Fred Arends, Hollandse school 20e eeuw, olieverf op paneel, winterlandschap. 24x30cm uitstekend
Schilderij, "Moeder met drie kinderen aan zee", olieverf op paneel, gesigneerd rechtsonder J. Akkeringa doch een vervalsing van later datum (plm 1965). Ingelijst in een originele vergulden Heijdernrij...
"Hooimijten in de winter", olieverf op triplex, gesigneerd r.o. J. Remmelenkamp.58.5x37.5cm Goed
Johannes Frederik Hulk, olieverf op linnen, landschap met ganzen, junior 1855-1913 Vreeland cond.uitstekend,
48cmx30cm
gesigneerd Markestein (pseudoniem Knikker), olieverf op linnen, landschap met eenden cond.uitstekend,30x40cm
Oude landkaart Westfalen. handingekleurd Anno 1749,cond.Uitstekend,16x19.5cm
gesigneerd H. Hulk, olieverf op linnen, bomschuiten op strand.cond.redelijk,43cmx35cm
gesig. Brolsma, olieverf op paneel, strandgezicht, hollandse school 14x11cm
Aquarel ingelijst gesig. James Hardy,1832-1889 Engeland, voorstellend aangeschoten gevogelte in landschap cond.uitstekend, 26x18cm.
Anton Karssen, olieverf op linnen, Hollandse school, stadsgezicht,cond.uitstekend,40cmx50cm
J. du Rien, olieverf op linnen, stadsgezicht van Parijs,cond.Goed, 40x50cm
Evert Moll, Den Haag, 1875-1955, voorstellend branding cond.uitstekend, 60x100cm
Evert Moll, olieverf op linnen, landschap, 1878-1955 Den Haag 39x29cm
Geo Poggenbeek, linnen op paneel, liggende koe, 1853-1903 Amsterdam cond.redelijk,25.5x16cm
Litho Van Mastenbroek, litho op papier, Haven Rotterdam Goed ,70x74cm
Schilderij eenden aan de Waterkant, 40x50 cm
Olieverf op doek, voorstellend Boslandschap met een boerderij, onduidelijk gesigneerd,75x45cm.
Olieverfschilderij op linnen in lijst, stilleven met globe,cond.goed, 40x50cm.
Houtskool op papier,voorstellende landschap.Gesign.Henk v.d.Ven 80x54 cm
Olieverf op doek, ond. gesig. , landschap met knotwilgen. 50x70cm.
C. Cornelisz, olieverf op paneel, strandgezicht, Hollandse school 21e eeuw, 24x30cm
Olieverfschilderij met bladgouden lijst, boerin aan tafel(gerestaureerd), cond.slecht, 50x60cm.
Russische School, olieverf op linnen, jongens op strand, cond.UItstekend, 50cmx60cm
Olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam, gesig.R.M.van Muyen cond.goed, 100x60cm.
Olieverf op doek voorstellende een landschap - Het boerenleven in het Noord-Brabantse Heeze- , gesigneerd Cor Noltee, Dordrecht 1903-1967, cond.goed, 60x100cm.
Cornelis Kimmel, olieverf op paneel, winterlandschap, 1804-1877 Middelberg, cond.uitstekend, 44.5x29cm
Ond. gesig. olieverf op paneel, rivieraangezicht met molen,44.5x29cm
Olieverf op paneel. Pianist en zangeres achter de piano. Cond.: G. 88x58cm
Olieverf op doek, gesig. W. Bos, havengezicht R'dam 1906, 50x70cm.
Schilderij Huib Daniels, olieverf op paneel, cond.UItstekend, 30x15cm
"Standermolen bij een bevroren meer met schaatsers", Olieverf op paneel, onduidelijk gesigneerd. Hollandse school 19e eeuw.,cond.Goed, 25.5x20cm
L.W.R. Wenckebach, gemengde techniek op papier, winterlandschap, 1860-1937 Den Haag.
TERUGGETROKKEN UIT VEILING, Werk gesign.Otto Eerelman, Cavalerie te paard op het Maliveld te Den Haag,cond.Goed, 55x76cm,
"Standermolen bij een poldervaart", gesigneerd rechtsonder J. Deys. Olieverf op paneel in zwarte robbelijst. ,
cond.Redelijk, 10x16cm
Olieverfschilderij op paneel in vergulde lijst, wintergezicht. Gesign. C.Morijier, cond.redelijk, 15x18cm.
olieverf op linnen, stilleven , gesign. Henk Jaspers, geboren 1905 in Nijmegen.cond.goed, 40x60cm
Olieverf op linnen, Stilleven, Henriette Gezina Numans, 1877-1955 Zeist, 43x56cm.
Aquarel voorstellend een 19de eeuws Winterlandschap, onduidelijk gesigneerd. 30x20 cm.
Olieverfschilderij op paneel, wintergezicht in vergulde lijst. Gesign. H.Hermans cond.goed, 27x18cm.
Olieverf op linnnen , Jezus aan kruis, A. Kross, 1955. cond.goed, 60x80cm.
Olieverf op papier, Pendant schilderijen van een Russische schilder.22x15cm.
olieverfschilderij op paneel in vergulde lijst, boerderij met rivier, gesign. v. Hatteveld cond.goed,28x22cm.
Evert Moll, olieverf op linnen, zeilschip "De Viking", haven Rotterdam,cond.Uitstekend, 100cmx70cm
gesig. Renard, olieverf op paneel, strandgezicht, cond.Goed, 18x24cm
Olieverf op linnen, Johannes Hermanus Barend Koekoek, 1840-1912, Hilversum, voorstellend:polderlandschap
Schilderij op paneel, voorstellende strandtafereel, N. Pieneman, 1844. incl. map met fotomateriaal. 28x23,5cm.
Pendant Cornelis van Leemputten, olieverf op linnen, "kippen", 1841-1902,cond.Uitstekend, 19x13.5cm
Olieverf op linnen , voorstellend Dorpsstraatje, gesign. H.van Leeuwen, 30x40cm.
Cor Noltee, aquarel op papier, haven, 1903-1967 Dordrecht, 36x18cm
E. van der Ven, olieverf op linnen, bloemstilleven, 1866-1944 Laren, cond.Redelijk, 50x60cm
William Schutz, olieverf op paneel, zeegezicht, 1817-1888 Middelburg.cond.UItstekend,21x30cm
Olieverf op linnen, boerderij met schapen, gesig. Herman v. Tongeren, 100x60cm.
Olieverf op doek, Boerderij aan het water, ond. gesig.cond.matig, 50x70cm.