Zes delen oud Duits porselein; 1x kaarskandelaar met putti (chips bij bloemen), 1x man met bloemenmand, Scheibe Albach ca. 1900 (hoofd gelijmd en bloemen beschadigd), 2x kleine porseleinen figuren ca. 1900 Passau (rok gelijmd bij vrouw en arm af bij man), 1x vrouw met staf en lamp, Sitzendorf ca. 1900 (vingers af en hoed beschadigd), 1x halfnaakte vrouw met lauwerkrans en zeis, ongemerkt Nr. 1436 (chips af) 11-30cm. Cond.: M-R