victoria Ware Thombstone. Stadsgezicht met figuren. Afmeting: 17 x 27 x 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Dresden porseleinen tafelset. Acht-delig. Floraal/goud decor + initialen. Afmeting: 8 - 29 cm. In goede staat.
Antieke Delftse fayence wandplaquette met afbeelding van Fries paardenspan. Circa 1880. Afmeting: 49 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Delftse fayence wandplaquette met Friese arreslede. Circa 1880. Afmeting: 49 x 45 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen met figuren decor. Eén vaas gemerkt 'De Klaauw'. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.
Twee Escher-achtige vazen van keramiek. 20e Eeuw. Zwart-wit met reliëf. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Lot divers porselein. 20e Eeuw. Onder andere; Bavaria + Frankrijk et cetera. Floraal/goud decor. Afmeting: 11 - 32 cm. In goede staat.
Duits Rosenthal Studio Line porseleinen servies met vogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 30 cm. In goede staat.
Lot porseleinen rest servies. Divers. Oud/antiek. Onder andere; Duitsland et cetera. Onder meer; po, schalen, kop + schotels. Circa 15 delen. Afmeting: 8 - 30 cm. In goede staat.
Vijf antiek Hollandse keramieken kastkommen Maastricht, Petrus Regout. Afmeting: Ø 15 - 17 cm. 2x Haarlijn. In goede staat.
Groot lot antiek Duits porselein met zwiebelmuster decor. 15 Delen. Circa 1900. Enkele beschadiging mogelijk. Afmeting: 12 - 23 cm. In goede staat.
Twee Duitse Sitzendorf porseleinen figuren met lammetjes. 20e Eeuw. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands 6-pas fayence tegeltableau met skûtsje zeilboot. Chips omranding. Afmeting: 39 x 26 cm. In goede staat.
Lot met 77 stuks jugendstil ster tegels. Circa 1900. Enkele beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Antiek neogotisch tegeltableau met Maria, in eikenhouten lijst. Circa 1900. Afmeting: 90 x 45 x 10 cm. In goede staat.
Duitse Goebel lamp met figuren. Aardewerk. W. Goebel 1958. Hahn 505. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
Twee antieke polychrome Delftse fayence tabakspotten. Porto Rico. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Antiek Rozenburg Den Haag fayence 16-pas tegeltableau met Romeinse strijdwagen decor. Circa 1910. Afmeting: 59 x 59 cm. een tegel links onder gerestaureerd verder In goede staat.
Antiek Franse polychrome fayence geisha met bodem monogram P:P. Hoofd gelijmd. Afmeting: 15,3 cm. In redelijke staat.
Duits Sitzendorf porseleinen figuur. Man met tuba. 20e Eeuw. In goede staat. Afmeting: 32 cm.
Lot met Duits porselein. Bestaande uit: Mosterdpot met zilveren deksel, Bow Duesburg, 18e eeuw. En vier borden van K. Schumann Berlin, handbeschilderd, floraal decor, circa 1900. Afmeting: 10 - 19,5 c...
Duitse, porseleinen schaal met putti's en rozen decor. Blauw bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 11 x 23 x 18,5 cm. In goede staat.
Groot oud 48-pas tegeltableau. Met spoorwegen - industrie voorstelling. Handgeschilderd. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke porseleinen/keramieken (Schertz)kannen, (chocoladekan), in poezenvorm. 20e Eeuw. Onder meer 2x Duitsland. Afmeting: H 17 - 23 cm. In goede staat.
Lot met 150 stuks antiek Maastrichtse jugendstil wandtegels met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Delftse Porceleyne Fles wandplaquette met voorstelling naar de schilder Mesdag. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 36 cm. In goede staat.
Zes Hollandse Amstel borden. 18e - 19e Eeuw. Met decor van roze rozen + goudrand. Randschades en/of haarlijnen. Afmeting: Ø 25,7 cm. In matig/redelijke staat.
Twee antieke majolica bloempotten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x Ø 23 cm. / 29 x 32 x 16 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig fayence kastel. Makkum. Holland. Floraal decor. Octagonaal. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee Duitse Meissen porseleinen sierschalen. Floraal/goud decor. Circa 1920 + circa 1960. Afmeting: Ø 23,5 - Ø 28 cm. In goede staat.
Grote majolica zuil met caché pot, met bruin verlopen glazuur + leeuwenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: H 130 cm. In goede staat.
18e Eeuwse fayence albarello apothekersvaas met vogel/faunkop decor. T. Alkekenci. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Italiaanse renaissance fayence apothekerspot met floraal decor. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Duits Rosenthal porseleinen theeservies, selb bavaria, decor Maria. 2e Helft 20e eeuw. 27 delig. Minimale chip mogelijk. Zeer goede staat. 11-23 cm.
Moderne Royal Mosa porseleinen schaal. Ontwerp J. Schrijns 1989. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.
Twee delen oud/antiek porselein. 1x Dresden fruitschaal, floraal/goud decor, tweede helft 20e eeuw. 1x Porseleinen tazza met verguld brons, Frankrijk, circa 1890, haarlijn. Afmeting: 17 - 28 cm. In re...
Drie Duitse porseleinen figuren. 1x Bloemenmeisje Dresden, geen beschadiging gevonden. 1x Bloemenmeisje filigrain jurk, minimale beschadiging jurk. 1x Danseres, gemerkt F met kroon. Mogelijke beschadi...
Drie antieke apothekerspotten van porselein met goudrand. Circa 1900. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Lot met oude/antieke porseleinen figuren. Divers. Onder meer; Duitsland, Frankrijk. Onder andere; Kaiser, Hutschenreuther, Gerold & Co. Tettau. Dresden, Napels. Drie gaaf. Vier met minimale beschadigi...
Vier delen antiek Duits Zwiebelmuster porselein. Onder andere; grote schaal stadt Meissen. 1x Schotel Stadt Meissen. 1x Schotel Meissen. 1x Gemerkt H. Afmeting: 11 - 44 cm. In goede staat.
Drie delen Duits porselein. 20e Eeuw. 1x Dresden schaal met vier dragende putti's , floraal/goud decor. Minimale chip bloemen mogelijk. 1x Dresden Engelse soldaat, beschadiging stok. 1x Dame met kruik...
Twee grote antieke Hollandse fayence wandschotels. Delfts + Makkum. 1x Delfts, circa 1880, laatste avondmaal, neo renaissance. 1x Makkum Tichelaar, circa 1880, figuren in interieur, randglazuurschade....
Fayence apothekerspot met floraal decor. 20,5 cm. In zeer goede staat.
Drie Italiaanse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 18 - 20 cm. In goede staat.