Antiek eiken gebogen kabinet ca. 1790 Holland. Getoogde deuren en mooie kwaliteit houtsnijwerk, Louis Quinze 243x187x60cm. Cond.: G
Kapitale eiken boekenkast in Danziger barokstijl ca. 1910. Wortelnoten panelen geheel met zeer fraai snijwerk. De kroon met 2 grote uitgesneden engelenfiguren. Onder met uitgewerkte leeuwekoppen. Zeld...
Hollands eikenhouten kuifkabinet ca. 1880 met uitgewerkte kuif. Deuren zijn geacolleerd, binnen met 5 laden. Onder heeft het kabinet 3 grote lades 252x168x48cm. Cond.: G
Danziger barokstijl eikenhouten bureau ca. 1910. Wortelnoten panelen, geheel met zeer fraai snijwerk. Zeldzaam meubel 78x178x84cm.
Antiek mahoniefineer gebogen Hollands kabinet ca. 1800. Louis Quinze stijl in goede staat 244x161x48cm. Cond.: G
Hollandse 18e eeuwse 4-deurs panelenkast van massief eiken. Front met paneeldeuren, deels met palisanderhout opgelegd. Kast is geheel staand op zwarte bolpoten onder met 1 lade. Kast heeft antieke slo...
Twee Danziger barokstijl armleunstoelen ca. 1910. 1x damesstoel en 1x herenstoel.
Zeldzame eethoek van massief ebbenhout ca. 1920 Azië (Indonesië). Stoelen met Queen-Anne poten en getorste rugleuningen met snijwerk 110x45x51cm. Achthoekige tafel met compleet opengewerkte rand met b...
Antiek mahoniehouten Empire kastje met lade en twee deuren ca. 1820. Mahonie zuilen met koperen kapitellen en koperen voeten. In zeer goede staat 89x97x49cm. Cond.: G
Hollands massief eiken kabinet ca. 1800 met dubbelgebogen kap (met kroontje) en oplopende deuren. Binnenwerk met schappen en 5 lades. geheel met origineel bronzen beslag met guirlandes 240x156x56cm. C...
Engels eikenhouten kabinetkast ca. 1820. onderkant met 4 laden, boven 2 deuren met geribte lijsten. geheel origineel 194x122x51cm.
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten porseleinkast met dubbelgebogen kap en oplopende deur. 2 Deuren met aangeborste panelen. Boven drie-zijdig glas met roedeverdeling. 3 Ruitjes met barst Cond.: G
Bijzonder groot buffet ca. 1900 van massief eiken. Geheel uitgevoerd in Engelse Tudor stijl (16e eeuw). Veel snij- en draaiwerk 175x222x58cm. Cond.: U
Antiek eikenhouten bureau (116x110x66cm.) ca. 1900 met bijbehorende stoel (89x62x66cm.) in Engelse tudor stijl (16e eeuw). Rolluikbureau met veel snijwerk en lijstenwerk. Stoel bekleed met velours. Co...
Notenhouten Art Deco zitbank op gebogen poten met zwart afgezet. En met witte stoffering ca. 1920 98x160x50cm. Cond.: G
Eikenhouten kruisvoet kabinet 1e helft 19e eeuw. Hollands in originele staat met mooie patina. 160x180x54cm. Cond.: G
Notenhouten tweedeurs vertico met volle zuilen ca. 1880. Wegdraaiende deuren met wortelnoten fineer, vertico is geheel gerestaureerd 141x103,5x52cm. Cond.: G
Mahoniehouten Biedermeier tweedeurs vitrinekastje ca. 1820 (Duits) met twee beglaasde deuren 164x120x50cm. Cond.: G
Danziger barokstijl eettafel ca. 1910 met 4 grote uitgewerkte leeuwen die het blad dragen. Midden met een vierkante zuil met wortelnoten panelen 78x110x110cm.
Hollandse kussenkast midden 20e eeuw van eikenhout deels met palisander opgelegd. Kop met drie uitgewerkte leeuwekoppen. Kast heeft tevens drie uitgewerkte ranken met druivenmotief. Onder met 2 lades ...
Zware oude eikenhouten vitrine kast ca. 1920, met inlegwerk op de kollijst en deuren. De opzet heeft halfronde zijkanten met bolglas. Midden voor 1 deur met glas, onderkant heeft een deur. 197x147x48c...
Groot mahoniehouten dressoir eind 20e eeuw in Franse stijl. 4 Deuren, 4 lades, brons beslag en houtsnijwerk. Kwaliteitsmeubel 106x227x61cm.
