Geo Poggenbeek, linnen op paneel, liggende koe, 1853-1903 Amsterdam cond.redelijk,25.5x16cm
Litho Van Mastenbroek, litho op papier, Haven Rotterdam Goed ,70x74cm
Schilderij eenden aan de Waterkant, 40x50 cm
Olieverf op doek, voorstellend Boslandschap met een boerderij, onduidelijk gesigneerd,75x45cm.
Olieverfschilderij op linnen in lijst, stilleven met globe,cond.goed, 40x50cm.
Houtskool op papier,voorstellende landschap.Gesign.Henk v.d.Ven 80x54 cm
Olieverf op doek, ond. gesig. , landschap met knotwilgen. 50x70cm.
C. Cornelisz, olieverf op paneel, strandgezicht, Hollandse school 21e eeuw, 24x30cm
Olieverfschilderij met bladgouden lijst, boerin aan tafel(gerestaureerd), cond.slecht, 50x60cm.
Russische School, olieverf op linnen, jongens op strand, cond.UItstekend, 50cmx60cm
Olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam, gesig.R.M.van Muyen cond.goed, 100x60cm.
Olieverf op doek voorstellende een landschap - Het boerenleven in het Noord-Brabantse Heeze- , gesigneerd Cor Noltee, Dordrecht 1903-1967, cond.goed, 60x100cm.
Cornelis Kimmel, olieverf op paneel, winterlandschap, 1804-1877 Middelberg, cond.uitstekend, 44.5x29cm