Zes delen antiek Aziatica. Bestaande uit: Een Chinees porseleinen dekseldoos met landschap decor, 19e eeuw. Een glazen snuffbottle met bodemmerk. Restant zilveren boeddha. Zilveren of metalen boeddha Tibet? Een bronzen Chinese gemerkte miniatuur bloembak met losse voet. En een houtgesneden, gesigneerde liggende boeddha. Afmeting: 4,5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.