Antieke Franse Art Nouveau tafel met marmeren blad (ovaal) ca. 1900. Voet bestaat uit een grote engel, goud beschilderd.
Antieke mahoniehouten biedermeier eethoek ca. 1860 Holland. Geschulpt blad. Stoelen zijn van latere datum (velours bekleding) Tafel: 76xø95cm. Stoelen: 95x51x46cm. Cond.: G
Engelse eikenhouten schuine klep secretaire ca. 1820. Onder met 4 lades, binnenwerk met 8 laden en een ingelegd deurtje 107x102x58cm.
Massief eikenhouten Noord-Duitse schuine klepsecretaire met glasopstand ca. 1860. Binnenwerk met 7 laden. Bovenstuk met kroon 218x102x50cm.
Vier Biedermeier stijl kersenkleurige stoelen met gezwart snijwerk en goudkleurig gedecoreerd ca. 1920 88x45x44cm. Cond.: G
Grote antieke dekenkist 18e eeuw rijkelijk uitgewerkt met 2 laden, floraal motief. SLot afwezig 80x156x56cm. Cond.: G
Zes vroeg Biedermeier mahoniehouten stoelen Hollands ca. 1810. Licht gebogen poten met Empire stijl rugleuning. Massief mahonie 86x49x52cm. Cond.: G
5-Delige antieke eiken zitgroep ca. 1920, Duitsland. bestaande uit 2 armleunstoelen, 2 stoelen (108x50x54cm.) en een zitbank (125x72x134cm.) in neo-barok stijl. Cond.: G
Engelse mahoniehouten spiegel buffetkast ca. 1910. Onderstel met 7 lades waarvan 5 met wortelnoten zijn belijmd. De andere twee hebben snijwerk. Bovenstuk met 4 facetgeslepen spiegels, pilaren en kroo...
Antieke Engelse mahoniehouten secretaire met schuine klep ca. 1910 in zeer goede staat. Binnenwerk met lades en vakverdeling 102x76x42cm. Cond.: U
Massief eikenhouten Mechels dressoir met opzet en leeuwekoppen. Front compleet besneden, 4 deuren en 2 lades. Tevens een klein nisje 121x158x59cm. Cond.: R-G
Grote rijkbewerkte Italiaanse notenhouten vitrine opzetkast 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat. Rococo stijl, de opzet heeft speciaal gebogen glas in de zijdelen 216x182x41cm. Cond.: U
Hollandse eiken kast ca. 1900 met mooie panelen in de deuren (opgelegd) 235x165x62cm. Cond.: G
Grote zware kluis gemaakt door de firma G. van Berkel te Gouda ca. 1990 in zeer goede staat. Met origineel slot en sleutel 103x59x76cm. Cond.: U
Hollandse eikenhouten Empire schuine klepsecretaire ca. 1820 met 2 grote lades en 2 kleine lades. Binnenwerk met 4 lades, 1 deurtje en 2 geheime vakjes. Groen lederen blad 108x94x47cm.
Danziger barokstijl acht-hoekige bijzettafel ca. 1910. In de poot bevindt zich een deurtje om drankflessen op te bergen 66x85x85cm.
Antieke Engelse vitrine ca. 1930 van massief mahonie (zijkanten glas) met mooi snijwerk en losse voet . 175x114x42cm. Cond.: G
4 Mahoniehouten uitgewerkte stoelen in Louis Philippe stijl met rode stoffering 20e eeuw 98x53x43cm. Cond.: U
Antieke 19e eeuwse Hollandse Empire secretaire ca. 1830. Mahonie gefineerd op eiken. Binnenwerk met 6 lades en deurtje met daarachter een laadje. Mahoniehouten zuiltjes met koperen capitellen. De secr...
Duitse eikenhouten Grunderzeit kast ca. 1890 met spiegel en lade. Originele kroon 236x115x39cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten Henry Deux vierdeurs buffetkast Frankrijk ca. 1880. Mooie patina, rijkelijk uitgewerkt en origineel beslag in zeer goede staat (stuk rugwand mist) 240x140x54cm. Cond.: U
Antieke 19e eeuwse Hollandse Biedermeier secretaire ca. 1870. Mahonie gefineerd op vurenhout. Binnenwerk met 5 lades en deurtje (achter het deurtje weer een lade). De secretaire bevindt zich in ongere...
Antieke Hollanse eiken baroktafel (2e periode) ca. 1900. Onderling verbonden flespoten en houtsnijwerk in de lades 90x120x54cm.
