Grote antieke Franse Carrara marmeren Louis Seize pendule met grote vuurvergulde figuren en vuurvergulde bronzen versieringen. Ongerestaureerd. Circa 1780. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afgevlakt uurwerk, ca. 1780. Afmeting: 54 x 40 x 14 cm. In redelijk/goede staat.