Convoluut met twee boeken; Postila, Das ist auslegung der Evangelieen durchs ganze Jahr. Auteur: Andrea Celichium, gedrukt te Wittenberg AD 1595. Met vele 16e eeuwse houtsneden geïllustreerd + 19 Predigten Wittenberg AD 1590, in originele band. Titelblad beschadigd en houtwormgaten in boekplat 35x22x8cm.