S.F.B.J. (Societé Francaise de Bebé et Jouets) karakterpo, gemerkt op hoofd S.F.B.J. 247 Paris 11, gemerkt op lichaam met stukje sticker "fabrication". Biscuit porseleinen hoodje met open mondje, 2 boventandjes, blauwe slaapogen en blond oud pruikje van echt haar. Compositie Toddler-lijf (11 delen) met losse polsen. Lichte beschadigingen aan rechterpols, linkerknie, vingertopjes rechterhandje en duimpje linkerhandje. H.: 60cm.