Duits blauw/wit porseleinen Hutschenreuther servies. Decor: Schloss Brühl. 20e Eeuw. Bestaande uit: 12 grote diner borden, 6 soepborden, 13 ontbijtborden, 1 kop + schotel, 2 schalen, 1 soepterrine, 2 onderzetters, 1 sauciere, 6 borden, 7 kopjes + 6 schotels, melkkan + suikerpot, koffiekan. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 35 cm. In goede staat.