Prachtige zilveren armband, 925/000, met paarse en witte stenen. klemarmband met een ovale rozet met paarse en witte stenen en verder rijkelijk versierd met opgelegde vergulde zetting bezet met witte en paarse stenen. De armband is voorzien van een bewerking en is geoxydeerd. Breedte 25-35 mm. ø 60x48 mm. ca. 57,6 gr. In zeer goede staat