Ring WG750/000,ø55, met ovaal gefac.aquamarijn 5.80ct, briljanten 0.51ct W/SI en zwarte briljanten 0.59ct, 13.3 gr.
Oorstekers WG750/000 met tahiti-parel,10.5 mm. , 4 gr.
Ring WG750/000,ø55 met briljanten 0.30ctTW/IF en donker parelmoer, 29.1 gr.
eikenhouten getorste ronde plantentafel. rand met roodkoper afgezet. 0,56xø0,46cm. ca. 1910
mahonie tweedeurs vertico. Compleet gerestaureerd. ca 1880. 136x98x43cm.
Memory ring GG750/000 ø58,rondom bezet met 40 diamant baquettes 3.89 ct.W/VSI, 5.4 gr.
Klapcreolen ø30mm WG750/000 halfzijdig binnen en buiten bezet met 602 briljanten 3.42ct W/SI, 17.5 gr
Hanger GG585/000,met tahitiparel ø11 mm,en briljanten 0.10ct W/SI, 4.7 gr.
Hanger GG750/000,met Tahiti-parel ø13.5 mm, met briljanten samen 0.87 ct.W/SI 6.4 gr.
Zilveren bouilloir op komfoor (inclusief brandertje) Wenen, ca. 1900
3 Kristallen karaffen , 12 messenleggers van kristal. begin 20e eeuw en een vaas (midden 20e eeuw)
Diverse koperen gebruiksvoorwerpen w.o: een olielampje, schenkkan, lepel en strijkijzer van ijzer