Drie prachtige 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence dekselvazen. 1x Riviergezicht met zeilboot, De Klaauw. 1x Havengezicht met grachtenpanden/figuren decor, De Bijl. 1x Tweemaster met figuren decor, gemerkt C.F. Afmeting: H 26 - 38 cm. In goede staat.