Olieverf op doek voorstellende een landschap - Het boerenleven in het Noord-Brabantse Heeze- , gesigneerd Cor Noltee, Dordrecht 1903-1967, cond.goed, 60x100cm.
Russische School, olieverf op linnen, jongens op strand, cond.UItstekend, 50cmx60cm
Olieverfschilderij met bladgouden lijst, boerin aan tafel(gerestaureerd), cond.slecht, 50x60cm.
Houtskool op papier,voorstellende landschap.Gesign.Henk v.d.Ven 80x54 cm
Olieverf op doek, voorstellend Boslandschap met een boerderij, onduidelijk gesigneerd,75x45cm.
Evert Moll, olieverf op linnen, landschap, 1878-1955 Den Haag 39x29cm
J. du Rien, olieverf op linnen, stadsgezicht van Parijs,cond.Goed, 40x50cm
Aquarel ingelijst gesig. James Hardy,1832-1889 Engeland, voorstellend aangeschoten gevogelte in landschap cond.uitstekend, 26x18cm.
Oude landkaart Westfalen. handingekleurd Anno 1749,cond.Uitstekend,16x19.5cm
"Hooimijten in de winter", olieverf op triplex, gesigneerd r.o. J. Remmelenkamp.58.5x37.5cm Goed
Fred Arends, Hollandse school 20e eeuw, olieverf op paneel, winterlandschap. 24x30cm uitstekend
Aquarel, F.J.D. Boers, 1914- Belgie, voorstellend : Frans landschap, cond.: uitstekend, 24x35cm.
Schilderij eenden aan de Waterkant, 40x50 cm
Olieverf op linnen, Polderlandschap, Huibert Schallenberg (Delft 1883). 30x40cm. Cond.: U