Bijzonder zakhorloge, Engels met spillegang, zilver in bijbehorende behuizing. rond 1800, ø 43 mm, dikte 34 mm bevestigd aan een fraaie Hollandse chatelaine met 2 stempels en een sleutel. De wijzerplaat heeft wat beschadigingen. Uurwerk gesigneerd met G.Cummings Dublin