Noten halkastje met spiegelopzet. Onder heeft het kastje een klep met daarachter 1 schapje. Panelen met snijwerk, spiegel is facet geslepen met bovenop 2 tollen ca. 1880 230x95x55,5cm. Cond.: G
Eikenhouten tweedeurs legkast ca. 1880 met strakke paneeldeuren en 3 legplanken. Kast is uitneembaar 176x129x61cm. Cond.: G
Moderne nieuw gestoffeerde blauwe tweezitsbank. Recentelijk gestoffeerd voor € 2000,00 82x90x160cm. Cond.: G
Biedermeier mahoniehouten meidenkast met panelen met rocailles. licht beschadigd 170x108x43cm. Cond.: G
Eikenhouten Mechelse eethoek ca. 1880. Massief eikenhouten uittrektafel met snijwerk 75x132x92cm. en 6 massief eikenhouten stoelen met getorste poten en met skai bekleed 96x44x56cm. Cond.: G
Hollands mahoniehouten biedermeier naaitafeltje ca. 1820-1840. Geheel staand op gedraaide poten en met originele garenzak. Binnenwerk met vakverdeling en deksel. Blad is krom 72x39x50cm. Cond.: G
Hollandse halve maan tafel mahonie gefineerd op eiken ca. 1890 74x79x38cm. Cond.: G
Notenhouten Spaanse panelenkast met gebogen toog 2e helft 20e eeuw. Onder met 2 lades 200x135x50cm. Cond.: G
Mahoniehouten halve maantafel ca. 1920 met 2 lades. Tafel is ingelegd met bandintarsia. Geheel in de Louis Seize stijl 74x73x37cm. Cond.: G
Moderne mahoniehouten ovale eetkamertafel (1 maal te verlengen met tussenblad) van goede kwaliteit, houtgepint met tapstoelopende poten 78x174x107cm. Cond.: G
Notenhouten haltafeltje met messing omrandingen en beslag. In de lade een bronzen plaquette. Blad is met bloemen beschilderd en omrand met intarsia. Zijkanten met marmer 21e eeuw. 86x74x54,5cm. Cond.:...
Massief eikenhouten hoekkast, Duits model 20e eeuw bovendeel met glas, onderkant met deur. gemaakt naar 18e eeuws voorbeeld 201x86x46cm. Cond.: G
Oud Engels mahoniehouten fineer boekekastje 2e helft 20e eeuw in goede staat 187x103x43cm. Cond.: G
Mahoniehouten Engels chippendale halve maan tafel ca. 1920 met geschulpt blad. geheel staand op klauwpoten 71x82x43cm. Cond.: G
Danziger barokstijl zuil ca. 1910 met divers snijwerk en wortelnoten paneel. 110x42x31cm.
Notenhouten Willem III bureaustoel ca. 1860 met in de rug divers snijwerk. Geheel met gezwarte omrandingen en bekleed met panterprint 80x65x50cm. Cond.: G
Mahoniehouten biedermeier penantenkastje ca. 1860 met geaccoleerde deuren en 1 lade. Mist 1 deurlijst 95x104x45cm. Cond.: R
Antiek notenhouten fineer Hollandse Willem III eettafel met uitgewerkte voet, 4-poots 19e eeuw 69x113x90cm. Cond.: G
Grote mahoniehouten salontafel in Engelse stijl met 4 lades. Afgewerkt met koper in zeer goede staat 54xø127cm. Cond.: G
6 Moderne eetkamerstoelen met riet en stof bekleed (klassieke stijl) Louis Quinze 20e eeuw in zeer goede staat 95x52x52cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten gefineerde wandtafel 19e eeuw ingelegd met band. Gebogen front, taps toelopende poten. In zeer goede staat 71x56x105cm. Cond.: G
Frans bijzettafeltje met diverse houtsoorten ingelegd in bloemmotief midden 20e eeuw. geheel afgezet met bronzen applicaten en hekje. Tafeltje heeft 1 lade 75x47x34cm. Cond.: G
Eikenhouten theekastje 1e helft 20e eeuw met Queen-Anne poten en rondom geslepen glas 82x85x37cm. Cond.: G
Antieke eiken Engelse hangoortafel ca. 1910 in goede staat met getorste poten 73x106x48cm. Cond.: G
Moderne armleunstoel (klassiek) van notengekleurd beukenhout, recent opnieuw gestoffeerd met mooie blauw stoffering en afgewerkt met koperen nagels. Engelse stijl 20e eeuw 81x70x60cm. Cond.: U
Antieke grenen commode, Duitsland Grunderzeit ca. 1900 met 3 lades en origineel beslag 80x110x53cm. Cond.: G
Bijzonder Indonesisch Jattie houten schaarstoel ca. 1940. De rugleuning is compleet uitgwerkt en er zitten 2 paradijsvogels met trotse staart in verwerkt. Armleuningen uitlopend in 2 beestenkopjes met...
