Acht antieke Chinees porseleinen kop en schotels. Divers. Drie schotels met krijger decor, 19e eeuw, minimale chip. Eén schotel met peterselie decor, 19e eeuw, goed. Eén Imari kopje, goed. Twee Familie Rose kopjes, Jung Cheng, schilfers + haarlijn. Afmeting: 6,5 - Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.