Antiek serviesgoed. 19e - 20e Eeuw. Onder andere veertien maal 19e eeuwse handbeschilderde borden met florale decors + goudrand. Zes gebaksborden R. KPM Krister. Twee maal 19e eeuwse theekannen, waarvan één zonder deksel, één deksel gelijmd. Twee borden goudrand + schaal. Chips, haarscheur, beschadigingen mogelijk. Afmeting: 10 - 26 cm. In redelijk/goede staat.