Mahoniehouten Louis Philippe bridgetafel ca. 1860-1870. Blad is opklapbaar en ingelegd met groen vilt. geheel met gebogen poten 67x43x85cm. Cond.: G
Mahoniehouten biedermeier penantenkastje ca. 1860 met geaccoleerde deuren en 1 gebogen lade 101x104x45cm. Cond.: R
Antiek massief eiken penantkastje ca. 1890 op bolpoten in zeer goede staat. vermoedelijk Duitsland 85x51x110cm. Cond.: G
Grote antieke mahoniehouten spiegel met facetgeslepen glas ca. 1920 101x78cm. Cond.: G
Groot Aziatisch kamerscherm ca. 1920 (vermoedelijk Indonesië). Uitgesneden tropisch hout ingelegd met been. Afbeelding met bloemen en vogels (delen zijn weg) 183x160cm. Cond.: R
Massief eikenhouten tweedeurs Neogotisch spindekastje midden 20e eeuw. Zijkanten met panelen. Voorkant met gotisch snijwerk 139x47x36cm. Cond.: R-G
Eikenhouten Hollands buffetkastje ca. 1910. Bovenstuk met facetgeslepen spiegel en divers houtsnijwerk. Gebogen kastjes met gebogen glas 187x140x49cm. Cond.: U
Hollands mahoniehouten biedermeier penantenkastje ca. 1820 met gebogen lade en afgeronde hoeken 94x51x107cm. Cond.: M
Oude Engelse mahoniehouten barometer 2e helft 20e eeuw. Mooi uitgewerkt in zeer goede staat 71x23x8cm. Cond.: G
Modern ladenkastje van teakhout , met 10 lades in nieuwstaat 114x57x31cm. Cond.: G
Antieke eiken theetafel ca. 1900 met lade. Queen Anne stijl Holland met bronzen beslag 70x75x49cm. Cond.: G
Twee notenhouten wijntafeltjes met hout inlegwerk op het blad eind 20e eeuw Hollands. 60x54x54cm. Cond.: U
Twee eikenhouten stoelen. 1x Rijkelijk gestoken Franse stoel met getorste rugleuning en rode velours bekleding 117x43x49cm. Cond.: G. 1x Eikenhouten Mechelse leeuwekopjes-stoel 101x54x48cm. Cond.: R
Gebogen mahoniegefineerde Hollandse barokcommode 2e helft 20e eeuw, in goede staat met bronzen beslag en klauwpoten 72x90x44cm. Cond.: G
Massief mahoniehouten Louis- Philip voltaire ca. 1860, met gebloemde stoffering 100x67x55cm. Cond.: G
Antieke grenenhouten kaptafel ca. 1900 geheel staand op hoge poten. Onder met 3 lades en 2 deuren. Spiegel is draaibaar. Ideaal voor de slaapkamer of meisjeskamer. Mist 1 porseleinen knop 167x120x35cm...
Oude lederen barokstoel 20e eeuw noten kleurig. Leder is gecapituneerd 106x93x80cm. Cond.: G
Grote antieke mahonie gefineerde Hollands hangvitrine 19e eeuw. Staand op moderne massief mahonie ondertafel ,van latere datum. Lichte beschadigingen 105x93x34cm. en 72x96x32cm. Cond.: G
Hollands eiken theekastje ca. 1920 met los dienblad en geslepen glas rondom 77x66x47cm. Cond.: G
Antieke Duitse mahoniefineer spiegel ca. 1850, laat biedermeier. Mist een hoeklijst 176x75cm. Cond.: R
Mahoniehouten 4-laden commode Cheraton stijl 2e helft 20e eeuw 70x67x46cm. Cond.: R-G
Notenhouten eetkamertafel biedermeier stijl 20e eeuw met verlengbaar blad. 68xø117cm. Cond.: U
Twee notenhouten damesfauteuils in Louis Quize stijl met velours bekleed. 20e Eeuw in zeer goede staat 85x60x50cm. Cond.: U
Notenhouten wijntafeltje Engelse stijl 20e eeuw. Pootjes met koper in zeer goede staat 48xø54cm. Cond.: U