Zeldzaam 17e-18e eeuws 5-delig Chinees porseleinen kaststel (gesigneerd) met decor van bloemen en draken. Bestaande uit 3 dekselvazen en 3 open vazen: 1x dekselvaas met chip uit rand en chip deksel, 1x dekselvaas scherf ingelijmd en chips deksel, 1x dekselvaas 2 scherven ingelijmd en chips deksel, 1x open vaas randschade en 1x open vaas gaaf 16-17cm. Cond.: R