Prachtige zilveren armband, 925/000, met rode en witte stenen. Klemarmband met een rozet met rode steen en verder rijkelijk versierd met opgelegde vergulde zetting bezet met witte en rode stenen. De armband is voorzien van een bewerking en is geoxydeerd. Breedte 28-40 mm. ø 60x55 mm. ca. 65,8 gr. In zeer goede staat