Vijf oude diverse porseleinen figuren. Onder andere: Vergulde dame en heer, gemerkt met kroon en F, 20e eeuw, goed. Danseres Thüringen Duitsland, verguld, hand gelijmd. Jongen met vogels, één vingertop af. Eén figurengroep heer + dame, Sitzendorf, goed. Afmeting: 14 - 19 cm. In redelijk/goede staat.